Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vanessa123a
14. apr 2009

Ahojte kočky ako sa mavate?? nejake novinky nemame??? 🙂 Sofi ako si dopadla??
u mna nic nove ale sme si krasne uzili perdlzeny vikend 😅

halintoa
14. apr 2009

Ahoj kočky,
ja som už zasa 14DC tak mi začína šibať 😠 , podbruško sa ozýva, prsia tiež a to sa snažím na mimi nemyslieť a na koníka chodím max 2x denne na pár minút a nelabzujem tu celý deň ako nedávno...
Inak môj drahý sa začal viac snažiť, aspoň mám teda ten pocit, ostáva na(vo) mne dlhšie 😅 , tak snáď to prinesie svoje ovocie, hoci netuším, kedy mám ovulku, keďže sa mi úžasne rozhádzal cyklus 😠 😠 😠 a aj hlien už som mala niekoľko razy ako plodný 😒 . A gynekológ mi dal termín až koncom mája, dovtedy musím znášať vrtochy svojho tela. Ach jaj...
A vy ako? Snažíte sa poctivo? Neflákate? Tehotniete? 😀 😀 Ja mám doma kopec roboty,chvala bohu a ešte pred sebou skúšky ☹ . No nič, idem makať, nech som bohatá a múdra...
Držte sa a snažte sa 😉

sofinka30
14. apr 2009

ahojte babiky...hlasim sa vam po dlhom case,uvidela som tu svoje meno,čiže ste ešte na mna asi nezabudli 😅 .co nove?nesnazime sa vobec,najprv sa musim trosku poliecit a az potom budem zvazovat tehotenstvo...vam baby ale drzim palceky a isto sa budem testit s kazdeho noveho tehotenstva 😵 ...

lucinka1104
15. apr 2009

caves my mame tentomesiac taký divoký ja som prave prekonala dosť ťažkú črevnú chrípku takže dúfam, že tehu nie som ,lebo som musela brať aj lieky .... 😝
všetkým snažilkám držím palce
hal bohatá a mudra hm to yb som brala 😀 😀 😀

zzuzzu
15. apr 2009

Ahojte. Vcera vecer som mala taky bledo hnedy vytok a mierne pobolievanie v krizoch... Najprv som si myslela, ze prichadza MS, nakolko bol vcera 28 den... Ale dnes nic... ziadny vytok, ani MS neprisla... Mozu to byt znamky uhniezdovania? Asi pred tyzdnom sme sexikovali... Test mi zatial vysiel negativne... Asi je to este skoro... Vie mi niekto poradit?

peuska
15. apr 2009

ahojte,
som tu prvykrat a tak dufam ze nebudem trapna ale chcem pocut vase nazory... dnes je to den co mi meska menzes ale je to pre mna dost neobvykle pretoze aj po vysadeni antikoncepcie, kt. som vysadila v auguste 08 mi chodila pravidelne na nejaky 26 den... a teraz mam uz asi od minuleho tyzdna stale take pocity v brusku ako keby mam dostat a stale nic, je mozne ze som tehotna??? po kolkych dnoch meskania si mam spravit test?

pata31
15. apr 2009

ahojte, ja som dnes 14dpo a mam na testiku tienik 🙂 inac aj ja mam presne taky pocit, akoby mala prist mrchana...peuska sprav si testik...mne ani nemeskalo, ale kedze si meriam bt, tak som vedela, ze mrcha nepride...

peuska
15. apr 2009

no tak pridem dneska domov z prace a skusim co to povie, zajtra dam vediet 😉 normalne neviem mam asi aj trochu strach, je to take neplanovano planovane 🙂 proste sme tomu nechali volny priebeh... tak zajtra sa ozvem, zatial pekny zvysok dna prajem...

pata31
15. apr 2009

ok...inac aj ja som dnes mala taky strach pred testovanim, ze co tam bude...ale boli // jupii 😵

peuska
15. apr 2009

super, gratulujem 🙂 a po kolkych dnoch meskania si si ho robila???

pata31
15. apr 2009

ja som mala dnes dostat 😝

vanessa123a
15. apr 2009

cafte kočky ako sa mate? kde ste vsetkyy? 😀 kočky ja mam po ovulke aj po snazilkovani par dni a zacala som spinit 😨 neviete co to moze byt ??

lucinka1104
15. apr 2009

peuska a zuzuu môžte byť tehu urobte si testík. Držím palce

katren
15. apr 2009

ahojte kocky....dnes sa k vam pridavam, mam pozitivny testik 😀

zzuzzu
16. apr 2009

lucinka1104, testik som si robila.... zatial negativny... dnes mam tiez trocha spinenie... MS stale nechodi...

zzuzzu
16. apr 2009

katren, gratulujem 😎 !

peuska
16. apr 2009

ahojte baby, boli tak // 😉 ale este sa mi tomu moc nechce verit takze uvidim neskor... 🤐 baby ak sa mi cez vikend potvrdia // tak kedy by som mala ist k doktorovi???

katren gratulujem 😵

katren
16. apr 2009

dakujem 😀 len som este nebola u lekara....caka ma to v pondelok, tak potom budem mudrejsia 😀

pata31
16. apr 2009

jeeej Peuska, Katren...blahozelaaaam 😵 😵 super, super 🙂
ja rozmyslam, ze v pondelok pojdem k dr na krv...

katren
16. apr 2009

pati, tak potom sem hodime info od dr., ok?

katren
16. apr 2009

inak, mna bolia iba prsia, nic viac a chodim viac cikat....nic viac, ziadne ine priznaky 🙂

peuska
16. apr 2009

katren, kolko ti meska MS?
dakujem pata, ale ja moc tomu este neverim tak sa ani este moc netesim...radsej...

katren
16. apr 2009

meska mi 2 tyzdne, test som robila na 36DC, ale bol slabunky a vcera na 47 DC boli // jak vysite a hned 😀

katren
16. apr 2009

ja mam cyklus 35 dnovy este som zabudla napisat....

lucinka1104
16. apr 2009

katren gratulujem super a aké dlhé cykly si mavala, že ti test vyšiel až tak neskoro? 😅

peuska ty si tiež určite tehu tak sa môžeš začať tešiť 😵

katren
16. apr 2009

mavala som pravidelne 35 dni, ale pred rokom som bola na cistenie, tak odvtedy take vseliake, nedalo sa mi to dokopy este a teraz toto .... ale radsej este zajtra spravim test a v pondelok k dr.

mmaattuuss
16. apr 2009

Ahojte. Tak aj ja som mala vcera na teste dve ciarky po 9 dnoch meskania 37dc. Dnes som uz aj bola u mudr. tak ma pozrela a povedala, ze to vyzera na tehotenstvo a ze som v 6tt. Tak na buduci tyzden idem na sono a o dva tyzdne na krv, ak mi nic dovtedy nebude.Inak babo je tiez take planovano neplanovane. Priznaky: bolestive prsia, tlaky v podbrusku.

katren
16. apr 2009

gratulujem 😀

linea22
16. apr 2009

Ahojte dievčatá chcela by som sa spýtať či môže byť príznak biely výtok alebo čo to znamená lebo mi mrcha mešká 2 dni a páli ma záha aj prsia ma bolia či to je predzvesť mrchy?včera mi bolo v robote na odpadnutie tak neviem... 😒

lucinka1104
16. apr 2009

linea ano bol to môj prvý príznak
mama........ gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre