Bolí ma brucho. Môžem byť tehotná?

tatiana1329
22. nov 2017

Ahojte. Prosím Vás o Váš názor. Budúci týždeň v stredu (28.11.) mám mať svoje dni. Brucho ma bolí už asi od 19.11. čo sa mne doteraz nikdy nestalo aby ma takto skoro bolelo brucho. S manželom sme bez ochrany naposledy boli 8.11. (samozrejme aj potom sme boli spolu ale s ochranou). Tehotenský test mi predvčerom (20.11.) vyšiel negatívny (pepino test). Myslíte si, že by som mohla byť tehotná? Ďakujem za Váš názor.

janickacrazy
22. nov 2017

@tatiana1329 Si veľmi nedočkavá, samozrejme, že ti vyšiel negatívny, ked ešte máš týžden do MS. Mne ukázal pozitívny test až po 10 dnoch od meškania a to pri 2 deťoch, skús testovať o týžden znovu.

tatiana1329
autor
22. nov 2017

@janickacrazy dakujem. nedockava ani nie jedno sidlo uz doma mam ale toto som pri nom nezazivala preto sa uistujem ci to niekto nemal podobne a nevznikol z toho nejaky zdravotny problem... ale dakujem, skusim to tak 🙂

deti95060810
22. nov 2017

brucho môže bolieť z rôzneho dôvodu...aj z prechladnutia, napr.

xxxxxnnnnn
25. nov 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre