Slabá čiarka na tehu teste v 23DC

mirabella12
13. júl 2020

Ahojte 🙂
Prosím, má niekto z Vás skúsenosti s takouto slabučkou čiarkou na teste? Som 23DC, to znamená že očakavana MS by mala príst v sobotu. Vidí tam tú druhu čiarku ešte niekto okrem mna?
Ďakujem 🙂

mima194
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima194
13. júl 2020

@mirabella12 Ahoj, zrovna aj mne dnes ukazal test tiez slabu druhu ciarku.pridam foto moment

mima194
13. júl 2020
mirabella12
autor
13. júl 2020

@mima194 Ahoj 🙂 dakujem za odpoved. Ja som robila test vcera vecer a vysiel s ciarkou, ktoru tam nevidim len ja a dnes som robila dva testy inej znacky a negativne.🤷🏼‍♀️Nechapem to🤦🏻‍♀️

mima194
13. júl 2020

@mirabella12 no jasne ja na tvojom tiez tu ciarku vidim.no ja som dnes rano robila test vysiel mi takto a pre istotu o par minut som spravila druhy inej značky a na nom je tiez taka slaba, ale podla mna pepino z dm su presnejsie neviem no, ja som mala dostat ms včera a nič zatiaľ.

leyla9
13. júl 2020

@mima194 držím palce nech silnie ✊😍

leyla9
13. júl 2020

@mirabella12 tebe tiež držím ✊ nech to dopadne ako chceš ty 😇

mima194
13. júl 2020

@leyla9 dakujeeeeeeem, skusim o dva dni zas test, pevne verim ze zosilnie 🙂

mirabella12
autor
13. júl 2020

@mima194 no, asi bude najlepšie ked počkam este par dní, a ked ms nepríde tak urobím ďalsí. Ale to divné každopadne😂😂

leyla9
13. júl 2020

@mima194 ✊😍 my sme sa už prestali snažiť a stále čakať ci vyjdu // nechávam to uz na prírodu príde to az bude nato spravy cas😇😍

mirabella12
autor
13. júl 2020

@mima194 aj ja drzim silno palce!!!🌸potom daj vediet ako si dopadla🤰🏼☺️☺️

mima194
13. júl 2020

@mirabella12 no ved uvidime, a ty na mojom vidis ? drzim palce aby ti ms neprisla :D ja som mala naposledy 14.6, skusim tak o dva dni opat testik a uvidim,potom sa prihlasim ked tak k dr 🙂 drzim vam palce obom kocky

mirabella12
autor
13. júl 2020

@mima194 jasne, ze vidim! Slabucka ale je tam 🌸ja som mala vcera taku istu a dnes dva krat negativny test! Tak nechapem, ako sa tam ta ciarka vcera mohla dostat🤔Kazdopadne tebe drzim palce a dufam ze sa to podari🥰

mima194
13. júl 2020

@mirabella12 dakujeeeem 🙂 skus zas zajtra rano spravit, aj ja to tak skusim 🙂 ale sme baby nedockave ze :D

stastko123
13. júl 2020

@mirabella12 jasné ze vidno slabunku...ja mám rovnaký problém lenže mne raz ukáže slabú a druhý test žiadnu rozmýšľam či to nemôže kolísať na začiatku či pre to vlastne nie je lepšie robiť čiarky ob deň :/ :( vidíš tam niečo ?

snazilka2513
13. júl 2020

@mirabella12
@mima194 babulky, obom vidim na vrchu slabe ciarky, ja mam z takych uz skoro devatmesacne brusko. Skuste testovat obden a rovnakymi testami. Mne napriklad zo zaciatku silnejsie ciarky vychadzali vecer, ako rano. Niekto povie, ze to ma presne naopak. Drzim palce obom.

stastko123
13. júl 2020

@snazilka2513 a vidíš niečo aj na mojom teste ? Či je to skôr roztecene?

snazilka2513
13. júl 2020

@stastko123 cosi sa mi mari aj u teba, aky to mas test? Mne napriklad velmi dobre ukazovali tie kiwu wuki, neviem, ci ich v baliku nebolo viacej. Skus zas zajtra, pozajtra. A rovnakym testom stale tak sa to najlepsie porovnava. Ja uz ked som nemala tieto, skusila som dr. max test a tam skoro ziadna ciarka a na tom kiwu uz uplne kolajnice 😉

stastko123
13. júl 2020

@snazilka2513 to vážne taký rozdiel :o a kde si kúpila tie kiwu testy? Tento je z drogerky nejaký lacný jeden v balení bol tusim

mima194
13. júl 2020

@snazilka2513 dakujem pekne, skusim nasledujuce rano a ked tak aj v stredu.no kazdopadne dam vediet 🙂

snazilka2513
13. júl 2020

@stastko123 dufam, ze to tu mozem napisat, ja som to cez pilulka.sk kupovala, tiez boli lacnejsie, ale mne ukazovali super. Bol tam veru riadny rozdiel, ja som sa bala, ze to bude biochemicke, ked som videla ten druhy test slabunky, ale potom som citala, ze treba testovat rovnakym testom, tak uz som len tie iste skusala. Samozrejme, cim blizsie som bola k MS a po nej, zosilnel aj ten dr max. Ale vystresovalo to. Ja som mala v balicku dva kusy, tak som potom skusila pre porovnanie. Drzim palce 💙

stastko123
13. júl 2020

@snazilka2513 ďakujem krásne za odporúčanie ☺️☺️

snazilka2513
13. júl 2020

@mima194 drzkam palce ❤️

mima194
13. júl 2020

@snazilka2513 diky moc, ja tiez drzim palce vsetkym snazilkam. Zajtra to bude treti den meskajucej ms, tak rano idem opat na to 🙂

mima194
13. júl 2020

@snazilka2513 diky moc, ja tiez drzim palce vsetkym snazilkam. Zajtra to bude treti den meskajucej ms, tak rano idem opat na to 🙂

mirabella12
autor
13. júl 2020

@snazilka2513 jeej🌸ja som si stale myslela, ze to tam vidim iba ja, alebo ze je to iba tien😂 A hlavne ked som dnes robila ten palickovy mamatest a vysiel neg. Uvidime ale potesilo by ma to🥰

snilekd233
24. júl 2020

Ahojte čo myslíte čiarka alebo kanálik? Snažíme sa s mužom o baby ☺️

verus881
28. sep 2020

Ahojte žienky prosím poraďte mi :/
Meška mi menštruáci uz pomaly 2 týždne ,robila som si test a na teste je slabulinka jedna ciarka ...
Pobolieva ma v ľavo dole v podbrušku ,aj prsia ma bolia ... Doktorka mi povedala iba,že na ultrazvuku nevidno nič alebo,že je to skoro ... Brali mi krv a nebolo to nič :( ale co potom ta jedna slabá čiarka ? A chute na jedlo mám az az aj som pribrala ,aj som casto hladná ..prikladám fotku ..robila som si viac testov a stále len jedna slabá :(

nataly00
29. sep 2020
nataly00
29. sep 2020

Vidite daco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre