Skorý menzes a bolestivé prsia

Zenusky, mam 25/26/27 dnovy cyklus, dvakrat pocas neho (8dc a 15dc) sme si “dali pozor” 😁. Ale zrazu prisla mrcha skor, 22.den cyklu najprv len spinenie, a dalsi den krvacanie ale slabsie ako obvykle ktore trvalo asi dva-tri dni, potom znova len spinenie. Nezvyknem to takto mat stale mam menzes dlhy silny a bolestivy. Tentokrat boli bolesti este pred nim, nie pocas neho, asi tyzden predtym ako prislo to spinenie. Boli silne v podbrusku a vyrazali az do krizov. Napriek tomu ze uz len spinim stale mam hrozne citlive prsia a kade chodim tam by som lahla a spala. Myslite ze je mozne ze som tehotna aj napriek tomu krvacaniu? Nejak mi nejde do hlavy ze mrcha prisla skor, pri prvom tehu som ju nedostala vobec. Dakujem za radu.
beckynka07
12. okt 2018
Mas nastudovane tehotenske priznaky a vsetky ich na sebe citis...tak si sprav test a budes vediet
anna_maria1
12. okt 2018
@beckynka07 asi tak niekedy sa robi panika uplne zbytocne cim viac clovek cita o roznych priznakoch, tym skor si nahovori, ze nejakym trpi a pritom to tak vobec nie je
majuska1515autor
12. okt 2018
@anna_maria1 ja som sa praveze vobec nesledovala, dokonca ani ked som dostala mrchu skor az potom mi doslo ze daco nedobre ked pomaly preslo krvacanie a prsia stale bolave ani podprsenku mat nemozem posledne dni, a uz som dnes 29dc, a test je negativny tak neviem. Som aj po laparoskopii vajecnika, a doki tiez nic nevidel na sone zatial, tak chcem vediet ci nejaka nemala podobny problem
anna_maria1
12. okt 2018
hmmm moze to byt sposobene aj tou laparskopiou.. ako pokial on nic neviel a test bol negativny, tak si myslim ze tehotna nebudes.

Začni písať odpoveď...

Odošli