Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

adka12
autor
20. nov 2008

Ahojte baby, tak dnes som bola u doktorky. Všetko je OK, bábo má 3,1mm a bije mu srdiečko. Na to svrbenie mi poradila probiotiká a dala nejakú mastičku, čo sa moze uzivat aj v prvom trimestri. Podla doktorky som v 5t+6, no a podľa kalkulačky 6tt+4, ale povedala, že som mohla neskor otehotnieť a čiže všetko je v poriadku. Na dalsiu kontrolu ma objednala o mesiac. Jedine, co ma zaskocilo je to, ze mi nebrala krv??? Povedala, ze to mi vsetko urobi nabuduce....

inneska
20. nov 2008

adi...ked už videla aj srdiečko, tak ti krv brať nemusela....ja som to tak mala v prvom tehu...a teraz mi bral tiež skôr pre istotu, si dáva u mňa teraz bacha a je opatrnejší...
takže ked pani dr povedala, že je všetko ok, tak jej ver a bude to fajn...ja som v utorok srdiečko nevidela ☹ , ale dr povedal, že je to ok, tak mu verím...a kedže mi je stále bléé 😝 tak je to v poriadku... 😵
a na dalšiu kontrolu idem 9.12. a ty?

adka12
autor
20. nov 2008

No ja som tiež srdiečko nevidela ale doktorka povedala, že mu bije. No a na ďalšiu kontrolu idem až 22.12. keďže je všetko v poriadku. A že potom mi urobí všetky odbery a dá knižku. Tak neviem, asi by som sa mala ukludnit a verit jej.

inneska
20. nov 2008

adi..treba dr veriť, ked povedal, že je všetko ok...a musíš aj sama sebe veriť, že bude všetko dobré...a hlavne byť v pohodičke, aby sa bábätko vyvýjalo v klude 😉 jasné?

lilix
20. nov 2008

ahooojte, kolienko ty sa nesnazis od roku 2007, to je iba omyl ci nie?
vitam baby2009 aj vsetky ostatne co to iba citate, pridajte sa, my vas medzi seba radi prijmeme. 😉

barbora87
21. nov 2008

ahoj adi tak gratulujem, teraz je to oficialne 🙂 a hlavu hore!hlavne ze je vsetko ok!

baby2009
21. nov 2008

ahojte, tak sa opat dnes hlasim 😀 mozem sa opytat, kolko sa uz snazite snazilky 😀 ? To je neskutocne cakanie, pocitanie, sledovanie a potom ked si konecne v tom, tak este vacsia netrpezlivosť, kym sa konecne mimko narodi (viem zo sestrinho tehotenstva)......

kolienko
21. nov 2008

ahojte,
lilix máš pravdu, je to omyl, ale nemôžem nájsť, kde som to napísala....

baby2009 my sa snažíme od júla 2008
ty si tuším písala, že ste este len začali???

baby, aj niektorá niečo beriete??? myslím kyselinu listovú atd?

baby2009
21. nov 2008

mne si pisala ten omyl jul 2007 😀 takze ani vy sa moc dlho nesnazite. Ano my sme zacali len tento mesiac. Inak pytala som mojho lekara na tu kyselinu listovu a on povedal, nech jem, co mi chuti a ze to nie je treba, nech len sa pekne snazime, ked to nepojde rok, nech sa ukazeme...

lilix
21. nov 2008

baby2009 supni si tam foto

zuzinaaa
21. nov 2008

ahojte kočky 🙂 moje Pco asi prekonane som mesiac po laparoskopi beriem Siofor 500 . Meska mi MS tak som sa testla vcera aj pred vcerom boli tam dve ciarky sice jedna troska slabsia ,ale boli !!! Poradte po kolkych dnoch mam ist na krv dakujem meska mi to asi desiaty den

kolienko
21. nov 2008

Ahoj zuzi, s týmto Ti ja neporadím, ale mne raz lekár povedal, že po dvoch týždnoch mi vie povedať či som tehu, alebo nie, že skôr to nejde.... ved si zavolaj dokinu oni Ti povedia.

Ked si mala na test // tak určite si tehu... viem, bojíš sa vopred radovať, lebo je to velmi ťažké, potom, ked príde mrcha, aj bolesti brucha, nervozita a dotoho tá hnusná správa nie si tehu....
Nebojkaj, budem Ti držať palčeky.

baby a kedy sa to asi dozvieš či si tehu??

maartinkaa
21. nov 2008

ahojte, mne v jednej lekarni povedali, ze kyselina listova je len na predpis a to co je volne predajne je len ako doplnok stravy tak neviem ci to ma nejaky ucinok- inac ja beriem este aj calibrum baby plan, potom som si pytala nejaky lacnejsi tehotensky test a dali mi baby test za 51 korun /su tam dva/ a je na nom napisane ze ukaze vysledok uz na 3. den po uhniezdeni ma niektora s nim skusenost 😨

baby2009
21. nov 2008

lilix vecer skusim vlozit foto, ale nic umelecke necakajte 😀 kolienko asi nebudem tehu,vies co, spinim, ale zacala som uz na 20 od MS, potom prestavka a teraz posledne 2 dni zas, ani neviem ci ist s tym ku doktorovi, lebo je to nejake divne...mozno je to prezvest MS, takze vyckavam na nu. Ale nevadi, tu som dozvedela vela info, ako zistit kedy je ovulacia a tak, tak nabuduce to urcite vyjde! Len keby sme s manzelom neboli tak rozcestovani, dufam, ze budem spolu cez plodne dni... 😀

lilix
21. nov 2008

zuzinaaa podla mna by ti uz na 10 den meskania vedeli povedat z krvy, aj skor. kludne mozes ist k dokymu

kolienko
21. nov 2008

baby2009 a kde si sa dozvedela ako zistiť kedy máš PD?

ved uvidíš, je lepšie si nič od toho sľubovať, lebo potom to sklamanie je hrozné... ked dorazí mrcha..

asi je divné, že máš špinenie....
Martinkaa, na testoch sa píše všeličo, ale aj tak je najlepšie robiť si test po 10 dni... teda to je môj názor a z ranného moču....

adka12
autor
21. nov 2008

Čaute baby, tak ako sa máte? Ja som akurát došla domov a u náv v Bystrici začalo husto snežiť 😵

zuzinaaa
21. nov 2008

babulky moc dakujem za odpovede ste zlate tak ked si budem ista ozvem sa držim vam všetkym tieš Mikulašske baličky s // čiarkami 🙂

radkatom
21. nov 2008

Ahojte babulky. Asi už víkendujete ☹ . Ja sa dostanem k netu až večer a vy už tu nikdy nieste 😠 .

Ako sa majú naše tehu?

Ja som dnes bola u doky a druhý krát mi brala krv, tak uvidím až 10teho lebo nemala skorší termín 😠 . Ale čo už. Ale na druhej strane mam aj dobru spravu lebo meriam BT a graf mi vyhodnotil ovulku na 16teho 😀 http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod.... Dúfam, že to potvrdí aj hormonálny profil z krvi. Nechcela by som brať lieky ale keď to inak nepôjde, pre bábo všetko na svete. Prajem Vám krásny víkendík.

Adka dúfam, že aj v BA nasneží 🙂 . papa

mirka93
22. nov 2008

Ahojte baby, potrebujem poradit. Tento mesiac som zacala s clostilbegytom. Najskor islo vsetko ok, ale v 16 DC som zacala krvacat. par dni predtym som spinila, ale bola som na folikulmetrii a doki povedal, ze to je ovulacne spinenie a nasiel mi jeden prasknuty a dalsie tri este neprasknute folikuly. Krvacat som zacala asi o 4 dni na to. Vo stvrtok (19DC) som si napriek krvacaniu robila test a bola na nom aj druha ciarka. Bola velmi slaba, ale videl ju aj moj drahy. K doktorovi som objednana na pondelok. Este stale krvacam. Nie je to silne, ale je to jasno cervena krv. Dalsi test budem opakovat v pondelok. Neviete mi niekto poradit? Dakujem

lilix
22. nov 2008

ahoj mirka93 skus sa opytat aj v inych temach, tam su skusenejsie baby, my sme tu skoro same zaciatocnicky. teda ja urcite 😉

lilix
23. nov 2008

heeeej kde ste kto? nejak to tu flakosite, tha, dnes tu este nikto nebol.. podla mna sa to tu rozbehne, ked budeme cakat na mrchu. ja ju cakam, fakt, urcite pride.

lilix
23. nov 2008

idem spat, som znavena zzzzz uz aj spim dobru zzzz chrrrr 😉 😀 😀

kolienko
24. nov 2008

ahoj lilix, to uz čakáš na mrchu??
Kedy by mala prísť???

Nebojkaj, nebudeš sama, ved aj ja ju dostanem, len o trošku neskôr. he he he

Nejako sa nechce tým malým potvorkám u mna bývať, ani jednej sa tam v tom mojom brušku nepáči.

lilix
24. nov 2008

ahoj kolienko, esteze mam teba, vsetky kaslu na tuto temicku.
ja ju dostanem cca 1.12. cize o tyzden. a potom na novy rok tiez ble. tfujha. 😖
co si robkala cez vikendik mojka?

kolienko
24. nov 2008

no v piatok sme spali u sestri, prišli sme dom okolo 13.00 hod a pak prišiel elektrikár na dom a do 18.00 som mrzla v dome bez okien, v prievane, brrrrrrr hrozná zima mi bola.museli sme sa rozhodovať kde chceme mať vypínače , zástrčky atd... takže nič moc no a včera som oddychovala.

a ty si mala aký víkendik??
ozaj, ešte som stihla spadnúť s ročným krstňatkom dolu schodami, chudáčik môj, ale našťastie sa mu nič nestalo, len sa zľakol. ja som horšie na tom....
teraz by mi mali asi začať pd neviem presne kedy, ale asi to bude tento týždeň, tak začneme snažilkovať ostošesť.

kolienko
24. nov 2008

ozaj s tým si mala pravdu, tie baby sú hrozné, najskôr začnú temičku, človek sa tak trošku namotá a potom kašlú na nás, veď len my dve sme tu mastené pečené 😉

lilix
24. nov 2008

ja a vikend? upratovala som. boli sme na prechadzke.u svokrovcov na obede. varili. a bolo po vikende.

baby2009
24. nov 2008

Cauko baby, mala som vela robotky, tak som nemohla skor pripojit k vam...tak tehotna nie som , lebo som to dostala, aj mi bolo z toho smutno, ale uz sa tesim na snazilkovanie, tak poho... 🙂

lucka33
24. nov 2008

ahojte babiky!!! tak mne sa tiez rozbieha mrcha, ale uz druhy den 😒 Vobec tomu nerozumiem, lebo vcera som rano mala taky hnedy vytok ale len na wc papieri, potom cez den nic a dnes zase trosku, ale vlozka je stale cista... Tak co ma to blazni, rozbiehat sa dva dni, to je moc aj na mna 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre