Problém s antikoncepciou

silvikaaa
18. nov 2013

Ahojte ... Mam jednu otazku a potrebujem pomoc 😒 Som po porode 6 mesiac a 4 mesiace som uzivala antikoncepciu YAZ pravidelne som dostavala menstruaciu a prestala som uzivat , pretoze som mala ist na IMPLANON , ale moje objednanie mi zle vysvetlili takze musim si pockat este 2 mesiace 😕 takze antikoncepciu neberiem mesiac a s mojou menstruaciou meskam 3 den . Mam trochu obavy aj ked sme s manzelom davali pozor ci to nebude tehotenstvo alebo je to koli tej antikoncepcii , ze som prestala uzivat ?? popri uzivani tych YAZ som chudla a posledny mesiac ako ich neuzivam som zacala aj strasne vela jest 😅 a mavam strasne bolesti pod bruchom a v krizoch hmm ??? vie mi niektora z vas poradit ?? Dakujem

mariankamk
19. nov 2013

@silvikaaa spravit test, pockat tyzden, ked nic, k doktorovi a podebatuj o tom aj s nim

linda20111
19. nov 2013

@silvikaaa ahoj, po vysadeni antikoncepcie sa stava ze menstruacia je nepravidelna, takze to je v poriadku. Pisala si ze ste si davali pozor (aj ked tento sposob ochrany nieje velmi bezpecny), myslim ze tehotna niesi 🙂 Tie bolesti by som pripisovala tomu ze kazdu chvilu uz mozes dostat MS.. A to jedenie.. no ja viem podla seba niekedy mam obdobie ze nemam vobec na nic chut a niekedy by som kazdych 5minut jedla, tak to by som tiez nespajala s tehotenstvom. Uvidis, pockaj este par dni ci dostanes MS a ak nie, tak potom urobit test pre istotu

silvikaaa
autor
19. nov 2013

@linda20111 dakujem za radu upokojilo ma to uvidime co bude o tyzden 🙂 dufam, ze som sa mylila a MS pride co najskor 🙂