Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

krpcek
13. máj 2008

pikino mna bolievaju prsia tak 3dni pred mrchou! ale tento krat ma boli uz od ovulky! najprv ma boleli bradavky a teraz ma bolia prsia tak zboku! a najviac, ked nemam podprsenku! 😠 😠

pikino
13. máj 2008

no moze to byt v klude tehu ale aj hormony. Bodaj by to bolo tehu krpcek. 🙂

ja som sa o tomto totizto bavila minuly tyzden s lekarkou na sono, lebo sa ma pytala ci ma zvyknu boliet prsia pred MS, no aj ja som toto mala presne pred dvoma mesiacmi.
od ovulky ma priserne boleli prsia tak ze som sa ich nemohla ani chytit. tak mi vysvetlila, ze raz za cas sa proste zblaznia hormony, a zacnu vylucovat vysoke davky prolaktinu, ktory sposobi ze prsia su strasne bolestive, no a hovorila mi aj o tom jedle.
no jo zenska to ma hold tezke 😝

cervena_ciapocka
13. máj 2008

Mna prsia bolia priserne 2 tyzdne pred MS. Vtedy zacnu a az kym nepride MS tak sa to stupnuje.

A hormony sa u mna blaznia kazdy mesiac. Napr. tento mesiac som sem vobec nechodila, nemyslela na to ze chcem otehotniet, nepozorovala sa a tak a bola pohoda... ale teraz (31DC-cakam MS) su moje hormony uplne zblaznene, som podrazdena, citliva, nestastna zo vsetkeho, chce sa mi stala plakat a stale myslim na to preco este stale nie som tehu 😖 no a takto sa to opakuje kazdy mesiac ☹

krpcek
13. máj 2008

pikino o tom jedle by som dost pochybovala!
orechy som mala naposledy na vianoce, sladke som nejedla ani nepamatam a kavu pijem len jednu denne a to slabu a navyse s mliekom - a to tam mam tolko, ze to uz ani nie je kava! 🙂 🙂 🙂 🙂

ciapocka - ja to poznam - kazdy mesiac ma to pochyti! 😠

cervena_ciapocka
14. máj 2008

Dobre rano 🙂 kedze kazdym dnom cakam MS tak sem nakukuje castejsie. Dnes som na nohavickach objavila trochu ruzovkastohnedeho vytoku, tak som si uz myslela, ze MS dorazila. Ale ona nikde 😒 A jemne ma picha v podbrusku.
Pricom ked mam normalne MS tak najprv mi zacnu slabe krce, ktore sa stupnuju,prsia prestenu boliet okamzite a pride normalne krvacanie, ale ziene spinenie ako teraz. No to som teda zvedava, co sa zase deje.

pikino
14. máj 2008

ahojte,

tak to som aj ja zvedava cervena ciapocka, mozno sa ta mrcha iba rozbieha. a mozno nieeee. mozno to bude nieco ine 😀

krpcek ja som netvrdila ze to je urcite z jedla, iba ze je to jedna z moznosti. ja tiez nic z toho nejedavam a ani nepijem.

cervena_ciapocka
14. máj 2008

No, predsa len prisla 😒 tak si idem polezat a zastavim sa zas o mesiac 😅
Ale ako som pisala minule, ze manzel slubil, ze sa bude snazit 😉 tak sa naozaj snazil, usim ho pochvalit 😵

krpcek
14. máj 2008

pikino jasne, ja len hovorim, ze z jedla do asi nebude, kedze ani jedno z toho som v poslednej dobre nejedla!
no ved uvidime!

pikino
14. máj 2008

no ja mam ovulaci tento tyzden tak dam vediet ako sme dopadli tak o dva tyzden 😝

krpcek
14. máj 2008

no jasne.

zuzec
16. máj 2008

jeej cervena_ciapocka zase sa tu stretavame 🙂 snad nam to obidvom teraz vyjde, mne to tehotnestvo minuly mesiac dopadlo zle, snad to teraz vyjde, drzim palce aj tebe 😉

cervena_ciapocka
16. máj 2008

Ahoj zuzec 🙂 a bola si tehu? Co sa stalo?
No, u mna sa uz vyblaznili hormony, ako vzdy ked pride MS a ja mam cely den depku a revem.
Takze som uz v pohode a tesim sa 😵

pipinka82
16. máj 2008

Ahojte babulky 🙂 Pikino držím palčeky a aj vám ostatným nech sa darí a bruško nech rastie 🙂

zuzec
16. máj 2008

ano, bola som ale v 7tt som mala spont.potrat ☹ tak som zvedava tebto mesiac, ovulaciu som uz mala (podla BT), tak dufam ze sa darilo, musim cakat este tyzden 🙂

gabiaviktor
16. máj 2008

Ahojte baby. Forum citam uz dlhsie, no teraz sa zapajam prvykrat. Vdaka za povzbudenia a rady. My sme zacali snazilkovat pred dvoma mesiacmi, pred 2 tyzdnami som si robila test, vysla slabulilinka druha ciarocka, ledva ju bolo vidno. Nechcela som sa namotat, tak som si nerobila dalsi test, kym nebudu nejake priznaky. Nemam ziadne priznaky, iba som hrozne unavena. Znie to zvlastne, ale ma niekto skusenost s takymi tlakmi v podbrusku, ako keby sa tam nieco hybalo? Trva to druhy den, a smejeme sa, ze to male uz kope. Vdaka za nazory.

lauritka
16. máj 2008

gabika a co takto dalsi testik 😉

mamartinka
16. máj 2008

cervena ciapocka aj ja mavam kazdy mesiac take revave depky.ale raz to pride a budeme stastny.to by v tom bol cert.

zuzec
17. máj 2008

gabi ved nemusi mat kazda hned priznaky 🙂 ale ta unavenost je na mieste, tak sa testi este raz a ked uz pred 2 tyzdnami bola ciarka, tak to mozes byt v ktorom tyzdni? podla mna tak 5-6 tt, mozno by si aj dokimu uz mohla zajst 😉 daj vediet ako si dopadla

moncika15
17. máj 2008

baby a ked vam je zle tak to ako citite? lebo ja mam lieky na horny zvierac a vysadila som ix 😅 (lebo na letaku je ze skodia uz v rannom tehotenstve a dr. mi odmietol dat druhe dokym nebudem mat papier ze som tehu). tak teraz neviem ci skapinam z toho alebo ci je to priznak 😔

vivien2
17. máj 2008

ahojte.chcem sa spytat: s manzelom sa nam to podarilo robit asi 2 dni pred ovulaciou. uz ubehlo od ovulacie 9 dni. vcera ma dost pichalo v podbrusku, ani som sa nemohla hybat a dnes ma zacali boliet bradavky. Mohli by byt take skore priznaky?

denili
17. máj 2008

ahojte,ja som v 9 tyzdni tehotenstva,cakam na ultrazvuk,nachadzam sa v Severnom Irsku,tu ultrazvuky nerobia tak casto,tak dufam,ze je vsetko v poriaku,zle mi nie je,len ma taha na spanie

denili
17. máj 2008

ahojte,je niektora z vas v zahranici?v Irsku a planuje tam rodit?ak ano,ozvite sa mi

zuzec
17. máj 2008

vivien to by mohlo byt ono 🙂 mna tiez pichalo v podbrusku ked som zrovna "otehotnievala" to je asi uhniezdovanie 🙂 zrovna dnes mam presne take iste pichanie vo vajecnikoch, tak dufam ze sa to podarilo na druhy krat 😅 tesim sa z toho lebo ja taketo bolesti nemavam a fakt som to mala len raz a to som bola tehotna 😉
moncika tak toto netusim lebo mne zle nebolo, ale podla mna je zle od zaludka...co ta boli?

moncika15
18. máj 2008

zuzec,no ved to je to ze mne je zle od zaludka cely zivot 😒 . u mna je vpodstate vyvracat sa to iste ako u ostatnyx vysmrkat sa 🙄 . ale robila som si test a nic takze cakam na buducu ovulku... pa

vivien2
18. máj 2008

zuzec: to vellke bolenie v podbrusku uz prestalo, ostalo len take pobolievanie ako pred menstruaciou

petrzalkaa
18. máj 2008

Ahoj dievčatá,prosím kto mi vie poradiť? Snažíme sa o bábo už rok,naposledy som mala ovuláciu 7.5 a od 11.5 som začala mať bolesti vaječníkov/trvajú až doteraz a silnejšie/ a 14 a 17 som mala hustý biely výtok a mám citlivé,bolestivé bradavky,čo nikdy nemávam,sú také načervenalé a nerobila som nič,čím by som si ich mohla podráždiť a prsia ma trošku začali bolieť.. Ms čakám v piatok23. Myslíte,že by to už mohli byť nejaké príznaky tehu? Mali ste niektorá aj takéto skoré príznaky?Dakujem za odpoved 😉

ninac
18. máj 2008

petrzalka: ja som mala tiez biely vytok pred tym ako som mala dostat MS,tiez sa mi to zdalo cudne,no mala som tiez krce v podbrusko ako pred MS asi 10 dni vkuse, MS mi meskala 4 dni a nakoniec som zistila ze som tehotna...prsia ma zacali boliet az neskor..tak neviem drzim palce

jerryjanka
18. máj 2008

petrzalkaa no zostava len počkať a urobiť niekedy 21. testik

chuchu86
19. máj 2008

ahojte , prosím o Vašu radu

s mangelom sme to skusili cez ms, vlastne vtedy ked mi končila ms, posledný deň,

dnes ma začali bolieť vaječníky, strašne som unavená, môžu to byť príznaky tehu ?

jerry čo povieš nato ?
ms som mala do 5.5. do 10.5.

gabiaviktor
19. máj 2008

Dnes som si urobila testik a vysiel negativny. Tak aspon vieme, na com sme. Skusame dalej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre