Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

akdarka
2. jan 2010

ja viem ze to nejde nestresovat, nastastie ja to uz 2 roky mam za sebou 🙂 takze tento cyklus si neriesila a takto ta napina ta ms! 😝 a nemozes si spravit par hodin volna a ist k dr? budes kludnejsia...a kolko sa snazite o baby?

remeli
2. jan 2010

2 roky a stale nic, teda mali sme tam pol roka pauzu koli stahovaniu

akdarka
2. jan 2010

remeli, tak to uz musi byt korunovane babatkom.
mne sa dr smial v novembri na preventivke, lebo som mu oznamila, ze v januari 2010 pridem na potvrdenie tehu - a on ze som az prilis optimisticka! a tesim sa na jeho vyraz tvare ked dokvitnem 7.1. - mala som sa s nim o nieco stavit 😀 ja verim na silu toho, ze si nieco chces a tou myslienkou si to "privolas" - ale nemozes mat pochybnosti ani vnutorne, musis si proste zobrat tu myslienku za svoju. dufam, ze nezniem ako blazniva, ale mne to v zivote vychadza... ja som to proste suverenne zahlasila dr az skoro spadol zo stolicky... 😝

zuzanockamt
2. jan 2010

akdarka ... ja to privolavam uz vyse roka a u mna to akosi nefunguje 🙄 ... aj dnes test negat

akdarka
2. jan 2010

zuzanocka, ja som citala knizku "tajomstvo", ale tam je to moc "tlacene na pilu", vybrala som si nejake myslienky odtial - ale skor ked nieco chcem tak sa obraciam okrem "sily myslienky" aj na svojich blizkych co uz su v nebi prosim ich o pomoc. ale to "privolavanie" mas mozno take, ze vnutorne pochybujes po tolkych sklamaniach a to ti neguje tie pozitivne myslienky. pre niekoho zniem sice mozno trafene, ale som uplne OK 😀

miminkojuliana
2. jan 2010

ahojte su tu aj tehotne????

toja
2. jan 2010

ahojte
kedze mam volno, takze sa zase sledujem 🙂. mam mat o 10 dni MS, tak to uz je podla zvyklosti mojho tela najvyssi cas,aby ma zacali boliet prsia...a este nebolia, tak pevne dufam, ze toto "nic neboli" je priznak tehotenstva 🙂))

esther03
3. jan 2010

Akdarka, dakujem za radu. i ked trosku neskor (nestihala som sem nakuknut) 🙂. Tak ja mam do MS 5 dni, tak uvidime co z toho bude, prsia ma voobec nebolia, iba ich mam väcsie ako obycajne, aj mm skonstatoval 😀 . A obcas ma pobolievaju krize, co som nikdy predtym nemala a tie hrozneee elektrizujuce vlasy ako som pisala. Tak uvidime ci z toho tento mesiac nieco bude 😉. Ty si kedy testovala? Az ked ti mrcha meskala? A aky test si si kupovala?

esther03
3. jan 2010

Toja: Ja to mam tiez tento mesiac bezbolestne 😀, tak uvidime. Mna inak bolia vzdy od ovulky az do MS. A teraz nic. Tak drzim palce nech na testiku najdes // 🙂

toja
3. jan 2010

ester03: tak potom daj vediet🙂, ja si ale este musim pockat aspon 10 dni 😠

xpetka1x
3. jan 2010

ajojte baby no ja mam tiez dostat tento tyzden a prsia ma vzdy bolia a teraz ani nie len su vacsie a vyhadzala sa mi tvar same pupacika co ja nemavam tak som zvedava testnem sa vo stvrtok ak nic nepride dufam ze nepride.. drzim vsetkum palceky aby sa mrcha nedostavila a dostavili sa // palicky 🙂

toja
3. jan 2010

ja nemam vacsie,ani nebolia, kebyze sa tak nesledujem, tak si mozno ani nevsimnem,ked pridu kramy 😎 ,ale takto musim cakat...drzim vam palce,to by bol pekny priznak=ze nic neboli 😢

toja
3. jan 2010

skoda,ze tie testy nie su az take citlive,ze by ukazali tehotenstvo uz ked sa usiedluje vajicko, clovek by hned mohol reagovat...

xena1
3. jan 2010

toja aj ja snivam o takych testoch 😀 ale su take s citlivostou na 5den po styku... 😝 ja mam dostat o 9dni..

toja
3. jan 2010

aj ja o 9 dni 🙂, ale tym 5 dni po styku sa predsa neda verit, to je somarina

xena1
3. jan 2010

da i neda...je to individualne ako komu stupa HCGno ak ratame ze sa uhniezduje vajko na 6-10den tak je to malo pravdepodobne...najdlhsich 9dni,vsak???som aj rozmyslala ze testnem zac.tyzdna nejakym citlivym testom,nech mam pokoj,a budem vediet ze mrcha pride...

toja
3. jan 2010

xena1: daj vediet,ako si dopadla,drzim ti palce...ale ty to uz poznas, ked mas dve deti, ako si to mala pri nich?

xena1
4. jan 2010

toja:poviem ti pravdu,az tak moc si to nepamatam..lebo prve sme sice planovali a druhe bolo do roka ani neviem ako...a zda sa mi ze som mala priznaky az ked mi vynechala ms a urcite som vtedy nemala tolko infosiek co dnes a ani som sa tak nepozorovala tyzden pred ms,pamatam si tak akurat na kovovu chut v ustach,a pri oboch mi prestali dovtedy pravidelne migreny...ale je to 8-9rokov,a kazde tehu je vraj ine...a ty sa ako citis?mas nejake tusaky ci priznaky?ako dlho sa snazite...ja chodim aj do tem pre snazilky...s priatelom sa nam viac ako rok nedari babo,a od buduceho cyklu by som mala ist na stimulku a asi aj na IUI

dinduska
4. jan 2010

ahojte kocky
takze malej sa absolutne nechce ist von takze je tu to co som tak strasne nechcela.akurat sa chystam do nemocnice lebo do 8:30 musim ist na prijem.tak drzte palceky nech ma dlho netrapi a nech mi nemusia dlho vyvolavat porod.najblizsie sa uz ozvem ked budeme s malinkou doma.tak zatial papa

lulu4
4. jan 2010

Dinduska: uz tu nie si to je mi jasne podla casu ale budeme na teba mysliet aby ta malicka nepotrapila a nech ste obe zdravucke a budeme sa tesit ked sa ozves uz aj s malickou, ked budete pekne domka 😵

toja
4. jan 2010

xena1: no my sa snazime asi nieco vyse dvoch rokov,ale tak intenzivne sme zacali asi mesiac, dva dozadu..takze asi by som sa mala šupnut do snaziliek,namiesto do "priznakov" ☹

xena1
4. jan 2010

toja tak prid k nam do temy "zaciname v juli"....a neskusali ste nejake centrum...?

aktak4444
7. jan 2010

Ahojte, vcera ked som bola na wc, som mala taky husty biely vytok, stalo sa mi to uz zopar krat a na nohavickach mavam mokre flaky. Neviete co to moze byt?.....nejaka infekcia? ....velmi sa bojim.

akdarka
7. jan 2010

aktak - ja tento vytok mam od zaciatku tehu, je biely, nezapacha...dnes mi dr povedal, ze v tehu je to OK
ak sa nesnazite a mas nejake pocity svrbenia alebo bolesti tak urcite zajdi za dr nech ta vysetri...

mery888
7. jan 2010

dindušik daj prosím vedieť ako všetko dopadlo...každý deň na teba myslím.... 🙂

dinduska
8. jan 2010

ahojky kocky
takze uz sme na svete,malinka sa narodila 5.1 o 19:59 spontanne.porod trval 2,5hodiny a bolo to ovela lahsie ako prvy raz 😝 Timejka mala 3350g a 49cm.pred chvilou sme sa vratili domov z porodnice takze ked sa dam troska dokopy dam aj fotky a napisem viav

akdarka
8. jan 2010

dinduska, velka gratulacia k malej Timejke! malej princeznicke prajem hlavne vela zdravia 😉

mery888
8. jan 2010

dinduškaaaa gratuluuuujeem 🙂 veľa zdravia vám obom prajeeem 😉 aspoň, že si to pekne zvládla... a teším sa na foto!! 😵

terezkami
8. jan 2010

ahojky, odskocila som si do tejto temy. ja som potratila v auguste minuleho roka a teraz sa snazime o dalsie. Chcem sa opytat, uz mam tri dni take krce s privalmi tapla v podbrusku. Mrchu mam dostat az 14. myslite, ze je to priznak tehu?????? strasne tuzime po miminku. vsetkym ktore cakaju na // ciarky to zo srdca zelam 😀 😀 😀

halintoa
8. jan 2010

dinduš: gratulujéém 🙂 😵 , veľmi sa teším na fotočky a želám Ti veľa radosti s oboma dcérkami 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre