Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kuspitka
30. okt 2008

ze uz test ti vie ukazat aj na 3den po zahniezdeni vajicka alebo najako tak

inneska
30. okt 2008

kuspitka..tak ked je v tom známa, tak to je fajn, sa budú lepšie starať(známosti spravia moc 😵 ) potom daj vedieť kedy(potom si môžeme vymeniť číselka a dobehnem ťa pozrieť)

adi..neviem prečo je to tak, že sú tam rovnaké príznkay,ale je to tak...v tom prípade je to ok s tmi testami, keď ti s citl. 25 ukázal a s 50 citl. nie...uvidíš zajtra...
ja som si robila pepino, modrú správu a rapiclear...všetky mi ukázali...je dobrý aj mamatest(aj tensom mala, ale minulý mesiac, kúpila som ho v lekárni a sú tam 2 testíky a stoja iba 87sk)tak skús ten...

adka12
autor
30. okt 2008

Kuspitka ale nie všetky testy. Líšia sa citlivosťou. Tie najcitlivejšie zaznamenajú myslím cca 25ml toho teh. hormónu v moči a iné až okolo 50. Tie najcitlivejšie ti ukážu či si tehu už pred meškaním MS, ostatné až po vynechaní...

kuspitka
30. okt 2008

uz aj 10ml mam doma....
inneska dobre budem sa tesit..

adka12
autor
30. okt 2008

Inneska no ja to vidím tak, že zajtra vydržím a ak to mám z MS tie príznaky, tak do soboty tu mám tu mrchu hnusnú určite, natoľko sa už poznám 😒
My sa s mužom snažime len druhý mesiac, ale aj tak som z toho smutná...
U doktorky bolo všetko OK, robila mi testy, tak neviem, kde by mohol byť problém. Jedine, že v mužových spermiách.
Ja mám 23 a muž 27 rokov, tak som myslela, že nebude taký problém otehotnieť, keď sme mladý...

adka12
autor
30. okt 2008

Kuspitka a ako sa volá ten, ktorý reaguje už na 10ml? A kde si ho kúpila?

kuspitka
30. okt 2008

u nas v lekarni
Baby Test---
Via-Med-Diagnostic
Strip

mici11
30. okt 2008

kolienko,inneska baby diky 😉 😉 😉

pudo
30. okt 2008

ahojte, GRATULUJEM inneska 😉
ja som si dnes urobila druhy testik (mamatest) a druha ciarka ja trosku silnejsia ako predvcerom. meskaju mi dnes 6 dni, tak neviem, ci sa mam rozbehnut zajtra k doktorovi (prepokladam, ze som tiez 5tt ako ty inneska, ak sa to teda rata od 1. dna poslednej MS. teda presne 4tt a 4 dni).
Neviem, ze ci mi moze nejak lekar poradit, alebo je lepsie ist buduci tyzden, nech je nieco presnejsie vidiet ako som fakt tehotna.
Inak ma strasne picha hlavne na lavej strane, ako je vajecnik, tak len dufam, ze je vsetko OK.
A musim sa najprv objednat u gyn. na prehliadku, alebo ma moze vysetrit hned. Asi robi aj odbery, tak pojdem skoro rano.

inneska
30. okt 2008

pudo...mne mešká tiež 6 dní a dnes som volala, že sa chcem dať vyšetriť, povedala som čo je vo veci, tak ma dal na utorok spolu s ostatnými tehulkami hned ráno(na krv)...som tak zvyknutá si vždy radšej zavolať...
aj mňa tam občas pichne, ale to ma aj predtým...tak to beriem ako tehu príznak, ale ked sa ti to nezdá, tak to radšej povedz dr....

anuska83
30. okt 2008

Ahojte kočky..mohla som otehotniet aj ked sme s mojim boli spolu 2 dni pred zaciatkom mojich plodnych dni...? teraz cakam menzes asi za tyzden..ale je mi dako zle...boli ma podbrusko a citim akesi tlaky, a bolia a svrbia ma bradavky, a som daka slaba...v depke...neviem...nesnazime sa vyslovene..ale mna by to potesilo a moj by skakal 2 m od radosti....

pudo
30. okt 2008

juhuuu, to by bolo total vtipne, keby som hned natrafila na rovnaku tehulku ako ja... ja som tu novacik. a ked si si robila test, mala si silnu spodnu ciarku? ja ju mam taku poloruzovu... ale silnejsiu ako predvcerom, co ma utesuje 😉

pudo
30. okt 2008

anuska, ja som tiez amater v priznakoch, ale co pises, som mala presne aj ja. akurat, ze ma este sakra svrbi spodne brucho...
A moj chlap si moze podat s tvojim ruku. Skor on ma ukecal, aby sme sa pokusili. A mne sa ani nechce verit, ze by to mohlo vyjst hned na prvy sup...

anuska83
30. okt 2008

Cau pudo...ja som tam mala taky tienik...ale robila som si to asi moc skoro..este ani neviem ci mi meska...ale stresujem...chcem si spravit buduci tyzden..a inac tiez som si robila ten rapiclear...a tiez som tu nova...vy ste sa snazili ci ani nie?

pudo
30. okt 2008

asi by som to nemala pisat, lebo mi je velmi luto, ked citam, ako sa niektore babule uz tak dlho snazilkuju. my sme to skusili uplne prvykrat - a fakt by bol zazrak, keby sa to podarilo. priznaky mam, ciarku na teh. teste tiez. len fakt jedine, co ma trapi, aby to nebola cysta, zapal a tak.
a ja som si robila 2x mamatest.

anuska83
30. okt 2008

No moj robi v zahranici..a mne pride take smiesne..ze pride domov na tyzden a hned sa to podari..ani neviem kedy...a teraz mi stale vola ci som alebo nie...a kolko odvtedy co sa to mohlo stat sa ti zacali priznaky? a uz ti aj meska?

pudo
30. okt 2008

asi po tyzdni. prve prsia, potom nafuknute podbrusko a take mierne krce ako pred MS.
meska mi 6 dni.
a dnes som si vsimla, ze sa mi nejak zvyraznili tepny a zily na hrudi a prsiach - len ci sa ja moc nepozorujem 😵 😵 😵 .
A vsak to je to, ked to clovek najmenej caka, to to vypali. My sme sa celkom zabavali, vymyslali polohy na otehotnenie 😀 😀 😀 , a ja som fakt tomu nejak nepripisovala velku doveru, ze sa to moze podarit. ale este to nemam potvrdene... 😉

katyka24
30. okt 2008

Adka12: ja som po 2tyzdnoch citila,ze som asi tehotna a MS som mala dostat o tyzden,mala som nenormalne naliate prsia uplne inak ako ked ma zena dostat MS.urobila som si test a tiez tam bola uplne slabucka ciarka,potom som si urobila test o tyzden a bola uz silna,no a mam 2rocneho chlapiska 🙂
Inka kde byvas v BB?Drzim palceky 🙂

anuska83
30. okt 2008

A ides s tym daco robit? myslim ci ides k doktorovi...ja este asi pockam..ale mam nervy v kybli..stale na to myslim..a hlavne ked moj je vo svedsku... ☹ ked ja som si ani nikdy neratala plodne a neplodne dni...ani nic...vobec sa v tom nevyznam...myslis ze zeny mavaju rovnake priznaky....? inac mam kamosku ktorej sa to podarilo hned na prvy sup...ale necitila nic az ked jej vynechali kramy zacala to riesit...tvoj sa tesi? ci nevie este nic....

pudo
30. okt 2008

moj chlap? ten sa uz nenormalne tesi, on by bral baby uz pred 5timi rokmi.
chcem ist zajtra rano ku gyn., aspon sa zatial informovat, co vsetko teraz mam absolvovat. a asi buduci tyzden pojdem na prehliadku.
a viem presne ake to je cakat. ono sa to lahko povie, klidek, nohy v teple a pohoda... ale furt to clovek nosi hlave, duma a vsetko sleduje. ja som uz normalne davala pozor co jem a pijem.

inneska
30. okt 2008

katyka...to bolo na mňa? lebo aj som Inka , ale nebývam v BB... 😉

anuska83
30. okt 2008

ja mam trosku nervy lebo pred tyzdnom som s kolegynou oslavovala 25 ku...a popili sme trosku....moj ma 32 a uz par mesiacov rozprava o babetku...tvoj ma kolko a kolko ty? myslis ze kedy sa mi oplati robit dalsi test? vy ste sa uz niekedy predtym pokusali o babo?

pudo
30. okt 2008

a moj chlap je praveze este skeptik... aj ked videl ciarku na teste. povedal len "to je taka trosku ciarku, tak si asi len trosku tehotna... 🙂 😎 ." A potom dodal, ze kedy to budem presne vediet, nech to moze ist oslavit. 😀
Klasika.

vladka.t
30. okt 2008

adka 12 tak potichucky gratulujem 😉

anuska83
30. okt 2008

a ty sa tesis? ci ake mas pocity?

pudo
30. okt 2008

ja mam 27 a moj chlap 34. najvyssi cas pre nas na prve baby.
a fakt sme pokusali o baby uplne, uplne, uplne prvykrat!
S testom este pockaj, kym bude mat prist MS. Ja som si prvy urobil, ked meskala 4 dni a dnes (meska 6) druhy a ten je trochu vyraznejsi.

katyka24
30. okt 2008

inneska:prepac,bolo to pre adku12,chcela som napisat inak a doslo k nedorozumeniu.
Ach aj ja by som chcela dalsie dietatko,len nam to teraz financne nevychadza ☹

inneska
30. okt 2008

aj som si myslela, často sa to stáva, inak inka 😀

anuska83
30. okt 2008

A nemala si dake zavraty alebo co? mne prislo tak diivne vcera ked som sla z prace...ale som si povedala ze je to z toho ze som nejedla...a mas aj dake zvlastne chute na jedlo? inac mam take zmiesane pocity..vzdy som si hovorila ze ked budem chciet o tehotniet budem sa na to dopredu chystat zdravy zivotny stal atd...ziadny stres....a v poslednej dobe to tak velmi nebolo....

pudo
30. okt 2008

chute nemam ziadne, ale parkrat sa mi zatoci hlava rano a ked prudsie vstanem.
a presne, presne moje slova s tymi pripravami. ze precistime organizmus obaja aspon mesiac predtym.... hahaha.
nas zurovaci zivot, jeho pivecka a moje vinka (ale ziadne cigarety! 😉 ), tak som zvedava, co sa z toho vykluje 😀
stres zvladame celkom ok, my sme taki dost nestresovy parik 😎 , asi ako kazdy jeden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre