Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

aleela
30. apr 2009

chcem sa s vami podelit o pozitivnu skusenost so slabou ciarkou. 11den po ovu som si robila mamatest, ktory bol biely ako sneh, a asi po 25minutach, ked som ho sla vyhodit som tam zahliadla slabucky tienik. Musel vystupit velmi neskoro, lebo prvych 15minut, som test kontrolovala kazdu chvilu a stale bol negativny. Takze aj slaba ciarka sa rata, hlavne ked je na mamateste (dokonca aj po limite). Mama test neklame. Iny by som uz ani nekupovala. 😉

saksina
30. apr 2009

ahoj aleela, gratulujem 😵 Aký dlhý máš cyklus? Ja mávam okolo 26 dní a ovuláciu mám hneď po ms cca 6.-7.DC, kedy najskôr si môžem urobiť test? Tebe fakt po 11 dnoch ukázal // ???? 😉 Ja mám zajtra 10.DC, myslíš, že by som mohla skúsiť test? Mám pepino z DMky

monika0001
30. apr 2009

ahojte! mne pri tehu ukázal test tiež až po niekoľkých minútach i keď z príznakov bolo už všetko jasné a tiež to bola len strašne slabučká čiaročka....

saksina
30. apr 2009

monika a na ktorý deň si si robila test? 🙂

monika0001
30. apr 2009

sasksina - no den pred menzesom... som uz vedela, že nedostanem... priznaky boli viac ako jasne.. a hned všetky čo môžu byť.... 😀
a ked som po mesiaci bola u lekára povedal mi, že som tak vo 6 v 7 tt

saksina
30. apr 2009

tak to si robila uz vcas 😉 Ja skusim zajtra, zle som to pocitala, uz to bude 14.DPO, tak by sa uz vysledok mohol trosku ukazat, ani nezaspim, jak sa tesim 😀 😀

saksina
30. apr 2009

a este monika, co sa tyka priznakov, ja mam skor take nejasne, nevolno mi zacalo byvat uz 8.DPO ale to len take chvilkove nevolnosti a vecer, vcera mi prestala chutit kava a brusko mam take nafuknute a stale ma v nom picha, hlavne vpravo ale sem-tam aj vlavo. Tak neviem, ci by ma pichalo len tak v strede cyklu... 😝

monika0001
30. apr 2009

nepichalo ma tuším... úplne prve čo som mala bolo pálenie žahyTo bol piatok), potom únava okolo 17 hod. som uz bola grogy(už v utorok), v stredu ma zacali kozy boliet (ale veľmi, tak ked som si ich mierne ku sebe pritisla) a vo štvrtok už som vedela, že som tehu. v piatok som mala dostat menzes... a zle mi bolo skoro hned od zaciatku po cely den, niekedy...

saksina
30. apr 2009

tak unavena byvam aj ja, hlavne po obede, ako sa najem. Vcera som si musela v robote na chvilku lahnut a vecer som zaspala uz pred 21.00 😀 Ale prsia ma absolútne nebolia.

monika0001
30. apr 2009

noo ja som spavala uz o 20-tej každy den potom ... som zacala v praci len ranky robit... o 7 som uz bola vyspata.... 😀

adros
2. máj 2009

ahojte, tak tiež sa pridavam do debaty. Prave som si robila test, lebo mi 2 dni meska a objavil sa slaby pruzok, tak sa tak v duchu tesim, len dúfam, že nie predčasne. Najradšej by som si ďalší test spravila hneď zajtra, či prúžok nebude tmavší, ale polovička ma chlácholí, nech radšej pár dní počkám, nech potom nie som sklamaná, ak by to nevyšlo

flyangel
2. máj 2009

Adros...testy väcsinou neklamu...zriedka a skoro nikdy sa nestane to zena ma // a nie je tehu...väcsinou opak je pravdou...zena je tehu ale testy ma negativne lebo ma malo HCG v moci...skoc za gyn. a nech ti zobere krv na hcg tym ti potvrdi alebo vyvrati tehu.

adros
2. máj 2009

hej, mám v pláne si pondelok ráno spraviť test a ak bude znova prúžok, aj keď len rovnako slabý, tak sa objednám na krv. 🙂 ale aj tak si ma už teraz potešila. Drahý sa na mňa len uškŕna, ako sa vytešujem, on je z tých, že pokiaľ to nie je potvrdené od lekárky, tak sa nechce tešiť. Ale ja sa tomu akosi neviem ubrániť

flyangel
2. máj 2009

Adros...ja by som na tvojom mieste testla uz v nedelu rano a cim skor sla ku dr.lebo by som bola netrpezliva 😀

adros
2. máj 2009

flyangel, no veď som písala, že "mám v pláne v pondelok", ale ako sa poznám, tak je oveľa viac pravdepodobné, že si ho spravím už zajtra 😀 bude to naše prvé dieťatko, tak som fakt netrpezlivá

flyangel
2. máj 2009

Adros ja viem len ti pisem co by som spravila ja...drzim palce 😀

adros
2. máj 2009

ďakujeeeeeeeem

flyangel
2. máj 2009

a daj nam vediet ako si dopadla... 😉

adros
2. máj 2009

jaska, ale bola by to sila, keby to vyšlo, sice budem troška stresovať, ako sa poznam, aj kvoli tomu, že za 3 týždne sa vydávam a čo ak neoblečiem šaty, lebo akosi som stale hladna 😀 ale aj tak by to stálo za to 🙂

flyangel
2. máj 2009

Adros supeeer 😀 to by bolo krasne keby bola svadba aj tehu 😉

adros
2. máj 2009

flyangel, no my to máme všetko akosi naopak 🙂 v pondelok sme sa uz aj vratili so svadobnej cesty 😀 Takze namiesto poradia: svadba, svadobna cesta, dieta, ideme zrejme: dieta, svadobna cesta, svadba 🙂

aleela
4. máj 2009

Saskina, ako si dopadla? Uz by to mohlo byt dvojciarkove 😉 ? Este dodam, ze po tom strasne slabo pozitivnom mamateste (citlivost 25), som si kupila nejaky v lekarni s citlivostou 10, a ten bol negativny. Dalsi test som si robila rano 13 DpO a ciarka sa objavila do 5minut ale strasne slabucka. A potom dalsie dni uz tmavla, a bolo jedno akej znacky test som si urobila. Ale na tie zaciatky, ked sme netrpezlive odporucam mama test.

anjelik21
12. máj 2009

Ahojte predvcerom a vcera som si robila teho. test. Najprv to bol Rapiclear tam sa mi ukazala prva ciarka pekna a druha velmi slabucka, ale aj manzel ju videl. Vcera som si potom robila Gravitest a tiez to iste, ale robila som si ich stale vecer ked bol uz aj manzel doma. Potom sme sli kupit este jeden a robila som si ho dnes rano a ta druha ciarka bola uz pekne viditelna 🙂 , hned som volala manzelovi 🙂 velmi sa tesil...Pokusame sa o babatko od Jula 2008..teraz budeme asi Ti najstastnejsi rodicia na svete 🙂 ....zajtra pojdem este na krv, aby mi to potvrdili...velmi sa tesime a drzime palceky tym, ktori sa pokusaju a nejde im to...treba by trpezlivi... 😉

shivon
12. máj 2009

Ahojte minuly tyzden som spozorovala velke zmeny na prsiach zvetsili sa doslova z nich salalo teplo. vedela som ze to nieje normalne a tak som si spraviila test. 3 testy boli pozitivne aj ked druha ciarka bola slaba ale dobre viditelna. cely tyzden som uz bola v tom ze som tehotna az kym som nezacala vcera krvacat. zlakla som sa a sla k lekarovi. urobil mi 2 testy boli negativne. povedal ze niesom tehotna ze testom sa neda verit. som z toho trosku zmetena. neviem co sa stalo. viem ze som bola tehotna. vsetky tie zmeny , priznaky ktore som mala. teraz fakt neviem. vysvetlujem si to tak ze sa so mnou pohrali hormony. inak vysadila som antikoncepciu a potom boli tie testy pozitivne. nerozumiem. ale nevadi ved mozno nabuduce.

saksina
12. máj 2009

aleela ja som nakoniec dostala ms 😀 Nechapem ale tie nevolnosti a bolesti v bruchu a hlavne, to, ake ho mam este dost nafuknute, aj ked uz o nieco menej, ale predsa 😖

lyndus
12. máj 2009

ahojte, ja som tiez mala na testiku // , druha bola veeeeeeeeeeeeelmi slabucka a objavila sa az po par hodinach, ale postupne silnela...mala som test Rapiclear, citlivost 10 a potom Pepino z DM, 20. citlivost 🙂 uz to mame potvrdene aj z krvicky 😀

mima88
12. aug 2009

Ahojte ja som si dnes robila RapiClear a vysiel mi pozitivny ☹ , ale ako tu tak citam tak si zrejme zajtra spravim druhy kedze nejaky spolah na neho nie je...ja len dufam, ze to bol plany poplach a budem patrit k tym, co sa v nom sklamali 🙂

immortal
18. aug 2009

ahojte vsetci.chcela by som sa opytat ci mala z vas niektora taku skusenost ako ja.menstruacia mi meska uz 7.den vcera som bola u gynekologa a pichol mi agolutin.a ubezpecil ma ze niesom tehotna.no neviem.dneska som si spravila teh.test a vysiel negativny.neviem co si mam o tom mysliet.stava sa ze tehotensky test neukazuje presne vysledok??dakujem 🙂

lyndus
18. aug 2009

mima ako si dopadla s tym testom?
immortal, podla mna tehu niesi, ak ti to gyndos povedal, jeho posudenie je predsa len spolahlivejsie ako testy, naviac, ked aj tie vysli negativne...

sisi323
19. aug 2009

ahojte, chcem sa podelit o svoje skusenosti a potrebovala by som vediet, co si o tom myslite..dnes - zajtra by som mala dostat menstruaciu, no mam pocit, ze nepride...pred dvoma dnami som si robila test - first test (neviem, aky presny nazov mal, bol zo 101 drogerie) a vysiel mi slabo pozitivny, ale bol dobre viditelny...no a dnes som si robila dalsi a ciarka zoslabla - mamatest..nejako som tomu nemohla uverit, kedze som predtym mala normalne viditelnu tu ciarku, tak som kupila este jeden test a ten je skoro negativny - baby women....co si mam o tom mysliet??..citam, ze tu pisete, ze mamatest je vzdy spolahlivy..comu mam teda verit??...poradte..dakujeeem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre