Je tam druhá čiarka?

monca0021
28. mar 2019

Ahojte už som do jednej skupiny písala ale chcela by som vedieť viac názorov dúfam že sa dozviem niečo viac. Takze vysadila som HAK a s mužom sa snažíme o babatko styk sme mali samozrejme cez plodne dni, od konca ovulácie cca 6 dni som cítila strašnú bolesť prsníkov a po pár dňoch ďalšie príznaky typické PMS, problém je v tom že som skoro 8 rokov užívala hak a vôbec si nepamätám či som mala PMS alebo nie jedine čo viem že menzes som mala vždy dosť bolestivý. Momentálna situácia je taká že sa stále cítim rovnako pichanie v podbrušku bolesť krížov, prsníkov, častejšie mocenie (ale to skôr pripisujem tomu že veľa pijem) a posledné dni som strašne unavená spím celu noc aj keď mám posledné dva týždne nočné mory a potom spím cez deň ešte tak 4 hodiny čo u mna vôbec nieje normálne. Takze PMS alebo tehotenstvo? Neviem sa z toho vymotať moja otázka je že dnes mi mešká menzes zatiaľ len prví deň. Pred dvoma dňami som si robila testy raz jedno ráno raz druhé na oboch vidím slabulinku ciarku. Dnes som robila další ale inú značku a ten bol neg. No ak dostanem nakoniec ms tak už je zbytočne robiť test však? Máte niekto podobnú skúsenosť? Bojím sa sklamania a dr mi kázala volať až za týždeň že podľa ms a testov. Prikladám fotky či tam čiarky vidíte tiež a ospravedlňujem sa za dlhšie citanie😀🥰 ďakujem za všetky rady🤗

macko1007
15. máj 2019

@ankaevka niesom jedina kto ju tam vidi...ale je jasne ze som 4dnipred ms takze mi este ani nemeskaju...skusim v piatok a uvidim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre