Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

inneska
12. nov 2008

kolienko, ja som si nikdy nemerala, ale ked bude snažilkovať každý deň, tak ti tá ovulka určito neujde 😀 len aby to chlop zvládol 😀 skús na nesledovať, sexovať podla chuti a určito to výjde...ja ani neviem kedy mám ovulku, nikdy som sa s tým nezaoberala a vždy sa podarilo...
tak pekný zvyšok dníka, papa 😵

lilix
12. nov 2008

babule asi si zmenim foto, tatok je nejaka nevyrazna..

lilix
12. nov 2008

uz mam, co vy na to?

inneska
12. nov 2008

hmmm, jaká sexica tam 😉 😀 ono celkovo sú tie fotečky malé, tak sú nevýrazné a nie je tam na nich nič vidieť 😠 ...manžel, čo má fórum, tak majú veľké fotky asi 4x4 cm, na to sa už inak pozerá 🙂

lilix
12. nov 2008

ake ma manzel forum?

inneska
12. nov 2008

http://www.4x4club.sk/forum/index.php
samé veľké zablatené autá s náhonom 4x4 😀

hviezdicka76
12. nov 2008

Ahojte, potrebovala by som poradit, nema niektora z Vas skusenost s testom "Modra sprava"? Vcera som si robila tehutest, bol negativny, dnes som urobila "Modra sprava" a ten bol pozitivny, do 2 minut. Menzes som mala naposledy 10. oktobra. S manzelom sa snazime o babatko od maja.
DAKUJEM 🙂

ikushik
12. nov 2008

hviezdicka76, skus este zajtra testnut s iným testikom, a uvidis...mna to zajtra caka tiež :( ale som smutna lebo som bola dnes u lekarky a same zle spravy..och...

radkatom
12. nov 2008

hviezdicka: myslim, ze by si si mala spraviť ešte ďalší test, ale už by som sa určite tešila 😀 Držím palce nech sú aj na ňom //.

ikushik: drzim tiež palce. Dúfam, že sa rozrastie zoznam tehuliek 😉

lilix: foto je supis, sexica... ako hovorila inneska

radkatom
12. nov 2008

musim konciť, mangel ide obsadiť PC. 😠 Možno ma ešte na neho pustí.

ludka77
12. nov 2008

baby aj ja som si robila dnes modrú správu a ukázal mi //. Poraďte mi volaký test, ktorý je podľa vás najlepší a nevymýšla si. 🙂 Neviem či sa už môžem tešiť alebo mám kúpiť iný a skúsiť aj ten. Snažiť sme sa totiž začali len teraz v oktobri a že by sa nám to hneď podarilo??

ludka77
12. nov 2008

stále tu nikto není?

inneska
12. nov 2008

ludka...skús mamatest(ten si dosť chvália, v lekárni a sú tam 2 testíky)...a zadariť sa vám mohlo, ja som tak po prvýkrát otehu, hned prvý mesiac, tak prajem veľa šťastia a pozitívny testík.... 😵

ludka77
12. nov 2008

ok zajtra frčím kúpiť mamatest. ale skúsim ho urobiť až v piatok ráno, ak to nejak vydržím. Dúfam dovtedy nepríde MS, mala prísť už piatok alebo dnes (mávam tak 28 alebo 30 deň) ale príznaky nemám žiadne iba mám nafúknute brucho ale to mávam aj pred MS a už 3 deň ma pichá v pravom boku, ale nie vaječníky ale bok.

inneska
12. nov 2008

ked si ho zajtra kúpiš, tak si ho sprav v piatok z ranného moču, vtedy je to najlepšie, hladina HCG je najvyššia...takže ráno ti ukáže a poobede nemusí, odporúčam ho robiť ráno.. 😉

adka12
autor
12. nov 2008

Ahojta tehulky, tak ako sa máme?
Ja celkom fajn, len papám ako za dvoch 😀

inneska
12. nov 2008

adka ahoj...len to nepreháňaj s papaním, lebo budeš vyzerať aj z 3 😀 papať za 2 netreba, len zdravšie 😉

ludka77
12. nov 2008

aj máš nejaké príznaky?

inneska
12. nov 2008

len častejšie chodím na wcko a nechutí mi káva a som stráááášne ospallá, spala by som stále 😀 (tie prvotné ako nafúknuté bruško a pichanie mi už prešli) 😉

ludka77
12. nov 2008

aha už som si našla tvoje príspevky.

ludka77
12. nov 2008

a pichalo ťa v boku alebo vo vaječníkoch? Ja viem že sa možno pýtam kraviny ale keď hladám vo všetkom nejakú nadej

ludka77
12. nov 2008

ten spánom mne moc nepomôže lebo u mňa je bežné že chodím spať o 20:00 😀 a kávu neznášam od malička (strašne mi smrdí) možno mi začne voniať 😉

adka12
autor
12. nov 2008

Inneska ale keď mne tááááák chutí papať teraz.... nemám žiadne chute, papám všetko za radom 😀
Ludka tie tehu príznaky sú v podstate také isté, ako PMS, takže ťažko povedať....
Ja som mala od ovulky nafúknuté brucho, boleli ma prsiam chutilo mi jesť a bolela ma hlava. ZLe mi nebýva - zatiaľ... A som strašne unavená, ako hovorí Inneska, spala by som ráno, naobed aj večer, proste stále...
A nemožem spávať na bruchu, lebo ma potom bolia prsia...

ludka77
12. nov 2008

prsia ma tiež boleli ale len do včera. Dnes už vôbec. ale dosť ma začal bolieť chrbát. a žravú nemoc mám aj ja, dokonca aj samotnú salámu som dnes dusila čo by som pred tým bez pečiva nedala ani do úst. 😝

adka12
autor
12. nov 2008

No Ludka, ako aj mne baby písali, treba veriť...
A testy nezvyknú bývať falošne pozitívne, takže by si sa mala asi začať pomaly tešiť 😉
V piatok daj určite vedieť, ako ti vyšiel testík. Ja tiež keď som si robila prvé, tak tú druhú čiarku nebolo riadne vidieť a zjavila sa tam až po určitom čase. No a keď som si urobila mamatest, tá druhá čiarka tam bola hneď a riadne silná 🙂

ludka77
12. nov 2008

veď práve to mi je čudné že všetci písali aká bola tá druhá čiarka slabá a ja som mal na modrej správe do 2 minút aj tú druhú. Mám ešte jednu modrú správu ale chcem si kúpiť pre istotu aj iný. pojdem zajtra do lekárne pre tem mamatest. Tiež som si vždy myslela že keď raz spravím test tak mi ukáže pravdu ale po tolkých príspevkoch čo som tu prečítala mám z toho už nejaký chaoz

adka12
autor
12. nov 2008

Ludka ja si myslím, že budeš tehulka keď ti hned ukázal test aj druhú čiarka.
Nám sa tiež zadarilo hneď na prvý krát 😀
A tie príznaky prídu neskor, neboj...

ludka77
12. nov 2008

tak ti verím 😀 v piatok dám určite vedieť ako dopadol ďalší testík. Ďakujem ti za písmenká ktoré si mi obetovala 😉 som rada že si tu bola práve ty, keďže sa vám zadarilo na prvýkrát. Tak už sa teraz teším na gulatenie. Taká som šťastná že by som najradšej tancovala, ale nemôžem, Musím spraviť ešte jeden testík lebo ak by fakt nebol tento pravdivy a moja polovička by ma videla ako sa strašne teším a potom by som bola zas nešťastná tak by bol ešte nešťastnejší on keby ma videl plakať. Ale verím že sa budem tešiť a budem v piatok tancovať lambádu 😀

inneska
13. nov 2008

ahojte babulky...

llludka, uvidíš, že to vyjde a budeme tehulkovať spolu 😉

oneri
13. nov 2008

ahoj, citam, ze pribudla dalsia teula ludka, drzim palce.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre