Môžem mať už príznaky tehotenstva?

angela1989
14. aug 2019

Ahojte, začali sme sa snažiť o druhé baby. Už týždeň ma pobolievaju prsia a aj v podbrusku, neriešila by som to, ale prsia ma tak neboleli v živote a v podbrusku len počas menstruacie. Do ďalšej menstruacie mám ešte dva týždne, včera som už nevydržala a spravila si test. A teraz otázka-je možné že sú to už priznaky tehu, ale test to ešte "nezachytil"? Že je to ešte len úplne ranné štádium ale príznaky už sú?

marinecka95
14. aug 2019

@angela1989 ak máš príznaky 2 týždne pred menštruáciou môže sa jednať o ovulaciu

lucka12399
14. aug 2019

@angela1989 no ja si myslim ze ked je na test skoro tak aj na priznaky .. skor by som povedala ze to je ovulacia .. pockaj ci ti bude meskat a potom testuj

tralala23
14. aug 2019

@angela1989 ja som cítila taký zvláštny tlak v prsiach ešte pred vynechanou menstruaciou, aj keď nepamätám koľko pred tým. Tiež mi to prišlo podozrivé, lebo prsia som necítila nikdy, ani pred MS. A nakoniec MS neprišla a boli tam //. Držím palce nech je to aj tvoj prípad 😊

via88
14. aug 2019

My sme splodili syna cez vikend na chate a v utorok vo fitku ma tak boleli prsia, ze som vedela, ktora bije, test pozitivny bol este pred datumom ocakavaneho menzesu. Kolegyna z prace by vam to potvrdila, neklamem 😁

pininka1
14. aug 2019

Mňa boleli od začiatku príšerné prsia, takže som vedela že sa podarilo, aj keď do testovania bolo ešte času. Vždy mi test ukázal ešte než meškala ms.

nikussa0408
14. aug 2019

Ja som začala mať príznaky až cca v 5 týždni. Pocit ako pred menštruáciou (mam ho dodnes). Držím palce aby to boli tie pravé príznaky😉

p.j.jacky
14. aug 2019

Ja som hneď poznala že som tehotná ešte 2 týždne pred menzesom . Cítila som sa inak . A hovorila som si že buď som tehotná alebo niečo na mna lezie . Dva dni pred ms som vracala a urobila test a pozitívny a vracanie sa stupňovallo až do 5 mesiaca . Tiež má boleli prsia ani na brucho si ľahnúť a stále podbrusko ako už už príde ms . A napríklad ja som vždy dostala týždeň pred ms migrénu už som vedela že prúdu .tentoraz neprišla ani migréna ani ms 😂🥰.

angela1989
autor
14. aug 2019

Ďakujem za odpovede dievčatá, nejak som tam zabudla spomenúť, že ten včerajší test bol negatívny, aj keď to je zrejme zrejmé ☺ neostáva mi teda nič iné len čakať čo bude. Vďaka za milé komenty a vaše skúsenosti 😘

eliaska101
15. aug 2019

@angela1989 a pri prvom dieťati si to mala ako??

angela1989
autor
15. aug 2019

@eliaska101 pri prvom žiadne príznaky len meskajuca menstruacia. Ale tak každé tehotenstvo je iné

eliska1986
15. aug 2019

@angela1989 to moze suvisiet s ovulaciou,ale aj predmenštruačny syndrom

nightrover
27. sep 2019

Tak ako @angela1989? Uz boli 2 ciarky? 🙂 Ja som zvedava, lebo my sme sa s muzikom snazili, ovulacia bola v pondelok a od pondelka mam kazdy den bolesti v podbrusku a krizoch a vcera aj dnes mi je zle od zaludka. Je to megaskoro na priznaky, ale co tu citam, tak nie je vylucene, ze to je ono 🤔

klarik707
27. sep 2019

povedala by som, ze to su predmesntruacne priznaky, aj to tak mavam tiez tak tyzden dva pred. podla mna je moc skoro si robit test ked s velkom pravdepodobnostou by ti aj tak vysiel len negativny vysledok

nightrover
27. sep 2019

@klarik707 Nie som si ista, ci si odpovedala mne, ale ak ano, tak na test sa ist chystam najskor az pri vynechani MS a co sa tyka priznakov - ja mavam MS presnu ako hodinky a krce mam len v prvy den, casto vyslovene len chvilu predtym, nez zacnem realne krvacat. Take ze tyzden alebo dva pred MS nie. Len v den ovulacie este mam par hodin take jak menstruacne krce, no ale tentokrat to trva uz piaty den od ovulky, tak neviem.

angela1989
autor
27. sep 2019

@nightrover nie, 2 čiarky nakoniec neboli. Zrejme to boli fakt predmenstruacne príznaky, lebo som to dostala aj skôr než som mala. Pri tom som nikdy také príznaky nemala, preto som nad tým tak rozmýšľala

angela1989
autor
27. sep 2019

@nightrover tak daj vedieť potom aj ty, že ako si dopadla. Držím palce ☺

nightrover
27. sep 2019

@angela1989 Dokelu, tak dufam, ze nemam nejaky zapal alebo co 🤔 No, som zvedava, dam vediet 😊

arual748
15. okt 2019

Čaute babule .... ja viem, že sa to tu rozoberá často, ale aj tak mi to nedá. S priateľom sa snažíme o bábo asi pol roka. Zatial furt nič a poznáte to večné čakanie a že a snáď už sa podarilo. Ide o to, že tento mesiac mám 5 dní do MS. Chodí mi presne mávam rovnaký cyklus 28 dni. Rozmýšľala som si spraviť test, no neviem, či to je ešte skoro lebo z toho čakanie ma vystrie. A ešte k tomu sa Cítim sa akoby na mňa niečo liezlo zvýšená teplota 37,3... stále som na wc ale nebolí to, nadúva ma, málo jem lebo mi nič nechutí a som tak strašne unavená, zaspala by som snáď aj na stole. Myslíte, že by to mohlo značiť to naše vytúžené?

nightrover
15. okt 2019

@arual748 Mohlo 🙂 Držím palce 🍀

som_ponorka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arual748
16. okt 2019

@nightrover no uvidím v nedeľu 🤦🏽‍♀️Ale som taká nedočkavá jemine ... 😂 aj sa snažím na to nemyslieť a nejde to

nightrover
16. okt 2019

@arual748 Ja som si teraz robila test 3 dni pred MS a uz som mala slabu ciarku 🙂

arual748
16. okt 2019

@nightrover jeeeemineee tak gratulujem z celeho srdca. Ja som to tiež dnes nevydržala a otestovala som, bol negatívny... ešte ale nestrácam nádej stále sú 4 dni do ms

ivanaa346
16. okt 2019

@angela1989 ja som mala presne ako ty ..tiez 2 tyzdne do menstruacie a mna tiez zacali strasne boliet prsia ako pri menzese len 100 krat silnejsie ,kazdy mini dotyk ma az bolel a aj to podbrusko som citila .O tyzden neskor sa mi jeden den tocila strasne hlava .Robila som si test a negativny vysiel .Ale atale my bolo takto zle den pred menzesom som uz test mala pozitivny a dnes nam doma beha nasa radost 🙂

nightrover
16. okt 2019

@arual748 Dakujem a drzim palce 😊🍀

suzie15
18. máj 2021

Ahojte som tu úplne nová, pár dní sledujem fórum. My sme sa rozhodli s priateľom vyskúšať či sa TO podarí na prvý raz, dnes môže byť 10 dní od vtedy kedy sme skúsili cez plodné dni, resp. 6 deň keď sme skúsili opäť cez ovuláciu. Mám zvláštne pocity v podbrušku, akoby na nadúvanie, nie je to bolesť ako pri menštruácii ale také pnutie. Prsia celkom naliate, citlivejšie. Včera ani dnes neznesiem cez brucho ani len gumu na leginach,
čo mi nikdy nevadilo. Do menštruácie mám 8 dní. Môžem takto skoro niečo cítiť?

nightrover
18. máj 2021

@suzie15 Môžeš 🙂 Ja som cítila od odvulácie. A je nás takých mnoho. Ale mám aj kamošky, ktoré niečo cítili tiež a nebolo to ONO. Čiže len čakať 🙂

arual748
21. máj 2021

@suzie15 ahojky 🙂 ja som tu pisala vtedy 2019 a dnes mam 10 mesačnú babu doma haha. Takže určite môžeš ja som vtedy 10 dni pred ms mala teploty normalne aloby som prechladla. Citila som sa choro ale inak mi nič extra nebolo, no vnútri som cítila, že to vyšlo. 🙂

suzie15
28. máj 2021

Tak dievčatá nič z toho, mrcha prišla, dokonca o deň skôr 😔 kúpila som alchemilkový čaj a kyselinu listovú, tak idem poctivo užívať 😉 držte palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre