Ružový výtok. Som tehotná? Je v tehotenstve normálny?

biancarv
5. júl 2009

Prosím poradte, mam vsetky priznaky tehotenstva, test bol pozitívny, menzes mi mešká dva týždne a zrazu mám slabo krvavý taký ružový výtok v malom množstve, je to normálne? tehotenský test som si robila len dnes a bol pozitívny ale tá druhá čiarka bola slabšie viditeľná. za odpovede dakujem 😒

ejusaaa
5. júl 2009

TAk moze to byt este daco z menzes,ale ak by zosilnel,tak chod k lekarovi..aj ja som na zaciatku krvacala,ale take tmavo hnede..

biancarv
autor
5. júl 2009

uz teraz momentálne je to tiež tmavo hnedé, pred chvilou som bola na Wc, takže myslís že je to v pohode?

biancarv
autor
5. júl 2009

no práve som sa na nete dočítala, že žena môže mať dokonca aj menštruáciu ked je tehotná a to aj do tretieho mesiaca tehotenstva a vôbec nemusí vediet ze je tehotná.

agathe8
5. júl 2009

biancarv - ahoj. Ano može mať menštruáciu. Len keď si si robila test a vyšiel ti pozitívne tak už rozmýšlaš či to je menštruácia alebo nebodaj ... Ani to nechcem napísať lebo mi je to protivné to slovo. Ja som min. rok v okt. zistila, že som tehotná a bohužial som si tehot. knižku užila len týždeň a potratila som. Vtedy som začala potroche krvácať až sa to spustilo ale to som už bola v nemocnici. Teraz som už v 22.týždni a čakám dvojičky. Tiež som na začiatku krvácala ale našťastie len tak trochu, že pokial prišla na pohotovosť aj mi to prestalo. Dufam, že budeš mať všetko ok. držím palce

ejusaaa
5. júl 2009

Nie Biancarv,praveze mi povedali ze to nie je dobre..hned mi pichli injekciu na udrzanie a to som len malo krvacala a celu noc som si mala davat studene na brucho..ak este krvacas,tak chod na pohotovost..

biancarv
autor
5. júl 2009

ahojte vsetky no este stále mám taky velmi slabý výtok, ale fakt minimum, pri prvom tehotenstve mi raz tiez trosku tiekla krv, ale to bolo po pohlavnom styku s manželom, teraz je to len tak z ničoho nič, no neviem čo si mám mysliet, veľmi túžim po druhom bábätku, ale ani neviem či som 100percent tehotná, ale moje srdce mi hovorí že áno a tak to bolo aj pri prvom synovi 🙂

ejusaaa
5. júl 2009

Vsak uvidis...hadam to nie je nic vazne,ak aj rano budes viac,tak pre istotu chod,nie?

lucyy01
5. júl 2009

bianca ak si myslis, ze si tehu, tak v kazdom pripade by si mala pri krvacani ist na pohotovost. moze aj nemusi to nieco znamenat. mozes krvacat napr. aj z hematomu, to by bol ten lepsi pripad. na by som rozhodne na nic necakala 😉

agathe8
5. júl 2009

Ja sa tiež prikláňam ísť čo najskor na pohotovosť si to potvrdiť či je to ok. Lebo takto budeš celu noc na to myslieť a nevyspíš sa. Doktor ťa vyšetrí a spraví ti sono a uvidíš čo ti povie.

biancarv
autor
5. júl 2009

toto som si nakopírovala z rodinka.sk : Jemné krvácanie počas uhniezďovania vajíčka
Niektoré ženy majú mierne vaginálne krvácanie okolo 11 - 12 dňa po oplodnení. Príčinou je pravdepodobne uhniezďovanie oplodneného vajíčka do prekrvenej steny vašej maternice. Tento proces začína zhruba 6 dní po oplodnení.

Krvácanie je len veľmi slabé (drobné červené škvrny alebo rúžovo - hnedastý výtok) a trvá deň - dva.

toto ma trošku upokojilo, no uvidím zajtra ako sa budem cítiť a či to bude pokračovať, ale je to minimálne, no neviem uvidím zajtra či sa to zmení

😒

perla200
5. júl 2009

ahojky.....ja som mala kvapku ružového výtoku.... a boli sme hroziaci potrat.... ale zachránili sme to...ale hned som isla na pohotovosť...hned!!!!

jaruska74
5. júl 2009

ked raz telo nechce prijat plod tak stupel ti nedaju....ja som tak bola v nemocnici lebo som tiez zacala trochu krvacat, a bola som tam dva tyzdne a nerobili so mnou absolutne nic.....ale ked to tvojej psychike pomoze tak chod na pohotovost. kazdy pripad je individualny

biancarv
autor
6. júl 2009

no dnes uz mám normálnu menštruáciu, nechám to na vôlu božiu, ak nemám mať teraz druhé bábo, tak to rešpektujem, ale hned ako zistím čo sa deje, a ak nie som tehotná ☹ , tak počítam plodné dni a udime nato znova

fomarik
6. júl 2009

Ahoj, ja som tiež v skorom štádiu tehu ( v 7tt) začala slabulinko špiniť. Hned som šla na pohotovosť, aj si ma nechali v nemocnici...ale bohužiaľ, po 12 dnoch udržovania - bol to missed abort! Dúfam, že tebe sa to nestane a všetko bude OK!!!!!!!!!!!!! Prajem všetko dobré!!!!!!!!!

biancarv
autor
6. júl 2009

ahoj fomarik, to mi je naozaj ľúto, 😢 ale netreba sa vzdávať, verím že nám to vyjde 😒 a ak nie určite sa nevzdám a budeme sa pokúšať ďalej, nepoznám nič krajšie ako byť matkou 🙂 a aj ja ti prajem všetko dobré 😉

fomarik
6. júl 2009

Jáááj, Bianca dakujem. Musíme sa podporovať...........
Písala som aj na Som/nie som tehotná
takže sa otestuješ zajtra?

biancarv
autor
6. júl 2009

neviem či zajtra, alebo mám počkať, kým mi ten výtok neprejde, ale nemôžem kvôli tomu ani spať, včera som išla spať o desiatej a ráno o piatej som bola hore ako kohút a hned som klikala na nete, či sa niečo nové nedozviem 😒

fomarik
6. júl 2009

tak to ťa chápem...... akékoľvek povzbudenie, a čo i len tá najmenšia nádej ťa posilní. ja neviem, či by som vydržala, ale asi áno. ja by som to testla až po výtoku...ale čo ak výtok bude trvať dlhšie? No, ani tak, ani tak. V každom prípade som zvedavá..... ale ja si myslím, že si tehulka...99,9%!

biancarv
autor
6. júl 2009

joj ďakujem za povzbudenie 😀, si zlatá, uvidíme za pár dní či mi budeš môcť gratulovať 🙂

fomarik
6. júl 2009

Ale áno, budem ti gratulovať. Vopred ešte nie, ab sme to nezakríkli, ale už čoskoro 😎 😎 😎 😎

raduska19
11. aug 2011

@ejusaaa
@ejusaaa ahoj a kedy si asi zacala krvacat po oplodneni?

vievik
27. máj 2012

no ,ja som včera dostala menzes a bol ako obvykle ,ale dnes už len tak slabo ,ale neviem čím to je ,nemyslím si ,že tehotenstvom

vievik
27. máj 2012

no ,takže neviem ,bo aj kusy som včera mala ,mávam nepravidelnu ,niekedy je slaba ,niekedy silná

vievik
4. aug 2012

všeetko v pohodke

lulienka22
30. aug 2012

ahojte chcela by som sa spitat,uz pol roka beriem antiku.a dneska som zacala trosku spinit taky ruzovkasty vytok a tabletky mi koncia o tyzden ked mam dostat menstruaciu,pohlavny stik s priatelom som mala pred 5dnami.tehotenstvo mam vylucit alebo mam si spravit test alebo k doktorovy lebo pred pol rokom mi zistil ze mam cistu ale ta uz zmizla.tak teraz neviem ☹

bubu4125
30. aug 2012

@lulienka22 ahoj, ja mám tiež podobný problém! slabý ružovkastý výtok a bolesti v podbrušku a bolestivé prsníky! tiež beriem HAK! ale zajtra ja idem k dr...tak som zvedavá! test si chcem spraviť zajtra pred dr, aby som si bola istá čo to je!

lulienka22
1. sep 2012

@bubu4125 aj mna pobolieva v podbrusku,tiez pojdem k doktorovy aby som vedela co sa deje.ale urcite to nebude nic zle

nunulik
20. nov 2013

Som v 5tt a pred vcerom som tiez spozorovala ruzovy vytok, pre istotu som sla na pohotovost, tam mi povedal dr tam bolo drobne krvacanie, ale ze je to preto ze by som mala mat v tomto obdobi menzes. V tej chvili som si to neuvedomila, ale menzes by som v tomto obdobi mat nemala pretoze mi este len meska 2 tyzdne. V praci som mala trochu blby den dost som sa nachodila hore dole pi schodoch, nemohlo to byt kvoli tomu?

olivka1235
6. feb 2015

Ahojte prosim Vas poradte mi som 14tta 5 dni.Dodnes som nemala ziadny problem poradte mi co znamena ak som mala slabulinko ruzovi vytok na toaletnom papiery.Ale potom ked som sa viac krat utrela uz bol cisty.Brusko ma neboli ale som nachladena moze to mat niesku suvislost?

poohie
6. feb 2015

@olivka1235 podla mna ked to preslo, tak to neries a ak by sa to opakovalo, volaj svojmu dr alebo chod do nemocnice... pre istotu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre