Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
27. feb 2009

no som zvedava ta ciarocku verim,ze si tehu 😀

lucinka1104
27. feb 2009

no dinduš dufam spolu mam doma 34 poz a 5 neg testov ale ja si fakt pripadám byť tehu 😔

tenty
27. feb 2009

ahojte dievcata, zacala som vas citat, este na zaciatku januara, ked sme sa zacali snazit o male a chcela som vediet, ze ake su tie skore i neskore priznaky tehu, lebo som mala pocit, ze som v tom
ako som vas citala, stale viac som bola presvedcena, ze som, ale nevyslo to ani na prvy ani na druhykrat,
zacala som si aj merat bt a robit grafy, tak snad to vyjde tentokrat, ze vraj do tretice atd....
vsetkym vam drzim palce, aby ste nasli //
ja som robila dost testov, ale ani jeden nebol pozit, stale som si myslela, ze je este skoro, a potom klesle bt a bola som jasna
inac, musim povedat, ze cim dalej vas citam, tym viac tehu si pripadam, aj ked som len na zaciatku cyklu

moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/25c971

julicka
27. feb 2009

ahoj tenty!!!!pocuj ako sa da urobit ten graf????chcela by som si ho urobit aj ja! 😀 😀 😀

tenty
27. feb 2009

julucka, musis sa zaregistrovat na www.fertilityfriend.com a tam si vytvorit graf
je to ale v anglictine, ja som to robila skor nahodne 😉
keby si nieco nevedela, tak napis
inac je to super kazdy den si to tam zadavat a tesit sa ako sa teplota drzi alebo stupa, az kym teda neklesne 😖

julicka
27. feb 2009

DIKY NO UZ SOM SI DALA TU STRANKU CO MAM AKOZE TAM ROBIT 😀 😀 😀 😀 😀

tenty
27. feb 2009

chod na pravo je tam: join us, its free a tam si vytvor svoj nik

julicka
27. feb 2009

no uz som to urobila a dalej???

tenty
27. feb 2009

chod na my chart

julicka
27. feb 2009

pocuj ja neviem ci ma tam zaregistrovalo lebo mi tam stale nieco vypisuje a nic no ta ja neviem 😀 😀 😀

tenty
27. feb 2009

pre jednoduchu navigaciu som nasla toto

http://merenibt.xf.cz/index2.html

tenty
27. feb 2009

tam si klikni na otevri vse, tam si najdi fertility friend a citaj a listuj a.... 😉 a potom vloz odkaz na tvoj graf 😉

julicka
27. feb 2009

no mne toto neukazalo

tenty
27. feb 2009

co toto?

julicka
27. feb 2009

ok uz to idem urobit diky zatial

tenty
27. feb 2009

som zvedeva 🙂 na graf

lucinka1104
27. feb 2009

inak som chcela napísať 4 😀 nie 34 😀

tenty
27. feb 2009

lucinka, ja by som kludne mala aj 34 keby manzel do toho nezasahoval 😀

tenty
27. feb 2009

julicka, tak co, podarilo sa urobit ten graf? 😉

vanessa123a
27. feb 2009

🙂 Lucinka drzim palce 🙂 to je super 🙂 ja dufam ze aj nam sa zadari aj nam coskoro 😀 musela som sa znova zareg. som zabudla heslo 😠 😠 😠 😠 😅

lucinka1104
27. feb 2009

vaners dúfam že ano , držím palce 😉

vanessa123a
27. feb 2009

Luci ako dlho sa teraz snazite?

halintoa
27. feb 2009

Ahoj kočky, konečne som doma 😀 .
Julička: stráááááááášne Ti blahoželám 🙂 Ty naša priekopnica, Lucinka Ťa snáď bude už aj nasledovať a my ostatné v (tesnom) závese tiež, že Dinduš 😉 . Ja som tú mrchu mala včera strašne slabú, ale dnes tuším idem celkom vykrvácať 😠 ,prisahala by som, že normálne strácam farbu. Ale ide víkend, zrelaxujem, napečiem, povenujem sa manželíkovi a popri tom budem všetkým snažiacim sa držať palčeky. 🙂

lucinka1104
27. feb 2009

presne keĎ malý dovršil 4 mesiace ale už 5 tt po pôrode sme začali normálne fungovať a bez ochrany no menzes som mal len minulý mesiac

dinduska
27. feb 2009

luci ved sa mi tych 34 aj zdalo nieako divoko 😀 😀 😀

vanes uz si dlho nepisala som rad,ze si sa znova ohlasila 😀 ako sa ti dari?

lucinka1104
27. feb 2009

malý zase štrajkuje nechce spať baby vyspite sa lebp ja somod pôrodu ešťe nespala viac ako dve hod vkuse a5 hod dokopy za celú noc 😝

dinduska
27. feb 2009

luci to ti maly od narodenia tak spava?nasa tata ta od malicka prespi celu noc 😀 niekedy sa prebudi ked jej vypadne duda ale potom spi dalej.ked som ju kojila tak sa budila raz za noc nemozem povedat ze zle spi aj ked niekedy ma svoje obdobie 😀 dufam,ze aj moje druhe babo bude take 😀

lucinka1104
27. feb 2009

no od narodenia donedávna papal aj 6 x za noc potom som zase pioa cez deň zelený čaj a po mesiaci som prišla nato, že malý z toho nespí, potom mal dlho zapal stredného ucha teda oboch, zubky dnes som zase krava pila kolu bud si zato môžem sama,alebo proste nemá chuť spinkať 😝

dinduska
28. feb 2009

luci no tak to mas perne 😀 ja mam znamu a jej mala tiez tak spava a doktorka jej kazala kupit take homeopaticke cipky volaju sa viburcol a je snimi velmi spokojna 😉 sice po case prestali ucinkovat aj tie a teraz dava taky homeopaticky sirup ale ten neviem ako sa vola 😒 zistim a napisem je ponom krotka ako batanok 😀 😀 ukludnilo tu jej hyperaktivitu a spi pekne cez den aj v noci 😀 😀

dinduska
28. feb 2009

ahojte kocky vrtichvostik vytvorila novu temu ale jej prispekov patri k nam 😀 tak som ju pozvala medzi nas 😀 😀 to bol jej prispevok

Ahojte, chcem sa spytat na vas nazor. Beriem antikoncepciu-mercilon asi 2 roky, pred 1,5 mesiacom som potrebovala dalsie tabletky, ale doktor mal dovolenku, takze som to nestihla dat si prvu tabletku kedy som mala mat. cize po menstruacii som bola este tyzden bez tabletiek, lebo ja som si tu dalsiu dala presne o tyzden neskor, viem ze sa to nema a mala som pockat na dalsi mesiac. keby som ich brala normalne, vcera som mala dostat dalsiu menstruaciu, takto mam este tusim 5 tabletiek. No uz zhruba tyzden mi je velmi zle od zaludka, som strasne unavena, spat sa mi chce, v praci obzvlast, busi mi rychlejsie srdce, stale na vracanie, nohy ma bolia, take unavene, hlava boli. cely tyzden som si myslela, ze to bude prechladnutie, teraz je chripkove obdobie, no od vcera ma napadlo, ci nie som tehotna. mohlo by to byt mozne?

moja odpoved:
vrtichvostik moze sa stat,ze otehotnies aj cez antikoncepcia nakolko niesu 100%len niektore 98 niektore 99ˇ%ale nie 100%.a hlavne ked si nebrala tak ako mala uz vynechanie 1 tablety znizuje ucinnost ha na 90%.ak nenies dokonca by sa mala brat presne v ten isty cas kazdy den tvoje priznaky vyzeraju na tehu ale musis este pockat a este som zobadlu tuto temu urcite zamknu lebo uz su tu take temy bud si mozes este pisat v teme antikoncepcia a tehotenstvo myslim,ze taka tu je alebo mozes zavitat k nam do temy priznaky.ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre