Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lilix
30. nov 2008

deina woow, a planovali ste? vy ste ale plodny 😉

nivalis
30. nov 2008

Ahojte🙂mam otazocku- snazime sa uz pol roka, M mi meska dva dni a dnes som mala na teste dve nadherne ciarocky🙂))prvy krat v zivote🙂))NADHERA!!! no stale mi na tom nieco nesedi- bolia ma krize a nohy a vsetko, no uplne presne ako keby mala prist M. Aka je sanca ze i po pozitivnom teste nie som tehu?🙂

deina2005
30. nov 2008

no panovali aj nie.nechali sme tento mesiac volny priebeh a aha co je z toho hned na prvy krat a//.s oplodnenim som nikdy nemala problem stale to vyslo na jeden pokus.stale sa z muzikom smejeme ze sme spulu spali 3x a su z toho 3 deti 😀

deina2005
30. nov 2008

nivalis tak gratulujem aj mne meska 2 dni a test mam pozitiv ale brucho ma boli ale myslim ze je to normalne.ked si niesi ista testom tak ho zopakuj

nivalis
30. nov 2008

Deina tak ti teda gratulujem🙂 test urcite zopakujem! Som stastna ako blcha🙂))

petra2505
30. nov 2008

ja som mala mat M dnes a rano som na teste nasla // sice ta druha je slabsia ako ta testovacia, ale neviem ci to moze byt pravda lebo ma boli brucho keby M mala prist, ale to ma boli uz od piatka....aj vy mate // a napriek tomu vas boli brucho?

deina2005
30. nov 2008

petra 2505 mna tiez boli podbuchom ale je to normalne.ja som k tomu este asi aj prechladla tak ma brucho boli ako keby sa mi tam niekto hraba.tiez nemam nic vyhrane pokial mi tehu nepotvdi lekar

petra2505
30. nov 2008

deina2005 ja sa tiez budem radovat az to budem mat potvrdene od lekara lebo ta ciarka bola slaba...rano skusim este test a potom zavolam lekarovi lebo uzivam Parlodel a v pripade tehotenstva to musim ihned vysadit.

deina2005
30. nov 2008

petra2505 vsak kuk moje foto co mam v albuje moje su tiez slabunke

petra2505
30. nov 2008

deina2005 pozerala som a mala som tu ciarku o maaaaaaaaaaaaaaalilinko slabsiu, ale fakt len o maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalicko

deina2005
30. nov 2008

no ale hlavna vec ze tam je ja som si dnes robila dalsi a je taky isty ako ten vcerajci.myslim ze je to na 75%iste ze si tehu ak nie na 99%

petra2505
30. nov 2008

aj ja si myslim, ze ty to mas iste na 99,9% no ja musim este cakat....ta ciarka casom zmizne alebo tam ostava?ak by som si ho chcela nechat 🙂

petra2505
30. nov 2008

a robila si si tie testy z ranneho mocu alebo pocas dna?

deina2005
30. nov 2008

no mne ostala a vcerajsi test som robila po obede a dnesny rano.mala som mamatest 2v1 z citlivostou25.no na to ze ti MS meska len jeden den a test ti ukazal// tak je to dobre niekomu ukaze az po tyzdni.daj foto do albumu nech sa kuknem na testik

petra2505
30. nov 2008

som si ho znicila padol mi do odkvapkavaca na riad tak som skusala teraz dalsi a tam uz nie je ta druha ciarka lenze ja chodim stale cikat tak mozno aj preto.....alebo plany poplach a falosne //

deina2005
30. nov 2008

a aky test mas?no skusis rano alebo za niekolko dni

petra2505
30. nov 2008

Baby Test---
Via-Med-Diagnostic
Strip

rano skusim dalsi.....

deina2005
30. nov 2008

to je taky zeleny?no skus zajtra a uvidis.daj potom vediet.dufam ze to nebol len nejaky plany poplach a ze ten test bol dobre vyhodnoteny

petra2505
30. nov 2008

taka biela krabicka s ruzovym, teraz sme pozerali na ten robeny teraz a ked sme to dali pod svetlo a poriadne nan zizali nasli sme aj tam druhu, ale straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne slabucku 🙂
pockam do rana a dam vediet🙂

deina2005
30. nov 2008

ok tak sa drz

petra2505
30. nov 2008

dakujem deina aj ty🙂a nech Ti to dobre dopadne🙂

kolienko
1. dec 2008

dobré ráno babenky,
preti, držim ti palčeky, aby ti to vyšlo a dostali si najkrajsí vianočný darček, aký si človek môže len priať....
daj potom vedieť, ale ved ty to uz asi aj vieš, lebo si písala, že si dens ráno spravíš test.

deina2005 aj tebe gratulkujem a pošli mi velký pluvanec, nech aj ja tak rýchlo otehotniem 🙂 , alebo napíš recept 😀

lilix
1. dec 2008

dobre rano, pozeram, ze nove tehule. tak vam gratulujeeem. ja som dostala mrchu. ale nevadi mi to, vedela som, ze dostanem, lebo sme sa nesnazili. ale niekedy aj motyka moze vystrelit. 🙂

kolienko
1. dec 2008

ahoj lilix, tak to potom mrškuješ, že? a kedy dorazila?? ja mám dostať v sobotu, ale ako ju poznám, tak bude mať určite znovu meškanie....

lilix
1. dec 2008

kolienko dnes.

deina2005
1. dec 2008

kolienka poslem ti mojho muzicka 😀 😀 😀 tak potom vsetky tuj tuj tuj nech zakysnete.drzim vam vsetkym prsteky

lilix
1. dec 2008

deina mas velmi pekne deticky.. a to vas obdivujem, ze ako to zvladate 3 deti a este ste si spravili dalsie. to je doma radosti, vsade detsky stebot... nie si z toho unavena?
posli mi ho 😀

kolienko
1. dec 2008

lilix, ona povedala že ho pošle mne... takže najskôr ja a potom ty 😀

idem si pozrieť aj ja rýchlo ten tvoj album

lilix
1. dec 2008

jaj prepac kolienko, ano, tebe ho posle, som ja ale popleta

petra2505
1. dec 2008

deina dnes som skusala test a je tam znova slaba druha ciarka, ja si myslim, ze ten test je vadny lebo mna tak strasne boli brucho a sem tam stipu prsia, ze M je na ceste aj ked s omeskanim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre