Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

liluu
28. jan 2009

takze zajra uvidim akurat tak bublinočku nevadí 😉 neboj budem všetci 4 zdraví ty + babetko aj ja + babetko 🙂 tak ty si o 3tt predo mnou tak mi budeš troška radiť, oki?

kolienko
28. jan 2009

liluu, tak to som rada, že čakáte babatinko 🙂
kolko ste sa snažili??

baby2009.... neplánujeme nikam s mangelom, boli sme cez vianoce na týžden na lyžovačke... a nepomohlo ☹
hned potom prisli správy, že tá a tá z rodiny (podotýkam)blízkej je tehotná a depka bola na svete. 🙄

u lekára som bola tuším v lete na preventívku... ja som mu vtedy ani nehovorila, že sa snažíme, ale tento týzden, mozno v piatok (to uz nebudem ani špiniť po mrche) tam behnem a porozprávam sa s ním... len ho oklamem, že sa snažíme dlhšie, lebo by ma asi poslal dom..

s tou ovulkou máš pravdu... a on to môže presne určit??

baby2009
28. jan 2009

OKI, rada poradim, ked budem vediet 🙂 vcera ma upokojil ten ultrazvuk, ze bolo vidiet pekne babo a uz bolo take zive, pohyblive... a uz sa citis ako tehu?

kolienko
28. jan 2009

baby2009 odfoť si brušino... daj do albumu 😉

baby2009
28. jan 2009

Kolienko minule som pozerala taku babsku relaciu a bola tam gynekologicka, kotera hovorila, ze este predtym, ako sa pristupy ku nejakym vysetreniam komplikovanejsim, ci uz muza, alebo zeny, ze par mesiacov sa venuje zene a zistuje kedy ma ovulaciu, t.j. kedy je vajicko pripravene a je to dost uspesne, ved aspon vies kedy sa presne snazit...ked som bola este na preventivke, tak mi doktor robil ultrazvuk a hovori, ze uz mam po ovulacii, ze vajicko tam uz nevidi, takze vedia to zistit, len musia chciet...
asi bude treba oklamat 🙂 a hlavne mat dobreho, ochotneho doktora

liluu
28. jan 2009

uz je mi troska tažko na žaladku velmi mi nechuti jesť, a sem tam ma pichne v brušku ale taky krcik neviem či niesom prechcladena lebo vcera som mala u doktora bielkovinu v moči sa tesim zajtra k dokimu,

koienko, my sme sa snažili asi pol roka, neboj vravi sa že na každeho príde 😉

baby2009
28. jan 2009

uz mam par foto bruska z vikendu, tak sa pokusim vecer vlozit, ja viem slubila som to uz davno, no skor sa nedalo, mali sme zaplneny PC a fotky sa z fotaku nedali preniest, ale uz by to malo ist...

baby2009
28. jan 2009

ja som mala tiez krce, takze je to normalne, ale radsej sa dobre teplo obliekaj...mna muz von bez capice ani nepusti a ja ju naznasam nosit 🙂 no pre babo vsetko urobim 🙂

kolienko
28. jan 2009

ked ten môj bol dobrý, teraz sa pokazil a na okolí som o lepšom nepočula.... este jedna lekárka, ale tá je sama tehu (teda uz na materskej) takže neviem... ved uvidím čo mi povie.......

baby2009
28. jan 2009

mozno nejake sukromne zariadenie je dobre, lepsie ako nejake polikliniky, maju hlavne lepsie vybavenie, nemusis nikam behat a cakat a si ich platiaca klientka, tak sa aj ku tebe inak spravaju 🙂

liluu
28. jan 2009

je tehotensky priznak ze je mi zima lebo uz asi tyzden mi je strasna zima akokolvek sa obleciem je mi zima hlavne na nohy a baby ty mas ake priznaky? 🙂

kolienko
28. jan 2009

liluu ty nemáš ziadne príznaky??

liluu
28. jan 2009

ved mam je mi trosku zle , a pichanie v brusku, a strasna zima

baby2009
28. jan 2009

liluu mne byvala zima, ze som sa stale drkotala, ale vtedy bola aj vonku zima.... 🙂 sice sme doma dost kurili a mna hlavne dlho bolelo brusko, asi mesiac ma poriadne napina, ale teraz posledych par dni je to uz lepsie, tak sa z toho vytesujem a strasne som bola unavena...moj manzel nechapal, ja som nebola schopna po robote nic, ani navarit, ani popratat, len s velkym vypatim sil, tak chudacik manzel mi velmi pomahal a pomaha, ale tiez je to uz lepsie, no obcas som z toho bola dost zufala, aj som si poplakala, nech to prejde, ze sa to neda vydrzat... 🙂

liluu
28. jan 2009

aj ja som taka unavenejsia, aj moj priatel sa stara včera odbehol z prace po mna aby ma hodil domov, a to nerobil predtym a ja mu hovorim ze nemusis ze sa prejdem a on mojko ved cakas moje babatko, ja chcem

lilix
28. jan 2009

ahojte. liluu, tak gratulujeeem aj ja. kolko ste sa snazili ak sa smiem spytat?

liluu
28. jan 2009

ahooj lilix snažili sme sa pol roka. kedze sa podobne volame tak som si ista ze aj na teba to teraz pride posielam vela babetkovských vyrusikov ttttttttttttttttttttttttttttt tttt tttt ttt 😉

baby2009
28. jan 2009

este, ze mame takych dobrych muzov pri sebe... 🙂 a pekne oddychuj!

ahoj lilx a ty co mas nove? Ty sa nechystas robit tehu test?

kolienko
28. jan 2009

no nehenvajte sa tehulky.... a ja mám kde tehu vírusky???

kolienko
28. jan 2009

aké to je krásne, že čakáš moje babo, tak sa musím starať..... este ze ich máme tých nášich chlapov, že??

lilix a my budeme kedy takto s našimi tehulkami o nevolnostiach vypisovať??? hm??? 😢

liluu
28. jan 2009

kolienko, paci sa aj tebe posielam tttt ttttt ttttt tttt tt tttttttttttt tttt tttttttt tttttttttttttttttt tttttttttttt ttttttttt t tttt tttttt tttttttttt ttt tttt tttt ttttttt

lilix
28. jan 2009

jaaaj liluu si zlataa, dakujeeeem. chytaaaam. papam. bo uz som hladna.
uz by som aj ja rada rozdavala TTcka.
som chlapovi slubila, ze k narodkam dostane tehu pozitivny test. 28.2 bude mat. tak keby to uz bola foto zo sona, to by bolo krajsie. snivat je krasne. 😔 la la la la
bejby cavesky. co mam nove? naaaa nist. nechystam zatial nie. nemam pocit tehotnosti. 😅 😕
ak nepride,tak potom testnem. hoci ma to laaka, ani neviete jak. ked vidim, ze to ide i pred MS.

liluu
28. jan 2009

baby a kto vie o tom ze čakaš bambinko okrem muža lebo ja by som chcela vydrzať do marca a nikomu to nepovedat ale ked ja som taka papaula ze poviem aj to čo nechcem 😉

baby2009
28. jan 2009

lilix a teraz mas ktory den po MS? pocit tehotnosti pride o dost neskor....
aj ja posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre lilx 🙂
a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre kolienko 🙂
a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre niekoho, kto nas cita a nenapise 🙂

baby2009
28. jan 2009

liluu ja som pred Vianocami mala pozitivny test, takze celej najblizsej rodinke som to povedala v ramci rozdavania darcekov 🙂 takze vsetci ani nechceli rozbalovat darceky, stacila im novinka 🙂 a teraz ked je vsetko OK a bije srdiecko, tak to vedia nejblizsi kamarati, v robote som tiez musela povedat, aby sa zariadili...takze dost ludi, ja to netajim! ja by som nevydrzalo to nepovedat, no je krajsie ked po kazdom ultrazvuku volam celej rodinke a oni sa tesia so mnou 🙂

kolienko
28. jan 2009

babulky - tehulky moje ham ham ham papám a dakujem.... 🙂

lilix
28. jan 2009

ja som mala PD asi okolo 11. posledna MS zacala 30.1.alebo 31.1?? neviem, si pamatam, ze na silvestra ma bolelo bruskoo. no tak ciste teoreticky, ju mam dostat 31.1. niekedy pride skor, ale castejsie presne na ten den. ako kedy.
priznaaam sa vam, ja sa bojim testovat. ☹ 😎 😎 😀 😝
dakujeme bejby. 😲

baby2009
28. jan 2009

ale po tom 31.1., ked nepride MS by som testla, to by si uz mala mat 20dni po oplodneni, tak to uz by malo byt vidiet na teste, tak testla aj liluu, myslim dokonca aj poobede a nie rano a mala //, pritom par dni predtym este nic nebolo vidiet. a coho sa bojis? ja skor neznasam neistotu 🙂, lebo ked som nevedala, ci som tehu, tak som sa bala pit pohar vinka, lieky a tak...a mala som z toho vacsie stresy

liluu
28. jan 2009

potvrdzujem ja som 17.den som sa testla a nič a 20. som sa testla a uz boli //.ja by som sa ani uz netestla to len baby ma ukecala

baby2009
28. jan 2009

ja rada ukacavam🙂 ja som taka zvedava baba 🙂 a nie je to lepsie, takto by si liluu este tyzden chodila, sledovala sa a zila v neistote...a teraz si stastna!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre