Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lilix
28. jan 2009

toz ja si vino davam kazdy den skoro. troska s colou. babo este nie je spojene s tvojom metabolizmom.
nemam nepripustam si stresy, od maja uz som si zvykla, mrcha aj tak prisla. preco by to bolo tento krat ine. a uz sa nebavme o tom.
dnes ideme po obchodoch popozerat. do avionu. dufam, ze si daco uz konecne kupim, lebo kazde rano rovnaky problem, nemam co na seba. uz sa tesim.
😅

liluu
28. jan 2009

ved ja ti dakujem viete co ked vsetko dobre pojde tak mam termin 19.9 a ja mam narodeniny 9.9 sranda nie

baby2009
28. jan 2009

Takze ty si tiez z BA? Myslim, ze uz pomaly dostavaju novy tovar, taky optimististky jarny, nech je uz teplo! Ten problem poznam 🙂

baby2009
28. jan 2009

Tak liluu to rovno zo svojej oslavy pomaly do porodnice 🙂 a to je 19.9. este znamenie panna?

lilix
28. jan 2009

liluuu super fotoska. tak sa mi to lubi.
mna dnes snaz za konikovanie platia, nebo co?? kokos nic neporobim. ako mozem byt taha hnila?
lilu este otazocka? a co caste cikanie? nemas?
no kusok od ba, pracujem v BA. ja som taka smadna. idem si napustit vodovodku.

baby2009
28. jan 2009

ja mam dnes veducich prec, takze ani ziadne ulohy, nic, no pohodka...ale uz idem papat, tak zatim...

liluu
28. jan 2009

lilix cikanie som mala, ale myslim ze sa to zlepsuje uz tolko necikam

lilix
28. jan 2009

ja necikam casto, takze nic z toho.. nebude

liluu
28. jan 2009

halooooooooooooo dievcata kde ste?

lilix
28. jan 2009

pracujem 😖 😎

baby2009
28. jan 2009

ja som necikala a ani teraz necikam casto...uz som tu napapana 🙂

kolienko
28. jan 2009

bajby, ved aj lilix ukecáva rada.... ale na foto 😉

uz som aj ja napapkaná... čo si dobrého mala??

baby2009
28. jan 2009

ja slubujem, ze vecer bude foto 🙂 akurat mi pisal manzelik, ze jeho mamina hovori, ze budeme mat dievcatko, ona je trochu bosorka v tomto 🙂 , tak neviem...mozno uzavrem v rodine taku stavku v tipovani 🙂
no mala som cestovinky zevraj s rokfortskou omackou, ale ten tam asi zabudli dat, alebo poriadne setrili a salatik mix, nejaku kyselinu listovu pre babo 🙂
a ty? Chodis do jedalne v robote alebo do restik?

lilix
28. jan 2009

auu mna boli bruskooo. mala som rezen. auuu. krce. dufam, ze to prejde. 😠 😖

kolienko
28. jan 2009

ja som mala placku plnenú masom a kupust. šalát k tomu... nebolo to zle, ale nič moc a kedze mi objednával obed mangel, tak to nebolo presne podla mojej chuti...

chodím do jedálne kvoli mangelovi.... aby sme papkali spolu

baby2009
28. jan 2009

tak to mate fajn, ze mozte takto s manzelom spolu obedovat 🙂 lilix vie, co je dobre, len sa to horsie travi 🙂

lilix
28. jan 2009

uz mi je dobjeee. huraa. mozeme ist do toho Avionu? tak to je poznam, je to super obedovat s drahym. ale zase nie pricasto

kolienko
28. jan 2009

mne to vôbec nevadí, lebo sa v práci vobec nevidíme a takto máme aspom spoločný obed...

lilix, tebe býva ko pričasto po obede zle... ty to určite do seba našvácas a potom pistíš, ako ťa bolí brusko.... čo??? 😉 😉

baby2009
28. jan 2009

mne muz robi mimi BA a ja v centre, takze spoločný obed sa neda zrealizovat ☹ , ale aspon sa snazim mat spoločné večere

lilix
28. jan 2009

kolienko hej hej, a take fajne nezdrave. co uz so mnou. neviem sa zdravo stravovat. 😎
uz nam dochadza inspiracia, co varit. tak poradteeee.
zeny dnes mam zatmenie mozgu. len by som spala. kopa sa nezmensuje. a to uz je 14h. prec. len ma smadii.
nerucim za svoju robotu.. 😖 😅 😀

kolienko
28. jan 2009

lilix, nechcem ti dávať falošné nádeje, ale sesterka, ked bola tehu, tak na zaciatku tehotens tva ju veeeeeeeeelmi smadilo.... a bola aj unavená.....
žeby si nebola len ty, ale aj tá bodočka v tebe?? 😉 🙂 😀

lilix
28. jan 2009

kolienkooo, hnoo to by bola paraada!! to fakt? normalne mam sto chuti ist kupit test. aaaale, ani ja vam nic nepoviem, az kym to nebude potvrdene od lekara.. tak 😕

kolienko
28. jan 2009

no lilix, to čo tu táras... to nemůžes.... musíme to vediet. ha??? dobre si to rozmysli čo napíšeš 😝

baby2009
28. jan 2009

babule vlozila som slubene foto, nic moc, snad o tyzden bude pekne foto mimi. Tak pekny vecer

cakatelka
28. jan 2009

Ahojte babeny, dnes som si nasla na testiku // a za nejaky cas ked som sa pozrela na testik, tak druha ciarka zmizla a ostal po nej len taky skoro neviditelny tienik. Pred tym bola normalne viditelna. Nemate niektora s niecim takym skusenost? Mohlo by to byt tehu? Alebo iba vadny test?

kolienko
29. jan 2009

dobré ránko tehulky 😉

baby2009 tak brušinko máš podarené a neviem sa dočkať na novú foto tvojho drobenka... 🙂

cakatelka, tak s tým ja skúsenosti nemám... ja som este nikdy nemala ani len náznak // ... vždy tam bola jasná /
ale byť tebou, tak dnes testnem este raz, lebo v takej neistote by som nevydrzala existovať.

baby2009
29. jan 2009

dobre ranko! Kolienko a to som mala ruky hore, takze bolo napnute... 🙂 inak nosim uz tehu nohavice, ale take, ze nie su vidno, ze su tehu, pekny uzky strih,a nic ma na brusko netlaci.... 🙂

cakatelka ja by som povedala, ze si tehu, lebo // pasik by mal byt viditelny do 5 minut, potom sa to nerata a to plati a mozno potom len zoxidoval a taktiez netehu sa // ani naznakovo neobjavuju, to len vo vynimocnych pripadoch, no skus este jeden test inej znacky a budes vediet 100%. A daj vediet ako vysiel.

kolienko
29. jan 2009

babule, same tehule pribúdajú.... 🙂 nehovorím, že to je zle, ale uz by mohol prísť rad aj na mna 😔

baby2009 to máš akože este väčsie brusko? to ti nejako rýchlo rastie, že??

baby2009
29. jan 2009

tento mesiac pevne verim, ze si na rade ty, vcera som ti poslala tehu viruski, tak este pre istotu dnes ttttttttttttt....A ku doktorovi si uz objednana? a nechces kupit aspon ovu testy? ty si myslim robis graf, ja sa sice v nom nevyznam, no je u teba citatelny, kedy mas ovu?
ved ja som z toho od zaciatku bola strasne prekvapena, ze brusko mi tak rychlo rastie, ale mamine a sestre tiez tak rastlo a doktor povedal, ze ho mam v pohode, ale asi preto aj tak brusko bolelo ☹ , no nastastie teraz uz tak moc neboli...
ale inak som mozno 0,5 kg pribrala a to uz zapnem len 1 nohovice, ktore som normalne nosila... 🙂
som zvedava potom na tvoje brusko 🙂

lilix
29. jan 2009

kolienkoo nehnevkaj sa na mna, a ty by si to hned povedala, ze si tehu? nenechala by si si to potvrdit lekarom a az potom? ja nechcem dopadnut tak, ako tu dievcence, ze si mysleli ze su tehu, a nic tam nebolo.. hmm 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre