Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

pudo
31. okt 2008

tak ahojte babeny, cely den som sa tesila, ze si vecer sadnem ku konikovi. v robote som len tak sledovala, ze co sa pise, ale radsej sa neodvazujem nalogovat 😉

oneri
31. okt 2008

pudo ahoj, a preco iba sledujes a nepises?

pudo
31. okt 2008

tak se tesiiiiim, ze sa to tu rozbieha a ze sa aj rozbehne tema JULOVKY 2009.

pudo
31. okt 2008

lebo nechcem, aby v robote nieco tusili.

inneska
31. okt 2008

pudo...tá téma už je a už je tam zopár babeniek s //...aj ja śom tam 😉

oneri
31. okt 2008

aha, uz chapem.. ani ja by som nerada.. ale oni na to dojdu, ked zacneme grckat..
😅

oneri
31. okt 2008

ineska, dufam,ze sa ku vam pridam uz coskoro, ja som este netestovala, nemam ani slabu ciarku, nechavam si to na zajtra. nech este chvilu mozem mat pocit, ze mozem byt tehu, ked teoreticky meska dva dni.. 😀

inneska
31. okt 2008

oneri, tak silno držím palčeky nech tam tie // sú 😉
a možno nebudeme grckať, ja som pri prvom tehu vôbec..ani raz mi nebolo zle 😀 dúfam, že ani teraz nebudem...

oneri
31. okt 2008

ineska dakujem. ako to tak sledujem, baby co cakaju dievcatka grckaju, a tie co chalanov, tak ani nie.. tak chcem grckat, musim...

pudo
31. okt 2008

pardon babule, este som nieco odbehla vybavit...

inneska
31. okt 2008

chceš mať dievčatko? 😉 Kamoška tá vracala od 5 mesiaca až do pôrodu a má chlapca 🙂

pudo
31. okt 2008

no a k tej teme JULOVKY 😉 😉 😉
dnes som isla akoze sa ukazat k lekarovi, ze pravdepodobne som tehotna a kedy mozem prist na prehliadku, nech ma objedna. a on ze, nech si pekne lahnem, hned mi urobil sono a jeho komentar: "no pozeram, sliznica 11mm, co je v poriadku, zatial nie je vidno nic, takze je to suspektne tehotenstvo. pockajte.... aaa... tak tu to mame.... 8mm gestacny vacok. v strede 5tt uplne normalne. Priddte buduci piatok, nech to mozeme potvrdit."

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Moj chlap ma vybozkaval, ze dovi.

oneri
31. okt 2008

pudo gratulujeeem.. super
ineska ano chceme babu..

pudo
31. okt 2008

ja by som brala babu, moj chlap samozrejme chlapa, ale este lepsie dvojicky 😕 😕 😕 , nech na to zabudne velmi rychlo... 😉

oneri
31. okt 2008

mna strasia s dvojickami, bo starky bol z dvojiciek, a frajerov dedko tiez.. ale ja nechcem. este neviem co s jednym, nie to s dvoma.

inneska
31. okt 2008

mne je to v podstate jedno, ale ked som už mala chlapca, akosi som si na to zvykla a brala by som ho opäť...a podla jedného čínskej tabulky by som teraz opäť mala mať chlapca, tak som zvedavá 😀

pudo ... gratulácia 😵 a máte v rodine dvojičky? hrozia vám? my máme(síce taká vzdialenejšia rodina, ale predsa)tak dúfam, že sa neujdú nám 😀 (boli také prognózy, že možno budeme mať dvojičky, že budeme mať vynahradeného aj Paťka)

oneri
31. okt 2008

ja podla tej tabulky chlapca

inneska
31. okt 2008

tak uvidíme, či to vyjde 😉

anuska83
31. okt 2008

Cau pudo..tak ti blahozelam...

anuska83
31. okt 2008

aaa co priznaky?

oneri
31. okt 2008

ahoj anuska, foto supeer 🙂

pudo
31. okt 2008

my mame dvojicky z manzelovej strany... jeho mamina ma dvojca brata - ale dnes som videla iba jeden vacok, hahaha 😀 ako si fandim, ze uz je nieco vidiet...

pudo
31. okt 2008

anuska, ty ako? nejake nove priznaky????
mna inak doktor upozornil, ze ma mozu zacat boliet krize. mna zacali pobolievat predtym, ale vobec ma nenapadlo, ze by to suviselo s hormonmi. skor krepou sedavou robotou a mojim hrbenim sa...

pudo
31. okt 2008

a dala by som rada svoju fotku aj ja...ale ta robota. takze kukenzi IP

anuska83
31. okt 2008

cauko...velmi sa tesim ze aj taketo zazraky sa deju a ty s muzickom si toho dokazom...ze na prvy sup a je to...ja neviem je mi tak ako vcera...len prsia ma bolia tak cudne tak inak ako pri kramoch..nie je to priamo bolest ale akesi mravencenie alebo co...a dotyk bradavky mi je neprijemny...a krize ma bolia uz asi 3 dni..ale ze to suvisi s tymo...nechapem preco? ako ti to vysvetlil lekar? a brusko stale boli..a tlaci...dnes mi to vystrelovalo do slabin a stehien....divne sa citim..ale stale cakam...

pudo
31. okt 2008

mna stale velmi picha v lavom vajecniku. a on mi povedal, ze to nie je vajecnik, ze to mam len taky pocit. to je rapidna tvorba hormonv, ktore vplyvaju aj na bolest krizov, podbruska a na tu rezavu bolest. mozno preto tebe vystreluje az do noh.

oneri
31. okt 2008

mna picha v boku a vystreluje mi to do noh.. dufam, ze to neni slepak

pudo
31. okt 2008

oneri a tebe meska 2 dni? dobre znamenie 😉

oneri
31. okt 2008

pudo,ano dva. a teraz ma zacali svrbet aj bradavky.. to asi znamenie, ze treba sa ist aj okupkat 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oneri
31. okt 2008

pudo dik za vysvetlenie.. ja sa teraz kazdej slamky chytam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre