Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

sofinka333
24. júl 2012
nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 no ja tam vidim peknu ciarocku, aj ked to je rozmazane..prvy test co si si robila? ci uz opakovane?

sofinka333
24. júl 2012

dost blba fotkA :( ale mne sa tamzda byt duch

sofinka333
24. júl 2012

@nelynka pred tyzdnom som robila, a dnes ale teraz asi pred hodinou ... ako myslis tu druhu ciarocku tam vidis???

maryjou
24. júl 2012

@sofinka333 mne už sa to rozbieha...smola...raz sa dočkám, ale tebe držím palce!!!!

sofinka333
24. júl 2012

@nelynka Nelka ja pozeram ze si po mnohych potratoch... musi to byt hrozne!! ja som po jednom a stresujem ako to bude opat! neskusala si zmenit doktora?

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 a pred tyzdnom si tam mala co? bolo tam nieco alebo nie?
ano vidim ju tam, taky tienik sa ta rysuje..

sofinka333
24. júl 2012

@maryjou dakujem! snad nabuduce ☹

sofinka333
24. júl 2012

@nelynka nie pred tyzdnom tam nebolo nic

maryjou
24. júl 2012

@sofinka333 už čakám niekoľko mesiacov, nieje mi to súdené... ☹ ☹ ☹

sofinka333
24. júl 2012

@maryjou ale uz mas aspon 1 dieta 🙂 to je hlavne 🙂)

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 tak vyskusaj tak za 2-3dni otestovat znova, mala by trosku zosilniet ciarocka, vtedy to je na dobrj ceste..

ano som po 4potratoch co mam potvrdene u lekara a bohvie kolko este bez toho bolo 😖
lekar s tym nic nezmoze, mam vsetky vysetrenia vporiadku, dokonca som pri poslednom tehu preventivne pichala aj fragmin na riedenie krvi a aj tak nepomohlo...

jedine vysvetlenie su zle spermie, ze sa nedobre vyvija drobec, lebo vzdy v nejakom 5-6tt sa ten vyvoj zastavi...

maryjou
24. júl 2012

@sofinka333 hej hej....a ty???...len roky bežia..... ☹

sofinka333
24. júl 2012

@maryjou ja bohuzial este nie, .. ja si to tiez vyratavam a planujem aj ked mam este cas, ale myslim ze to nie je ani otazka rokov ale velkej tuzby 😔
@nelynka jedna znama mala to iste, ze vzdy sa jej v tom istom tyzdni zastavil rast a tak zistili ze jej len chybala jedna latka, a bolo po probleme, a mala bude mat rok... ja by som predsa zmenila... nie preto, zeby som mu neverila, ale viac nazorov nikdy nie je na skodu

maryjou
24. júl 2012

@sofinka333 necháme to na osud...ale držím ti palce...

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 my odkedy sa trapime uz mam 3lekara, takze v lekarovi to ozaj nie je..vela uz o tychto veciach viem aj sama, co treba, co skusit, co dodat, co ubrat..vsetko je to len pokus-omyl..
nikto s tym nic neurobi...

lekara ale zmenit chcem, ale nie koli nemu samemu, on je fajn ale koli jeho priblblej sestricke, ktora je nenormalna..ta vecne ked ma vidi ma zlu naladu a dneska ma uz tak do....ala ze som povedala ze stacilo.. 😀

nelynka
24. júl 2012

@maryjou moja netrap sa, vsetky sa raz dockame..
niekedy ozaj pomaha "len" rezignovat...a nechat to na osud, aj ked toto je asi ta najtazsia vec na svete ked zena tuzi..
no my sme tak vypli jeden mesiac a podarilo sa nam otehu s 99% zlymi spermiami...

maryjou
24. júl 2012

@nelynka tak vždy ma to v podvedomí trápi....to je v nás ženách...ale nádej zomiera posledná.....tak vám gratulujem a prajem všetko dobré ... 🙂

nelynka
24. júl 2012

@maryjou ja viem, ja som taka ista, este aj ked nic nemoze byt tak dufam 😀 😀

no vtedy to nevyslo, ale pozitivne je ze sa to podarilo, sice po 4rokoch a fakt ked som uplne vypla, ze ideme na umele, tak just dalsi mesiac MS nedosla...
ale tak...moje nestatsne potraty a tak sme verili ze ked sa to takto podarilo bude to uz OK ☹

sofinka333
24. júl 2012

vedel by este niekto posudit toho ducha na teste hore na foto?? dik

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 ahojki, ja by som povedala slaba ciarocka a dokonca silnejsia, ako som ja mala v piatok...tak o dva, tri dni, zas dalsie foto.. 🙂

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin ok 🙂 potom zas dam. A ty si mala v piatok a ako to dopadlo? si ci nie?

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 a moja piatkova

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin waw 🙂 mas kvaliotny fotak 😝 ... ale opakovala si este ci nie? a kolky si den dpo? ja 16

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 urobim pozajtra rano...mam uz teraz nervy!! ☹

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 som mala velke spinenie v nedelu a v pondelok trochu krvi, dala som si dufik a ascorutin proti krvacaniu, zabralo, ale bojim sa , ze aj tak bude neskoro...kym som to nemala v sebe, ciarocka sa stratila, nebol ani tienik, po dufiku s ascorutinom sa nieco objavilo, ale slabsie, to uz by fotak nezachytil..

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin ale ty ju tam mas peknu! ja mam tiez nervy lebo ja som uz raz mala plany poplach... bola som presvedcena ze tam je ciarka a prisla mrcha :( teraz mi ale meska 4 den, preto som ocakavala silnejsiu ciarocku... nemam uz kupeny test v zalohe tak ocikavam aj 2x tu istu :D ... no to uz asi nemoze byt platne co? aj ked mi raz niekto povedal, ze ciarka sa ukaze len ak tam je to hcg, tak neviem teda

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 u mna je to tazsie, nevidim v grafe ovulku, zase..takze ak som mala ovulku na 11 DC, tak som 12 DPO teraz...pripadne menej DPO..a ten fotak, je v mobile, len sa to musi fotit z urcitej vzdialenosti, inac je to rozmazane..

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 jej, ty to robis ako ja dnes, tiez nemam test, tak som schytila kde nic nebolo , a zda sa mi, ze nieco sa tam mozno crta, ale nie som si ista...istota je vsak len novy test..a nemam dobre skusenosti s rapiclearom, nic neukazuje, aj ked ostatne ano..

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin aha, tak sa nechame prekvapit... akurat ze ja nemam absolutne ziadne priznaky okrem bolesti v podbrusku ... a boli ma pravy vajecnik.. inak vobec nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre