Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
6. mar 2009

baby toto su uplne hrozne veci mna by porazilo keby sa mi nieco take stalo ☹ tak dlho sa snazime ak ked konecne tak by som potratila ☹ vrti neboj papaj kylelinu listovu a zachvilku budes znova tehu 😉 😉 🙂

vrtichvostik
6. mar 2009

teda vlastne som rasista, kurnik s ciganmi, sa mnozia medzi sebou a nic nikomu neni, keby som bola cigankou, uz by som coskoro aj babkou bola. a poctivy a zodpovedny clovek ma problemy...
boze ale trepem, to sem nepatri vlastne

n645a
6. mar 2009

no ja ťa chápem ja ked som potratila mojho manžela brata frajerka s ktorou sa poznal vtedy len mesiac otehotnela, pyla fajčila všetko a bábo je úplne v poriadku majú krásne dievčatko je to proste nespravodlivé niekto fest chce a niekto nie a má aj 3.

dinduska
6. mar 2009

je to tak niektore zeny chodia na potraty zabijaju tie deti a co by sme my dali zato keby sme boli tehotne

n645a
6. mar 2009

presne tak čo by sme dali zato ako ale čo narobíme je to život a život sa niekedy s nami vie strašne kruto zahrávať. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vrtichvostik
6. mar 2009

ale som vas teda naladila, vy sa teste, ved sa to tu zacalo rozrastat s tehu, dinduska aj ty si podla mna, len este vydrz do MS, ci pridu alebo nie. podla mna nie, ale drzim palceky aby si to vydrzala, urcite to bude stat zato 🙂

dinduska
6. mar 2009

to mas pravdu zovit sa niekdy kruto zahrava 😠

n645a
6. mar 2009

ale tak treba myslieť pozitívne a niečo zlé je na niečo dobré viem mne sa to ľahko hovorí aj ja som si to hovorila ked ma každý utešovaľ ale tak čím skôr budeš psichycky fit tým skôr sa vám podarí mať dalšie bábetko a je to fakt pravda psichyka zohráva v tomto veľa.

dinduska
6. mar 2009

som si dnes povedala,ze testnem az v stredu rano ak nedorazia tak drzte palceky 😅

n645a
6. mar 2009

no tak ti budem držať palčeky dúfam že nedostaneš a na teste budú //, Ja mám taký divný pocit ako keby som dostala a ked idem na WC tak nič iba biely výtok je to normálne?

dinduska
6. mar 2009

biely vytok byva v tehu 😎 😎

lucinka1104
6. mar 2009

veru ten býva v tehu to a citlivé prsia bolio moje ejdiné príznaky takto skoro.....

n645a
6. mar 2009

hm ja som biely výtok mala aj v prvom tehotenstve ale ten bol úplne biely tento je skôr taký vodnytý sem tam biely tak neviem ako som z toho nervozna lebo vždy ked idem na WC tak idem s tým že sa to nepodarilo. Najhoršie je na tom to že si neviem vysvetliť takú divnú bolesť v podbrušku kt. som pred tým nikdy nemala je to taký divný pocit.

lucinka1104
6. mar 2009

n645a žeby ten pocit bola fazuľka 😀

dinduska
6. mar 2009

musela som odbehnut malej spravit krupickovu kasicku 🙂 tada aj maminke 😀 😀

n645a skus testnut zajtra rano 😉

lucinka1104
6. mar 2009

aj malý h jedoél kašičkua teraz tu čká, ocko dnes flámuje a ja som chorá atk sa neviem dočkať keyd malý zaspí,ale to si ešťe hodinu počkám

dinduska
6. mar 2009

aj malej sa cka 😀 😀

n645a
6. mar 2009

no skúsim ak náhodou do rána nedostanem ale neviem ešte nikdy mi normálne MS nemeškala vždy funguje ako hodinky tak uvidím. Inak ak by sa test potvrdil a šla by som v pondelok k doktorke tak myslíte že by mi to už aj ona potrvdila?

dinduska
6. mar 2009

ona by ti zobrala krv a pozela ta poto by ta objednaka neskor 😉

n645a
6. mar 2009

lebo som zmenila doktorku a tú čo som mala predtým ked som prišla mi povedala že mám prísť až za 2 týždne že to sa až dá potom zistiť.tak sa mi to zdalo divné

vanessa123a
6. mar 2009

ahojte kočky nakuknem sem vzdy co nove 🙂 u nas nic , mam zase chaos neviem ci som mala alebo budem mat ovulku 😅 u mna je to take divoke tak ani neviem kedy sa nam zadari ..muzik robi na smeny tak ked ja mozem nemoze on ach jaaaj 😠 a tie ovu testy robia co chcu tiez 🙂

Vrtochv.- to mi je luto 😒 viem co prezivas , zazila som to aj ja ale velmi davno 🙄 neboj cas lieci , aj ked je to neuveritelne ...drzim palce a uvidis coskoro budes tehu 🙂

dinduska teda vy nam s Lucinkou budete tehule ako vysite 🙂 to je super 🙂 🙂

dinduska
6. mar 2009

je vanes ahoj uz si dlho nepisala som rada,ze si sa ozvala 😀 .stym tehu som neni celkom ista no ale hadam sa to uz podari 😠

lucinka1104
6. mar 2009

určite z krvy ano a aj na sone bude viedieť minimálne vačok

amaca
6. mar 2009

ahojte,
viete mi prosim niekto poradit. zaciatok januara som vysadila HAK, od februara sa snazime, menzes som dostala presne na 21den, teraz je 24den a nic. asi tyzden mam nafuknute brucho, citim sem tam brucho a niekedy aj krize. vcera sa mi trochu tocila hlava. moze ist o tehotenstvo?

lucinka1104
6. mar 2009

vanes ani ja som si nie istá ak tak je to stopro podľa BT len zo soboty take s testovaním musím ešťe týždeň počkať. Jediné čo mám je až príliš tvrdý krčok a to som od pôrodu ešťe nemala

n645a
6. mar 2009

a knížku by mi mala dať tiež hned viem že sa vypytujem somariny ale pri prvom tehu mi knizku dali až po 4tt čo mi meškala MS tak neviem a kúpila som si časopis mama a ja a tam je napísané že knížku by mi mala dať hned,

dinduska
6. mar 2009

no neviem ako u vas ale u nas davaju doktory knizku az v 12tt.ked mas kontrolu v 11 tak ti ju v 11 ked v 13 tak v 13.tak neviem 😨

lucinka1104
6. mar 2009

ja som dostala hned v 5 tt

n645a
6. mar 2009

aha tak je to asi individuálne no uvidím ale ešte nejdem predbiehať cez víkend sa ukáže či sa môžme tešiť alebo nie

dinduska
6. mar 2009

budem ti drzkat palceky aby ti to vyslo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre