Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rastú mi prsia - aom tehotná?

6. júl 2021

Ahojte. Snažíme sa s mužom o bábätko už pol roka. Som teraz 27dc. Rastú mi prsia neviem či som tehotná. Ale úplne mi prekypujú z podprsenky. Mali ste to niektorá ? Nemusí to byt samozrejme tehotenstvo ale dosť ma to prekvapilo ako narástli

evamea
6. júl 2021

Test hovorí čo?

jaskolka
6. júl 2021

Test? Zväčšené prsia môžu byť, ale aj nemusia znak tehotenstva.

izabela181
6. júl 2021

Môže aj nemusí 🤷🏻‍♀️😊 mne napríklad tiež veľmi prsia narástli úplne na začiatku tehotenstva 😁 a mešká už mesntruacia? Treba urobiť test

milka1988
6. júl 2021

Som tehotná a prsia mi nenarástli ale za to test bol pozitívny cize odpoveď je jasná ;)

anjelicek26
6. júl 2021

Prsia nerastu prve dni tehotenstva pre pana... ano su citlivejsie na dotyk, ale to su aj pri klasickej PMS mesiac co mesiac... pockaj este den-dva a sprav si test, budes mat istotu...ja chapem, ze ked sa zena snazi o babo, ze sa velmi pozoruje, hlada kazdu zmenu na sebe, kazda sme si tym presla...ale toto ako priznak brat nemozes... to by som bola tehotna za posledne roky kazdy mesiac 😀

katkamatka7
6. júl 2021

Prsia sa plnia pred ms, sú väčšie, po skončení ms zase budú menej prekrvené. Počas tehotenstva narastú prsia neskôr, budú citlivejšie na dotyk.

0silvia0
6. júl 2021

mne sa nikdy nič nezväčšilo, ani pred ani po, ani počas ms. Každá to máme inak, test je istota😔

janulienka_janka
6. júl 2021

Môže to byt príznak a nemusí.. 🙂 mne sa zväčšili a naliali až na nejaký 10-11tt.. A stále sú väčšie 🤣🤣 dnes začínam 15tt.. Takže sup spraviť test

frota3
6. júl 2021

Moze to byt mozne tehotenstvo ale nemusi. Treba si spravit tehotensky test a budes vediet na com si.

domka222
6. júl 2021

Aj mne zrazu narástli, tak 20 rokov dozadu 🙈😃

sense
6. júl 2021

Kazdy mesiac sa mi zvacsia aj cez ovu aj cez ms , paradoxne v tehu nic...takze je to 50 na 50...