Ružový výtok. Som tehotná? Je v tehotenstve normálny?

biancarv
5. júl 2009

Prosím poradte, mam vsetky priznaky tehotenstva, test bol pozitívny, menzes mi mešká dva týždne a zrazu mám slabo krvavý taký ružový výtok v malom množstve, je to normálne? tehotenský test som si robila len dnes a bol pozitívny ale tá druhá čiarka bola slabšie viditeľná. za odpovede dakujem 😒

danielita18
6. feb 2015

ja by som urcite isla k lekarovi ale snaz sa lezat aj ja som to mala na zaciatku az do 14 tyzdna sm brala duphasthon

snezienocka100
6. feb 2015

@olivka1235 to vobec nic vazne nemusi znamenat, mozes ist pre istotu k lekarovi, ja som dost casto krvacala od 18tt, akokeby zacinal menzes, lekari to riesili, nic nezistili, dodrziavala som kludovy rezim cca tri mesiace, ani to nepomohlo, aj tak sa kedy/tade objavila krv, dcerka sa narodila zdrava v termine a bez problemov... 🙂

rena888
13. apr 2017

@snezienocka100 Ahoj ja mavam ties len po wc na toaletaku ruzovy vytok slabucko a to len niekedy 3krat za den niekedy menej a niekedy viac tak teras neviem beriem aj na udrzanie plodu dup.uz som 2krat potratila😭a stale byt v nemocnici sa mi nechce byt predtym som bola a nepomohlo to aj tak som oto prisla,myslim si ze ak sa to ma udrzat tak aj bez nemocnici...

millica
15. máj 2017

Ahojte baby, potrebujem radu 🙂 Dostala som najprv ruzovy a potom aj jemne krvavy vytok, aj trochu hnedeho... Podla mojich vypoctov by som mohla byt v 4tt, nerobila som si vsak test, pretoze mam dlhsi a nepravidelny cyklus, a tak by te vysledok bol aj tak nepresny... Mali ste to niektora? Moze sa to ratat za uhniezdnenie, ak som cca 10-11 dni po oplodneni? Ku gynekologovi idem zajtra, ale som nedockava, ved to poznate. Dakujem<3

michaelad1994
1. aug 2018

Ahojte.chcem sa obratit na Vas s jednou otazkou.vcera som bola u gynekologa a potvrdil mi ze som v 7.tyzdni tehotenstva.vysetril ma dal mi termin ale odkedy som odisla odtial mam taky svetlo ruzovy vytok.bojim sa ze ci to neni nejaky problem dakujem.

ivanusko
12. jan 2020

ahojte baby podla testu som tehu,len ma zaujima,ci je normalne pobolievanie podbruska,niekedy viac(pri namahe) niekedy menej. dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre