Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

za128
27. sep 2008

ahojte
ako tak čítam, ja tiež teraz bývam dosť unavená, tiež som včera musela zaľahnúť okolo deviatej a aj ked prídem z práce, tak ma chytí únava. Ale to skôr asi pripisujem únave ako takej, celkovo. Ale uvidíme, ako dopadne test za cca 2 týždne si ho spravím. A potom uvidíme, či príznaky čo mám, súvisia s tehotenstvom. Bodaj by súviseli. 😉

svetlica
27. sep 2008

ahoj sandrika..tuším ze setko f poriadku..ale díks za rady 🙂

petra2505
27. sep 2008

Presne o tyzden mam mat menzes a dnes od rana ma picha v podbrusku resp.pri vajecnikoch ako keby mi vnutri niekto pichal ihlou.Moze to byt nejaky zapal?

sandrika
28. sep 2008

petra hej a ten zápal sa volá miminko 😀

kvetka25
28. sep 2008

ahojte kočky ako sa dnes máte? moje prsia ešte stále bolia aj unava ma stale neprešla, som zvedava či o týzden pride ms 😅 😅
a u vas co nove? petra cakame spolu ms alebo mimi ? 😀 😉

petra2505
28. sep 2008

sandri to by bol ten najväcsi a najkrajsi sok v zivote 🙂)uvidime musim cakat do buduceho tyzdna, ale velmi tomu neverim lebo dnes v noci som bola 3 razy cikat tak asi budem mat naozaj zapal aj ked neviem z coho lebo nic ma neboli, nepali, nestipe a nesvrbi 🙂)pockame uvidime....

sandrika
28. sep 2008

peti veľmi dobre aj sama vieš, že v tehu sa cvhodí cikať aj v noci , ja si mýslím, že určite si tehu , držím ti palce

petra2505
28. sep 2008

sandri neviem v noci som sa zobudila na bolest brucha ako keby som mala svalovicu alebo nieco podobne potom som zaspala a preslo to.....pockame a uvidime, inak dakujem, ak by som bola tehu mali by sme krasne letne babo 🙂)

petra2505
28. sep 2008

inak v decembri sa chystam na laparku a ak by to dovtedy vyslo bolo by fajn lebo sa toho veeeeeeeeeelmi bojim 🙂

za128
28. sep 2008

ahojte kočky,
tak ja som sa dnes cítila úplne v pohodičke, žiadna únava, žiadne pobesti v podbrušku, čo som predtým mala pár dní, a práveže sa cítim plná sily. No uvidíme, čo bude za dva týždne, mám dostať M. Ale ideme sa snažilkovať naďalej. 😉

andula1000
29. sep 2008

Ahoj Sandrika zrazu mi klesla teplota na 36 7 a to som mala asi 9 dni stale nad 36 8 :( neviem ci to neznamena ze tehotna niesom krami som stale nedostala.Dnes rano ma slabo bolela hlava to sa mi este nikdy nestalo ze by ma rano bolela.nevies co to znamena? ta teplota ma sklamala.ako sa mavas ty ? 🙂

sandrika
29. sep 2008

andu hlava zvikneboleiť aj pri tehu a nie je možnosť že by si len dnes hniezdila????Vtedy klesne teplota ja si myslím, že ano ak ťa dnes bude boleiť aj viac podbruško tak sa mimčo hniezdi 😵

andula1000
29. sep 2008

vzdy ked hniezdi klesne teplota a potom znovu stupne? po akom case po oplodneni hniezdy nevies?
Nevies ci to nemohlo klesnut aj preto ze vzdy si meram BT o pol6 a dnes som si merala pred 4 lebo som isla skor do prace?

sandrika
29. sep 2008

jaj tak toje jasné , žeskôr je ajmenšia teplota si mala hneď povedať, ale inak k hniezdeniu dochádza medzi 4 a10 dnom, vtedy zvykne klesnúť teplota na 1-2 dni a znova stúpa 🙂 ja mámnapríklad veľký rozdiel v teplotách ráno 36,6 večer takisto v kľude 37,3 preto samá merať v tú istú hodinu poprebudení,lae rozumiem že sa ti kôlipráci nedalo 😉

andula1000
29. sep 2008

4 alebo 10 den po oplodneni hej? no mne uz 5 den meska. tak pocitam ze je to uzaj tri tizdne po oplod.tak to asi zahniezdenie nebolo.musim si uz konecne kupit test ale moc tym testom neverim.Ty si aj vecer meras teplotu? nie je to lepsie rano?

sandrika
29. sep 2008

je ráno aj sa má hneď po prebudení no mne keď ide doraziť mrcha až večer tak mi len večer klesne a ja sa citim, že čoskoro dorazí už 10 dní 😝 , no ja keď stále kojím normálnu mrchu ani mať nebudem.

andula1000
29. sep 2008

to je skvele vymislene 🙂 ze ked kojis nemozes otehotniet

sandrika
29. sep 2008

, ale môžem tak si potom dávaj ak tak bacha ovu môže byť aj bez mrchy , šanca na otehotnenie je nízka, ale aj tu na koni je téma že deti rýchlo po sebe a sú tamprípady kedy žena otehu pri plnom kojení a jej prvé malo len 3mesiace....

andula1000
29. sep 2008

aku mas pracu ked mozes byt na nete? alebo si doma na mat.dovolenke?

sandrika
29. sep 2008

doma ved synček má len 5 mesiacov 😵

za128
29. sep 2008

ahojte
sandrika: vždy, keď sa vajíčko uhniezďuje je sprievodným znakom bolesť v podbrušku? ďakujem.

sandrika
29. sep 2008

za nie každá žena to cíti ako bolesť , ale tie čo ano tak to pocítia poriadne ,niektoré také "necitlivé" nič v zlom vieš ako tomyslím, to nepostrehnú. Ja som napr. tak ako veľa žien v ten deň kus zakrvácala.

za128
29. sep 2008

sandrika: ja som tiež z tých, ktoré sú citlivejšie. A minulý týždeň ma v utorok bolelo v podrušku a celkom dosť, a tak ma bolieva tak 2 dni pred M a prvé 2 dni, tak zatiaľ neviem, či sa môžeme už s mojikom tešiť, že som tehu. Uvidíme za 2 týždne, či príde M. Ale boli by sme veľmi radi, keby sa to vydarilo.

sandrika
29. sep 2008

ak by sa hniezdilo ako píšeš minulý týždeň v utorok tak tuto sobotu môžeš testovať, ajkeď je to pred ms to vždy zavisí od uhniezdenia kedy výnde test

petra2505
29. sep 2008

baby co uz mate za sebou tehotenstvo mozem sa spytat ako vas boleli krize?lebo ja mam pocit, ze mi v nich ruplo 🙂 je mozne, ze ak by v piatok prislo k uhniezdeniu co prirovnavam v bolesti podbruska a pichaniu ako keby som mala v bruchu jeziu armadu a dnes mi zacala bolet krizov ze som tehu?

petra2505
29. sep 2008

a dnes rano mi strasne vo vani prislo zle, ale to pripisujem tomu, ze asi mi klesol tlak aj ked s tym problemy nemam

za128
29. sep 2008

sandrika: viem, že je to ešte skoro, ale mám chuť si skúsiť spraviť testík už dnes.

sandrika
29. sep 2008

za tak skus, však ak mám peniažky ...a možno ti vynde aj taký prípad poznám
petra mna boleli presne ako pri mrche a vethu je bežný nízky tlak , teda na začiatku 😉

andula1000
29. sep 2008

Sandrika ked si otehotnela kolko alebo ako dlho si mala zvysenu teplotu?

za128
29. sep 2008

a v akých cenách sa pohybujú tehotenské testy a ktoré sú spoľahlivé? U mňa je to prvý krát, čo si ho pôjdem kúpiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre