Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mmaattuuss
16. apr 2009

Dakujem vam za gratulacie🙂 a prajem, nech sa cim skor podari aj vam🙂

h.a.i.n.y
16. apr 2009

Ahojte baby. Viete mi poradit ???? 😒
V case ovulacie sme mali nechraneny pohlavny styk (co uz praktizujeme 4 roky ale bez toho aby sa do mna partner spravil) ale v pondelok som dostala mrchu a je ovela slabsia ako inokedy. Este nikdy nebola taka ! Je taka zeby mi na cely den stacila 1 vlozka ale z hygienickych dovodov si ju samozrejme menim .. Teraz to je 4. den co mam mrchu a stale je to rovanko slabe.
Mate s tym nejaku skusenost ? Moze to nejako suvisiet aj s tehotenstvom ? Dakujem

linea22
16. apr 2009

lucinka1104 teraz myslíš čo prvý príznak?kedy by som si mala urobiť test?ďakujem za odpoveď 😉

lucinka1104
16. apr 2009

mohlo by ,ale nemusí najlepšie počkať kým skončí a urobiť test

katren
16. apr 2009

linea, skus spravit testik a uvidis.....mozno je to skoro, ale aspon nieco

zzuzzu
16. apr 2009

katren, kedy si si robila prvy test? na kolky den?

linea22
16. apr 2009

No ono je to tak,že ja prvý mesiac neberiem antikoncepciu tak neviem aký dlhý mám mať cyklus.Niektoré ženy po tabletkách hovoria,že majú rovnaký cyklus ako pri tabletkách čiže okolo 24 dní 25 ako ktorá tak neviem podľa toho by mi mala 2 dni meškať tak neviem či mám testovať alebo ešte počkať neviem a som z toho nanervy...

katren
16. apr 2009

robila som hned na prvy den meskania, ale tam bola len taka straaaasne slabunka.....ale potom Velka noc a stresy, tak som to nejako nebrala vazne a vcera som robila zas a krasa //

zzuzzu
16. apr 2009

no, mne zatial vysiel negativny po 2 dnoch meskania MS... este par dni pockam a uvidim...

katren
16. apr 2009

tak drzim palceky.....kolko sa snazite o mimi?

zumiza
16. apr 2009

vies Katren... ze by to bolo neplanovane tehu... ja som totiz uzivala HAK (nuvaring)...

zzuzzu
16. apr 2009

Katren, len problem je, ze mam antikoncepcny kruzok.... a MS mi vzdy chodi vcas.... bolo by to neplanovane tehu...

linea22
16. apr 2009

Katren ak si ešte tu tak som si robila testík a bol negatívny je ešte nejaká pravdepodobnosť,že by som bola tehu? ☹

katren
16. apr 2009

neviem....ja by som este pockala a ked nic, tak v pondelok som u dr. ako na koni 😒

linea22
16. apr 2009

a dr.zistí či som alebo nie tehu či je to skoro?

katren
16. apr 2009

este je skoro, ale podla krvi moze zistit....

dinduska
16. apr 2009

ahojte kocky
ako sa vam dari?
luci ako?
vanes,majka,sofi,hal atd ako sa mate?
ja sa mam celkom fajn len mam od ovulky taky husty bielo-zlty hlien.ms by som mala dostat nabuduci tyzden v piatok sa som zvedava.

lucinka1104
16. apr 2009

dinduš vyzerá to na anovulačný cyklus a momentálen sa liečim z črevnej chripky takže zle 😝

taký hlien býva v tehu 😉

dinduska
16. apr 2009

ja viem ale sa mi to nezda.neviem je ho dost vela a je taky divny.musim sa priznat,ze sme sa tento tyzden snazilkovali len 1krat a nespravil sa uplne domna.tak pochybujem,ze by som mohla byt tehu aj ked vylucit to nemozem

vanessa123a
16. apr 2009

Ahoj Dinudska drzim palce nech ti to vyjde cim skor fakt 😉 ja som par dni po ovu a neviem zase na com som ako kazdy mesiac 😀 mam spinenie to som nemavala a popichava ma sem tam v lavom vajecniku 😎 sa zase moc sledujem , jaaj keby nam to uz vyslo vsetkyym snazilkam 😵

lucinka1104
16. apr 2009

dinduš no ved uvidíš, ale stačí aj raz 😉

dinduska
16. apr 2009

ved hej ale moc nato nedavam nadej aby som nebola moc sklamana.ale niesom ista.hovorim ani sa poriadne do mna nespravil lebo potom zinku mal toho ako 4ria 😅 😅 😅 a strasne rychlo to nanho prislo a ked to chcel zachranit tak uz bol skoro vonku. 😅 😅 tekze tak

no vanes mi uz len cakame a cakame a ja som zvedava ci vobec dostanem na 28den ako pedtym alebo to budem mat teraz take rozhadzane a nebudem vediet kedy co

lily1983
16. apr 2009

ahoj dinduska, ja myslim, že to este je priskoro nato posudzovat priznaky, ak ste sa snazili tento tyžden..to tak o dva tri tyždne asi zistiš..ja som minula na testy vela peniažkov. a snažili sme sa tak tri mesiace..a pre všetky ktore sa snažia odporučujem aloe vera sto percentny gel na pitie..vela som o tom pocula, aj ked som tomu, že to pomože pri snaženi sa o babetko velmi neverila. moja maminka pracovala pre tu firmu ktora sa tym zaoberala, a ked sa nam to na treti mesiac nepodarilo pila som ho asi tri tyždne a otehotnela som 😀 neviem, ci sem mozem napisat meno tej firmy.🤐

dinduska
16. apr 2009

ja nemam ziadne priznaky.len ten zvlasny hlien.no neviem.mozno sa podarilo ved po misede je dost velka sanca,ze otehotniem rychlo.alebo nie.no uvidime tento mesiac tomu moc neprikladam nieaky vyznam ci budem alebo nie aj kedy som velmi velmi moc chcela.

lily1983
16. apr 2009

ja ked som si začala mysliet, ze som tehotna, velmi ma boleli prsia, ako ani pri menzesi nikdy...vtedy som si urobila dalsi test..

vanessa123a
16. apr 2009

Inak nas uz posielal doki do centra 😔 ale ja mam z toho taky stres ze az ☹ ☹

Dindus poznam vela koček co ostali tehu hned po MA , ale uvidis aky budes mat cyklus tak vsetko sa da do poriadku 😉

dinduska
16. apr 2009

ved ja som si pisala aj z babami z temy MA a oni tiez hovorili,ze je teraz velka sanca,ze otehotniem no len neviem ci z toho som mohla.

lucinka1104
16. apr 2009

dinduš spermie sú ultrarýchle 😀

katren
17. apr 2009

kocky, dneska som robila testovny test, ci ma ten predtym neoklamal a vysiel rovnako // 😀
asi tomu vazne zacnem verit, ze sa na nas poo 3 rokoch usmialo stastie

mmaattuuss
17. apr 2009

katren tak vyzera to tak,ze vazne si tehotna. Chod v pondelok k MUDr. Ved on bude vidiet, ze sa tam nieco deje. Aspon maternica by mala byt prekrvena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre