Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kolienko
28. nov 2008

dagi, myslím, že test by si si mala spraviť ozaj až po MS pčas MS máš aj inú rovnpváhu hormonov, ved nie z ničoho sme také nervozne cez svoje dni, teda aspom ja.

ja by som si spravila po MS, ale aj to iba ak by som mala taký iný pocit stále....

lilix, uz to prešlo aj na mna, počas 30 min ma nasrali 2 chlapi (pracovne). ...... zúrimmm 🙄

lilix
28. nov 2008

kolienko hihi daj im, do nich. co ta maju co nasierat 😀

dagi27
28. nov 2008

Skusim testnut po mojom spineni, potom Vam dam vediet, ci sa mi zblaznili hormony,alebo co 🙂

lilix
28. nov 2008

dagi ako dlho sa snazite?

kolienko
28. nov 2008

ok dagi, tak potom sa ozvi, ako to dopadlo. budem Ti držať palčeky...

ale môže to byť namýšľanie.... ja som minulý mesiac mala nevolnosti 2 rána už som si myslela, že určite som tehu a pak mrcha - a to sklamanie nechcem znovu zažiť.... 😔 radšej nad ničím nerozmýšlam, ked to príde, tak sa to určite dozviem a poteší ma to, ale nevyhľadavám žiadne príznaky, je to len čistá vsugerácia a my len trpíme....

kolienko
28. nov 2008

Peti 2505 ja som tiež toho názoru, že test si si robila skoro. počkala by som aj dlhšie ako do 04-12 mozno až do 8-12 to by si uz určite mala vidiet krásnu //

budem Ti držať palčeky, nech Ti to vyjde. pa

lilix
28. nov 2008

kolienko co dokaze urobit sugescia. ze? vidime to co vidiet chceme, a citime co chceme. 😵

kolienko
28. nov 2008

presne tak lilix, len škoda, že si nedokážeme vsugerovať otehotni a zrazu som tehu 😀

to by bolo velmi jednoduche pravda..... by sme si nič tak nevážili!!!

kolienko
28. nov 2008

minule som sa so švagrom rozprávala, že aký sú ludia chamtivý - nikdy nie sme spokojní s tým čo máme, vždy chceme viac, alebo lepšie, že je to tak!!!!!!

lilix
28. nov 2008

presne, ale to je normalne... to by sme sa potom nevyvyjali, nerozvijali. myslim vedu, techniku, medicinu a tak..

dagi27
28. nov 2008

Tak ja ani neviem ci sa snazime 🙂 tak,ale asi 8 mesiac, ale ja si ani neratam plodne dni, nic, akosi mi je to jedno,este si chcem uzivat 🙂 , ale ked to pride tak nebudem namietat 🙂 , vy sa ako dlho snazite o babatko?

kolienko
28. nov 2008

mi sa snažíme od júla 2008 tiež nie dlho, ale už som si tiez povedala, žiadne rátanie, kašlať nato, ved ked to má prísť, tak to príde.

dagi27
28. nov 2008

Vela zien otehotneli ani nevedeli ako,lebo na to nemysleli a podvedomie robi svoje,ale je pravda,ze niekedy sa na to neda mysliet, najma ked vidite male deticky,no nie 🙂

kolienko
28. nov 2008

jasné, že ked vidím malínké babtinko, tak ma to napadne, aj tehu tetu ked vidím, ale neberiem to tak tragicky.
nechcem si pripustiť, že by niečo nebolo v poriadku a nemohla by som mať deti, ved som doteraz nemala žiadne problémy, tak tak tajne dúfam, že treba pracovať na tom a vypnúť hlavne psychiku...

kolienko
28. nov 2008

idem uz dom z práce, prajem Vám krásny víkend....

baby a čo je s Vami, kde ste všetky??? Ada, ineska, radkatom, oneri??? kam ste zmizli?

pa pa

dagi27
28. nov 2008

Aj ja si to myslim, na zaciatku som sa sledovala,ale potom som si povedala dost,takto to nejde a je to fajn teraz 🙂 , inak mam pocit, ze je akosi vela tehotnych zien 😝

petra2505
28. nov 2008

kolienko dakujem budem cakat do Mikulasa a uvidime ci budu // alebo M pride skor ako Mikulas 🙂

lilix
29. nov 2008

dnes tu este nikto nebol?

dagi27
29. nov 2008

Lilix ahoj, ja som tu sice zaciatocnicka,ale toto forum je perfektne, pisala som tu pred par dnami, moj menzes sa akosi stratil, trval tak 2 dni,tak neviem ci mam testnut,alebo cakat...hm

lucinka1104
29. nov 2008

dagi skus testnúť 😉

dagi27
29. nov 2008

Skusim zajtra,len ja nemam ziadne priznaky,ani prsia ma nebolia len su nejake naliate 🙂 , mne bolo zle tak pred 3 tyzdnami,,,,

deina2005
29. nov 2008

dagi na priznaky nepozeraj tie sa mozu objavit az neskor

dagi27
29. nov 2008

ja som si myslela, ze kazde tehotenstvo na zaciatku ma nejake priznaky podla coho zena zisti,ze asi nieco nie je v poriadku, my s partnerom sa snazime 8 mesiac a uz mi je to jedno a zeby nakoniec nieco vyslo 🙂

deina2005
29. nov 2008

no ja som ziadne priznaky nikdy nemala az neskor ked som uz davno vedela ze som tehu.priznaky mal moj manzel 😀

dagi27
29. nov 2008

Aha, tak to potom testnem a uvidim,len si myslim,ze to este nie je tehotenstvo 🙂 ,ale ina porucha, 😲

deina2005
29. nov 2008

no skus ved zato nic nedas.tak daj potom vediet

dagi27
29. nov 2008

oki, potom napisem ako som dopadla s testikom 🙂

lucka33
29. nov 2008

ahoj dagi, ja som tiez mala taky divny zaciatok MS - 4dni pred som mala len taky hnedy vytok, aj to nie cely den a az na piaty den sa mi rozbehla MS ale sakra bolestiva a dnes mam MS 3.den a nejak zrazu zoslabla a mala som dnes take bolesti v podbrusku, tak neviem ci z MS al. z niecoho ineho... Ale tehotenstvo som ja osobne skor vylucila... Odkedy sa trosku snazime, tak mam divne MS, to akoby naschval, nech si namyslam rozne priznaky 😝
Ale na tvojom mieste by som zajtra rano skusila test 😉

lilix
30. nov 2008

ahoj deina2005, pozeram, ze tam mas testik, si opat tehotna?
dagi tak ako testik? som netrpezliva, ako ti vysiel?

deina2005
30. nov 2008

lilix no tak to vizera ze ano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre