Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

biba
4. jún 2013

@zuzi241 aj my tebe .. . sme spolu v nadeji 🙂

zuzi241
4. jún 2013

@biba krasne slovo...nadej 🙂 uz 9mesiacov dufam a nestracam nadej 🙂 mozno sa stretneme v nejakej tehulkovskej teme coskoro 🙂

lenusicek
9. jún 2013

Zdravím.chcela by som sa opytat, ze deň po sexe som dostala menstruaciu ale mala som ju dostať az o 5 dni neskôr..ani som to epocitovala ze ju mam dotať čo zvyčajne dosť pociťujem..a menstruacia mi väčšinou chodí na čas alebo mešká..pociťujem take jemné krcele fakt jemnucke..neviem či sa to da vôbec nazvať krčmami..ešte som nic take nemala..a ešte pociťujem jemné trpnutie v podbrusku.a zväčšujú sa mi prsia čo sa mi pri menstruacii nezvecuju..kto má s týmto skúsenosti poraďte prosím.môže to znamenať aj tehotenstvo?

lenusicek
9. jún 2013

Sorry za preklepy..píšem na telefóne

eminka7
13. jún 2013

ahojte, pribrali ste na zaciatku tehu? myslim napr. stehna, brusko a take problemove partie...ja som mavala vahu okolo 60kg a teraz mam stehna nejake objemnejsie, brucho akoby stale nafuknute ☹ neviem ci som sa nejak neustrazila a pribrala,alebo to moze byt priznak,ze som v tom...zatial mi mrcha meska len par dni (poslenda bola 7. maja),tak este nechcem zbytocne testovat...ani nejak na druhej strane moc cvicit ( mam asi pol roka orbitrek),ak by som bola tehu,aby sa nic nestalo kvoli cviceniu 😖

biba
14. jún 2013

@vierka0 ahoj vieri, pamatas ako si mi vravela aby som sa nesledovala? Dnes mi na digi teste ukazalo + 2-3 🙂 nesledovala som sa, len som citlivejsie vnimala svoje telo 😉 ja sa tak tesiiiim. . na prvy sup a je to tuu o 9 mesiacov nas caka oneskoreny darcek na valentina 🙂

vierka0
14. jún 2013

@biba blahozelam..a neviem, no skus si este raz precitat, co som napisala, pretoze to v ziadnom pripade nebolo, ze tehotna nie si..iba ze napriklad citlive prsia su znakom zvysenej hladiny progesteronu, teda po menstruacii tento "priznak" vymizne, zatial co tehotnym zenam ostava (nie vsetkym samozrejme)

biba
14. jún 2013

@vierka0 PREPAC, NEBER TO AKO VYCITKU 😉 LEN SA STRASNE TESIIIM

vierka0
14. jún 2013

@biba v pohode 🙂 drzim palce, nech to dotiahnete do konca.

lenulikus
16. jún 2013

mne vysiel poz.test 6dni po ovu, avsak nejake extra priznaky zatial nepocitujem..jedine ze som viac smadna nez obycajne,a trocha viac unavena...pondelok budem mat vysledky z krvi,ci som fakt tehotna, alebo mam pokazene tehu testy,ktore mi ukazuju dve ciarocky 😵

nikushiq007
25. jún 2013

Ahojte, snažím sa otehotnieť a nejako mi to nejde ..už asi pol roka ..nechápem tomu..zažili ste už niekto niečo také ?

lucecyta
16. júl 2013

Tak v zivote by ma nenapdlo ze ja budem citat taketo fora nakolko mam dve dcery s ktorymi som otehotnela na prvy krat ..kedze som sa vydala druhy krat tak sa snazime s manzelom o babo druhy mesiac..po ovulacii ma dva tyzdne boli podbrusko krize prsia MS mam dostat za 3dni..vcera vecer sme urobili s manzelom test vysiel negativny tymto chcem povedat ze som strasne sklamana... fakt kym je zena mlada ide to sup sup ..teraz mam 31..

demo
16. júl 2013

@lucecyta ze 31 rocna zena nie je mlada?! nesranduj 🙂

sonda2
16. júl 2013

ja mam 28 a tiez nam to nejde. uvidim ci dostanem mrchu a ked hej tak musime navstivit CAR. snazime sa uz nieco cez rok ☹

cucoriedkacucoriedka
20. júl 2013

@sonda2 no, my sa snažíme už sedem rokov, a máme jedno nevydarené ivf za sebou, druhé nás čaká....a do car sme šli až v septembri pred rokom...neváhaj s tým...my sme dlho čakali...ale nestrácame nádej🙂 držím prsty

kajinuska
23. júl 2013

čaute baby 🙂 prosím mohla by ste mi niektorá poradit ,nechráneny sex som mala pred tromi tyždnami a minuly tyžden za tyžden som pribrala dve kilá a mám chuť do jedla čo som moc nemávala , citím sa unavená ale to može byť aj z práce takže neviem.. od dneska ma poboli v podprušku ( možno z toho prejedania sa:D) myslíte že si mám spraviť test aj ked povedal že si dával pozor?? dakujem moc za rady 🙂

lenulikus
24. júl 2013

@kajinuska bolest v podbrusku moze znamenat aj coskory prichod ms..ale ak chces, tak si test sprav, pre vlastne dusevne uspokojenie 🙂

kajinuska
24. júl 2013

@lenulikus hej može len mne to chodí všeliako už dva roky stým mám taký problém že raz to dojde 2 krát do mesiaca potom mesiac nič a tak.. ale mám taký divný pocit neviem no neni ešte skoro na test ? k doktorovi sa mi fakt nechce dakujeeem 🙂

emilia25
24. júl 2013

ja kazde jedno tehotenstvo viem uz na druhy den po pohlavnom styku.aj teraz to tak bolo a to v utorok manzel dosiel a vo stvrok som to uz vedela nastastie som uz dva tyzdne nemusela cakat kedze vcera som ju mala dostat a nedostala a navyse mi vysiel aj ked slabo ale vysiel tehotensky test.tak isto som to vedela v maji ja kedze nemavam ziadne bolesti ani pred ani pocas menstruacie tak bolesti mi hned zacnu na druhy den a ja viem ze sa to bud podarilo.alebo ako teraz z cista jasna som proste muzovi povedala ze sme tehotny a taktiez vzdy to vidim na tvari pokozka je uplne ina prsia mam tiez par dni potom naliate a na rukach mam take pory ktore mi hned zmyznu to su moje znaky ktore si vzdy hned vsimnem.proste mam na toto 6 zmysel.

kajinuska
24. júl 2013

@emilia25 gratulujem a ten 6 zmysel ti zavidim .. ja mam dost divný pocit lebo som vo velkej neistote

emilia25
24. júl 2013

@kajinuska dakujem no ja nikdy nemavam bolesti a tie mi hned zacnu tak podla nich vzdy viem ze sa somnou nieco deje.no potom sa pridruzia dalsie moje znaky tehotenstva a som si uplne ista a ani muz a ani babicka mi proste neveria ale ja som vzdy kvoli tymto znakom uplne ista.a teraz ked som to aj vedela no necakala som tak kratko po staku pozitivny test to som bola velmi sama prekvapena ze mi vobec vysiel aj ked slabo.

kajinuska
24. júl 2013

@emilia25 test si si robila kolko po pohl. styku?

emilia25
24. júl 2013

@kajinuska no my sme mali v utorok kedze manzel dosiel z prace po dlhej dobe.streda stvrtok ma zacalo boliet brucho hovorim manzelovi ze este ze su to len 4 dni a bud sa to potvrdi alebo vyvrati a v utorok som mala dostat prvu menstruaciu po potrate ale som to nevydrzala a hned rano som si urobila test ktory vysiel pozitivny aj ked slabo ale vysiel a to som vobec necakala lebo to bolo presne tyzden.

lenulikus
25. júl 2013

@kajinuska v tescu stoji pepino tehu test nejakych 1,25euro... ja by som tolko nespekulovala a test spravila :D mne sa slabucka ciarka ukazala uz na nejaky 6 den po ovu...ty tam mas 3 tyzdne... ak vyjde pozitivny, si v tom...ak nie,..tak zivot ide dalej 😉

hryzka1412
2. aug 2013

Ahojte prosím vás poradte mi s priatelom sa snažíme o bábatko 🙂 meška mi menstruacia už 3 tyzdne vychadza mi to ze ak by som bola v tom som v 5 tt u doktora som bola pred tyzdnom no nic tam nevidel. Mozem byt aj tak v tom len on to este nevidi? príznaky ma kazda tehotna zena ci nie? Dakujem vám

buducamama
2. aug 2013

@hryzka1412 - sak si sprav test. Ale to by uz vidiet mal podla mna.

hryzka1412
2. aug 2013

@buducamama ja som si uz robila ale nic mi nevyslo neviem ci to robim zle ale moc tomu neverim tomu testu , mavam ranne bolesti ako pred menstruaciou byvam nafuknuta uz teraz to bude druhy mesiac co mi meska menzes ake priznaky mozem aj nemusim mat?

motorolka
3. aug 2013

Ahojte chcem sa poradit zacali sme sa snazit o babo akosi po "prvom"pokuse mam zvlastne pocity.Manzel ma v praci stres tak som ho na viac "pokusov"neukecala,ale po tyzdni mi je rano zvlastne od zaludka,brusko a aj prsia sa mi nafukli a nechuti mi kava.Je vobec mozne,ze by som bola tehotna?

buducamama
5. aug 2013

@hryzka1412 - podla mna by ti uz test ukazal keby si bola, dva tyzdne po ocakavanom menzese je uz dobre dlha doba... Mne ukazal uz 3 dni pred menzesom ciarky.
motorolka - mna treti den po oplodneni rano nechutne naplo, hned som vedela, ze som tehotna 🙂

janinna11
5. aug 2013

@motorolka je mozne, ze si to len nahovaras, ale takisto je mozne, ze si tehu. Mne sa teraz pri druhom tehu stalo to, ze som asi 3-4 dni po oplodneni (ked som si to potom vyratala) zacalo boliet v podbrusku ako na kramy a riadne silno a to mavam viac menej nebolestive a po par dnoch sa mi zacali zvacsovat prsia a to bolo dovodom, ze som si kupila testik a tak aj bolo, uz niekolkk dni pred dalsim "emkom" tam bola slabulinka druha /, takze je to urcite mozne, ale ja som sa aj tak zacala naplno tesit, az ked ki doky potvrdil, ze prcem je tam, kde ma byt a bije mu ♥. Drzim silno palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre