Skúšali ste si nájsť kŕčok maternice po možnom oplodnení?

kattija
26. júl 2012

Zaujimalo by ma ci ste si sledovali krcok pocas cyklu. Co to som si o tom precitala, ale nemam v tom az tak jasno. Zevraj sa da aj podla toho zistit ci som tehu.
Momentalne som v 21 DC a mam ho nizko a je lahko nahmatatelny. Nejak mi robi problem, ze ci je tvrdy ci nie, zda sa mi taky ani ani 😎 a trosku pootvoreny? ale neviem ci sa mi to len nezda. Budem velmi rada za akukolvek odpoved. 😉 vopred dakujem

bad_delight
7. dec 2015

@lucyle11 nie neboj sa, 5 tt je velmi malo sby sinsa zapodievala polohou krcka. tvoje telo sa meni. vlastne len zacina. aj maternica sa tomu kusi orisposobit a to jetrva zo dna na den. ziadnu paniu a skus sa vykaslat ma sledovanie krcka uz teraz ti to bude na nic. na ti kas lekara keby sa cokolvek dialo on ti povie

lucyle11
10. dec 2015

@bad_delight Ďakujem. No u mna sa poloha a tvrdosť krčka v tehotenstve mení stale. Dala som tu otázku na Modry koník a dostala som hnusne odpovede typu, ze mam vyhľadať psychiatra atd ... Tak som si našla na internete na anglickej stránke članok o tom ako sa krčok na začiatku tehotenstva stale mení, co ma dosť ukludnilo. Čiže nie je vždy tvrdý a dole, ale môže byt aj mäkký a niekde v polovici na ceste hore ...U mna je rano vačšinou dole tvrdý a vecer uz niekde v polke hore makkši. Tak neviem. No je to tak ako si napísala ... Žiadne sledovanie krčka nepomôže ... Bude len tak ako ma byt. Ci je krčok hore, dole v strede ... Ked ma žena ostať tehotná a je to vola božia ostane tehotná ked nie nak nie. Sledovaním krčka sa len stresujeme. Neda sa na to spoľahnúť ...

gabikamicka
1. jan 2016

Ahojte viete mi napísať názor? Ms mi mešká 3.den brusko citim trosku ako keby sa blížila len krcok si kontrolujem uz druhý mesiac aj bazalnu t. Ta sa drzí hore 37,5/37,4/37,3 len dnes ráno bola 36,9 no po vicikani vyšla hore na 37,4 krcok mam nízko zdá sa mi dlhy co je 1. Krat takto dlhy a zavretý tvrdý viete mi niektorá povedať skúsenosti aké mate ? Ďakujem ....

dejna31333
23. feb 2016

Ahojte viete mi poradit...4dni mi meska a krcok mam uplne dole

janamexico
21. mar 2017

Ahojte babenky ja nechapem ...😒 mam krcok dole ale mam menzes je to v poriadlu takto ma byt nemal by byt pri ms hore dosiahnem ho na pol prsta ☹

annire123
12. máj 2017

Zdravím chcela by som sa opýtať, meška mi ms už asi 6 dní, mám vždy nepravidelnú ale zväčša pride o 3-4 dni skorej alebo neskor, nikdy nie tak ako Teraz. Pred rokom mi zistili cystu asi na vaječniku, v rodine máme kŕčove žily na maternici a mam crohnovu chorobu. Je možne aby niečo z toho (pripadne prechladnutie alebo dačo iné) sposobilo meškanie ms? Pred 2 tyždňami sme mali s priatelom nechraneny sex ale neurobil sa domňa takže teha nejsom. Prosim poradte začinam sa bať či to neni dačo važne.

janamexico
12. máj 2017

ja si skor myslim ze to je cysta ale mne hovorili ze mam cystu a na druhz mesiac som ostaal tehu co som chcela 🙂

tania8148
3. sep 2017

@janamexico ahoj ako to bolo s tým krckom? Aj ja akurát končím menštruáciu a krcok cítim hneď ako len vopcham prst dnu. Bolo to tehu? Ďakujem krásne za odpoveď.

janamexico
26. okt 2017

@tania8148 ahojcek no bola to cysta hotmonalna ze vraj ale moja posledna ms bola 20 marca a ja som ti pisala 21 marca takze v tom case ja uz som bola tehotna alebo sa uhniezdovals moja malinka ale pravda je ze sa mi krcok menil pocas tehu hlavne prve mesiace teraz sa uz skracuje a pripravuje na porod 😉

tania8148
27. okt 2017

@janamexico ja nič do teraz ☹ už som sa aj tento mesiac tešila a mala som len ovulacne krvácanie. Hlava hore, skúšame ďalší mesiac 🙂

janamexico
28. okt 2017

Moja uvidis podari sa hlavu hore my po syno 2,5 roka snazenia a po dvojkach 6 mesiacou vsetjo dobre dopadne uvidis 😉

mondolina
28. okt 2017

@evkaarpi
Hlúposť

lkoiu
23. nov 2017

Chcela bi som sa spitat stale si kontrolujem krcok...ale mala som z priatelom pohlavny stik to bolo 3.11.2017 a 5.11.2017 som dostala menzes potom sme sa snazili aj ked som mala plodne dni a teras som si kontrolovala krcok a mam ho troska visie a celi uzatvoreny a predtim som tam mala taku ako keby "dierku"tak chcem.sa spitat co mozem bit tehotna?😊 dakujem za vase odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre