Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

strihalka
19. júl 2012

@veva123 kukni do mojho albumu, mela jsme uplne malinke carecky, uplne maleho dusika... a je z toho krasna princezna...

veva123
19. júl 2012

@strihalka no ta moja by asi nebola vidiet na fotke 🙂 ale mas nadhernu dcerku 🙂 my sme boli na dovolenke a po ceste sme videli osem bocianov a muz vidi uz dva mesiace same tehotne, tak sme si povedali, ze to je asi znamenie 😀

strihalka
19. júl 2012

@veva123 tak tehotnych je veru vela🙂
ale clovek kdzy chce tak je vidi🙂, ale ja tez v dobe ovu videla bociany a ten mesic to aj vyslo...zkus odfotit a vlozit, treba uvidime

lenu_lienka
20. júl 2012

@veva123 strihalka má pravdu 🙂 ja som tiež pred pár dňami riešila dilemu ako ty... uplne slabulilinka ciarocka na teste... nechcelo sa mi veriť , že by to mohlo vyjsť (aj keď som to nejak cítila 🙂 ) a o pár dní som už mala krásne sýtoružové čiaročky....
Držím pršteky....

veva123
20. júl 2012

@strihalka takze do rana nebolo tu ciarku vidiet skoro vobec, cize fotak by to urcite nezachytil... o tyzden mam dostat MS, zajtra odlietam do zahranicia, takze cakam na to, ci dostanem alebo nie 🙂
@lenu_lienka dakujem pekne, len neviem co to bolo, lebo ta ciarka bola skor taka priesvitna ani nie ruzova, takze uvidime tak o tyzden.... inak ma bolia prsia aj podbrusko - ale mam pred MS takze to moze byt aj kvoli tomu... Aj ja to tak nejak citim, ale myslim, ze to moze byt skor psychika... Skusim to vydrzat ci dostanem alebo nie 🙂

adka12
autor
20. júl 2012

Tak a ja ako zakladateľka témy tu zase straším 😀 😀 😀 😀
Ovu bola 16.7. a od vtedy mám slabé bolesti v podbrušku. MS by som mala dostať 30.7. Teda dúfam, že už nedorazí 😵
Myslíte, že tie bolesti môžu už byť príznakom tehotenstva?

veva123
20. júl 2012

@adka12 to by som aj ja rada vedela 😀 ja to mam tak isto - bolesti a take slabe pichanie... Drzim palce 🙂

maryjou
23. júl 2012

ahojte,baby takže testov treba robiť vždy viac??

maryjou
23. júl 2012

mešká mi 4 dni, ale test nič ☹

zvolsiinylogin
23. júl 2012

cauko, tak ja mam slabulinku ( teraz po dvoch dnoch skor ducha), vobec nezosilnela za dva dni, som teraz 22 DC, mrchu budem mat zajtra, pozajtra, co ani necakam, lebo uzivam dufik..neviem, co to znamena...kedy mam robit dalsie testy , aby tam nieco bolo normalne vidno?

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@maryjou mne nic neukazalo raz ani po vyse dvoch mesiacov( ale plodik bol poskodeny)..

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@lenu_lienka za kolko dni sa ti to ukazalo sytoruzove? riesim dilemu, som po dvoch dnoch robila a vobec nezosilnela, skor zoslabla( aj ked to nebolo z ranajsieho mocu)..

lenu_lienka
24. júl 2012

@zvolsiinylogin cca po 4 dňoch. Skus pockat este den-dva a pouzi ranny moc. Drzim prsteky 😵

maryjou
24. júl 2012

@zvolsiinylogin aha, no tak neviem, tak to radšej nech dostanem...☹

piacere
24. júl 2012

@zvolsiinylogin hcg stúpa každé cca 2-3 dni o dvojnásobok. Ak chceš test porovnať, či zosilnej, testuj ráno, vždy rovnakým testom. Ale po cca troch dňoch by už mal byť testík silnejší, lebo hcg pri zdravom tehu rastie bleskovo. Držím palce

sofinka333
24. júl 2012

@strihalka ahoj... teda to na zaciatku teda sa ani nezdalo ze tam nejaka ta ciarka je... 🙂 ja ale duchov vidim skoro vzdy, takze uz asi na duchov neverim :D

maggie37
24. júl 2012

@zvolsiinylogin ahooooj no ako si? čo je s tebou? testy??

sofinka333
24. júl 2012

@maryjou ahoj.. ja som na tom presne rovnako- 4 dni a nic :( aj ked ma doteraz stale pichalo v podbrusku, tak drzim prsty, nech nam obom este nejaka ta nadej svieti 😅

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@maggie37 testy nijako, som otrepala za minule testy celu vyplatu, tak este setrim , ze zajtra si kupim, ale fakt za posledne...budem robit zajtra poobede alebo pozajtra z ranneho, aj ked sa bojim ☹ ☹

maggie37
24. júl 2012

@zvolsiinylogin tak urob až pozajtra z ranného a neboj sa. vyjde nám to, musíme veriť!!!! 😅 budem ti držať palce, daj mi veideť

nika1368
24. júl 2012

@zvolsiinylogin ahoj predstav si aj ja somrobila 6 testov a presne tak som ako ty ,tak sa mi ozvi ze ako si dopadal, drzim palce 😉

nika1368
24. júl 2012

baby ja vravi ze si mame kupit test Clear blue ten nerobi ciarky ale plus ked si a minus ak nie a ukaze ze v ktorom tt si🙂 pravda stoji okolo 5-6 eu,

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@nika1368 u nas vyse 7, ale je to 25 - tkovy, takze zo zaciatku to moze mylit..

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@nika1368 inac, mne v piatok, ked bola slabulinka na pepine, tak ukazala sa aj na inom druhe...pepina sa mi zdaju najcitlivejsie, tie mi nieco ukazu, aj ked ostatne zlyhavaju.. 😉

nelynka
24. júl 2012

@zvolsiinylogin pepino ukaze ciarku vzdy.. 😉
aspon u mna to tak bolo dokonca aj v cykle kedy sme ani nesexovali 😀 😀

najcitlivejsi je naozaj mamatest...a mne sa este nestalo ze by mi ukazal co i len tien ked som tehu nebola 🙂
pokial tam je slabucka ciarka, urcite sa v maternici nieco deje, zalezi uz len od toho ako bude silniet

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@nelynka mne ukazuje len ked tam nieco je, alebo nic...neviem, ja to ale kupujem v tesku, inde ho uz asi ani nemaju, mamatest mi nic neukazuje, mozno, ked to bude silnejsie iba, ale to mi potom ukaze na vsetkych testoch..ked si pozriem pepino, vidim aspon dusika a trosku si verim...aj ked ja mam aj take, ze nic nevidno, ale radsej si pozeram tie, kde nieco je 😀

nelynka
24. júl 2012

@zvolsiinylogin ja ho kupujem v DM drogerke, tam ho maju tiez stale..
ale je fakt ze kolkokrat mamatest nic a pepino neustale...a ked ukazal mamatest tak na pepine tiez slabucka..na mamteste ciarka jak hrom a pepino furt slabucka 😒

sofinka333
24. júl 2012

ahojte.. nemohli by ste mi pozriet na foto? je tam nejaky duch? velmi nekvalitna foto ale nemam original fotak. Dakujem

sofinka333
24. júl 2012

maggie37 prepac som asi stresman 🙂 uz som to zmazala, mam to dat naspat? dpo ? 16

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 kludne to hod aj sem ked chces a kukneme na fotecku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre