Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lilix
24. nov 2008

ahoj lucka33 a snazili ste sa tento mesiac? nemoze to byt to zahniezdovanie?

kolienko
24. nov 2008

ahoj baby, tak to mi je lúto, že sa Vám to nepodarilo, ale neboj, nabudúce to určite výjde, len sa treba snažiř... tak šup do toho...

lucka, to mávam aj ja. nikdy som to nemala pred tým, ale ked sme sa začali snažilkovať, tak zrazu to prišlo, najskor výtok hnedý den pred mrchou a pak mrcha, teraz mávam pred mrchou velmi výtok, ale taký tekutý a normálne mám veľa krát pocit mokra tam dolu, aj slip. vložku si dávam a stále chodim pozerař, že už a ono to je len biely vodový výtok.... tiež som to pred tým nemávala.

Zistila som, že sa vobec nevyznám v týchto ženských veciach a už duplom nie v mojom tele....

lilix
24. nov 2008

babiky to uz nie je mozne, raz sa to musi prelomit, a zacneme tehotniet, ved nie sme neplodne. je to len psychika, bo to moc chceme.. ja to uz nechcem. vazne. a takto o rok, tu zo starej partie nebude ani jedna snazilka.

radkatom
24. nov 2008

Ahojte babule, nestíham v práci bol strašný frmol, tak sa teším, že som sa sem konečne dostala. Musím sa Vám priznať ale nevydržala som a urobila som si test a NIČ!!! ☹ Ale je asi skoro lebo som len 24 DC 😒 . Ale keď ma tak strašne bolia prsia...

radkatom
24. nov 2008

babule, kde ste zase 😠 to je smola!!! Lillix tu bola pred chvílkou a už zdrhla. dufam, že snažilkovať 😝

baby2009
24. nov 2008

lilix mas pravdu, je to psychika, ale tazko sa nemysli na babatko, ked tak velmi po nom tuzis. Nedelu som stravila s mojou malou neterkou a to male stvorenie je take uzasne, na jednej strane take narocne,stale sa mu musis venovat, no na druhej tak ti doda energiu a pozitivnu naladu..sice sme uz velke, no mohli by sme dostat taky pekny vianocny darcek - pozitivny test, ved sme posluchali, no nie? 🙂

lucka33
24. nov 2008

ahojte 🙂 Cele poobedie som mala nabity program, bola som s maminou a so sestrou nakupovat, este nas aj taka hrozna chumelica chytila! U nas totalne nasnezilo, este stale snezi, je to krasne, keby tak bolo aj na Vianoce 😉 Len keby som nikde nemusela ist v tom snehu autom... 😖

lilix - nejak velmi sme sa nesnazili, skusili sme to len raz - 12.DC co je u mna uz neskoro, tak asi to nebude zahniezdovanie, aj ked musim sa priznat, ze mi to napadlo 😉 Teda vlastne, aby to nevyznelo tak, ze sex sme mali len v ten jeden den 😀 Len vtedy sme isli do toho naplno 😝 chichi

lilix
25. nov 2008

lucka tak daj vediet, ci je to mrcha..
dobre rano vsetkym

lucka33
25. nov 2008

ahoj lilix, no dnes je ten vytok viac cerveny ako hnedy, takze uz asi mrcha. Ale stale je to len take slabulinke, tak neviem, co si mam o tom mysliet. Presne ako pisala kolienko, ked sme sa nechranili, tak sa mi MS normalne zacinala, ziadne dvojdnove rozbiehacky, nic take, a teraz ked sa nechranime, tak ma to len blazni 😠 Co si potom clovek ma o tom mysliet??? 😲

kolienko
25. nov 2008

presne tak Luci, telo a príroda si robí s nami čo chce... som zvedavá, čo si tieto dve kamarátky pripravili teraz na mňa..... aj prsia ma dokonca začali v poslednej dobe pred mrchou bolieť neznesitelne.... 😉

lucka33
25. nov 2008

kolienko, mna prsia pobolievaju uz asi tyzden a teraz tieto vytoky. Ja uz vobec nechapem... A to som si povedala, ze si nic uz nebudem zapisovat ani sa nejak sledovat, max. tak krcok, aby som vedela, kedy je makky, ale inak nic. Keby som sa mala sledovat, tak potom ani neviem, CO by som si asi tak odsledovala, ked mavam tieto uzasne zaciatky MS. Ked to je na konci, tak sa tomu nikto necuduje, ale na zaciatku? ....

lilix
25. nov 2008

lucka ako poznas, ze je krcok makky?

lucka33
25. nov 2008

lilix - je taky makky, vlacny, napr. ako pery, to ked su pl.dni, a ked su neplodne tak je taky tvrdsi, pevnejsi, napr.ako spicka nosa 🙂 a vtedy sa mi zda, ze je trosku akoby stiahnuty. Ked je makky je taky akoby sirsi alebo vacsi, zle sa to slovami opisuje 😀

kolienko
25. nov 2008

luci, ja som si to včera kontrolovala, lebo som mala taký podobný výtok ako by mal byť počas PD a bol mäkší ako pred 2 dňami, to som asi mala PD, že?
podľa výtoku to neviem rozoznať, tak som skúšala podľa krčku - len ktovie, či som ja krčok kontrolovala 😀 😉

maartinkaa
25. nov 2008

ja som vsetko na nete prehladala ohladom zmien na krcku a nic som nenasla. ja som zvedava aky ma byt, ked zena otehotnie, lebo ja si ho tiez pozorujem a ci ma byt hrbolaty alebo uplne hladky

lucka33
25. nov 2008

maartinkaa - neviem o tom, ze by mal byt hrbolaty, aspon ja som ho hrbolaty nikdy nemala 😀 ked si to budes sledovat cely jeden mesiac, nemusis ani kazdy den, staci kazdy druhy-treti, tak zistis, aky je, ked je makky alebo naopak pevny.

lucka33
25. nov 2008

kollienko - ked bol makksi, tak to uz mas PD. Ja si vytok tiez nesledujem, neberiem to za smerodatne. Vytok moze byt hocikedy hocijaky. Takze skor ten krcok je taky, ze podla neho sa viem orientovat.

kolienko
25. nov 2008

presne tak, teda aspom ja mám výtok skoro stále a vodovitý , riedky, takze je to velmi tažko rozoznať a ešte k tomu mám nepravidelný cyklus vždy viac ako 30 dní.
Krčok je ten kopček čo tam vo vnútry máš? ked je makší, tak mám aj to okolie také makšie, celé je to makké ako taká perinka.... 😉
a vieš čo som Luci ešte zistila? že to mám celé také prekrvenejšie - červensie..ako sme sa začali snažilkovať, tak som sa vzdy pred sprchou pozorovala. ale krčok mávam dlhšie taký makší a PD máš len 1. alebo sa mýlim?

lilix
25. nov 2008

fuuha ale sa to tu rozbehlo, treba vas troska vyhresit, a hned pisete. 😀

kolienko
25. nov 2008

lilix a ty čo a tvoj krčok?? 🙂 nesleduješ vôbec??

lucka33
25. nov 2008

kolienko - nerozumiem "PD mas len 1." ???

kolienko
25. nov 2008

PD - Plodný den máš len jeden počas cyklu?

lilix
25. nov 2008

kolienko nie nesledujem, mna taketo veci zbytocne znervoznuju, lebo aj tak by som si to nevedela dobre odsledovat. ja dieta zatial nechcem asi tak velmi ako vy kocky.. kolienko ty asi tusis preco.. 😔
uz ma to preslo 😔 co ma prist to pride.. verim, ze raz budem mat deti. 😉

lucka33
25. nov 2008

aha jeden pocas cyklu 🙂 Nie, no ty by si ma odbavila len jednym dnom? 😲 Tak to ti teda dakujem 😀 hahaha. Nie, nie len jeden, neviem kolko presne mozno 5-6 dni, ale naozaj neviem, lebo pravidelne to nesledujem, len z casu na cas, najviac po MS, kedy mam PD.

kolienko
25. nov 2008

luci, ale ja som niekde čítala, že PD máš jeden a ešte sa môze podariť, ked snažilkujete den pred a den po. neviem, mozno som to zle pochopila, ale potom si viem vysvetliť aj ten makky krčok, ktorý je maksí viac ako jeden den.

lilix, neboj, ved ty dostaneš chuť a len aby si nebola ešte skôr ako my.... 🙂 😉
Možno by Vám to aj bodlo, všetkým v tvojom okoli, hm? porozmýšlaj .

Ale ked si sa tak rozhodla, tak je to len tvoje rozhodnutia a ty vieš sama čo chceš a čo cítiš 🙂

lucka33
25. nov 2008

kolienko - jeden den mas ovulaciu a cca 3-4 dni pred a po mas plodne dni, teda aspon tak to chapem ja 😨 Kto sa v tej teorii ma vyznat? 😀

inneska
25. nov 2008

ahojte babule...teórie su na figu, v praxi je to aj tak vždy inak a zvlášť u každej jednej z nás.. 😀

lilix
25. nov 2008

lucka33 plodna si iba cca 12 hodin. to znamena ze vajicko je mozno oplodnit. potom "odumre" cize my zeny sme fakt iba chvilu plodne. ono mozno putuje aj viac dni, ale este nemusi byt zrele..

kolienko
25. nov 2008

babule, tak polemizujte ďalej, nech sa zajtra dačo nové dočítam... idem už domkov..... majte sa krásne.

lilix
25. nov 2008

paaa cica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre