Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

joannie
10. aug 2012

@nika1368 to iste sa stalo aj mne..po ms som si vcera rano robila zas test a zas je slabulinko pozitivny ale keby som bola naozaj tehotna boli by tam uz kolajnice jak svet takze to neriesim..proste to odislo..stava sa to casto, preto uz nikdy nebudem testovat pred ms aj ked budem citit ze som asi tehotna, lebo aj teraz som sa tak citila, tesila sa zo slabo pozitivnych testov a nic z toho..prestavam sa sledovat 😎

milacik3
10. aug 2012

@joannie presne to aj mne sa stalo...ja som si tiez povedala ze radcej je nevediet ak sa to nepodari...vsak keby sme boli tehotne tak sa to mozme dozvediet aj neskor...zbytocne sme potom sklamane ked si to robime pred MS :-/

bojko777
10. aug 2012

Ahojte, ja som si dnes urobila digitalny test, som 33 DC a ukazal mi, ze som 1-2 tyzdne od pocatia. Obycajny test mi ukazal uplne slabulinku ciarku tu druhu.

lucia2505
10. aug 2012

@bojko777 Ahoj a nevies kedy si mala ovulku?

bojko777
10. aug 2012

@lucia2505 nam sa stala nehoda 24.7. 😖

maria613
10. aug 2012

@joannie to mozno robis aj dobre ved je vlastne jedno ci to budes vediet o tyzden dva neskor 🙂 lenze mne napriklad ukazoval test este aj b piatom ci v siestom tyzdni len slaboruzovu ciarku. Ja si myslim ze ked ti ukaze uz druhu ciarku to je jedno jak silno tak si viacmenej v tom ved preco by si inak mal v tele hcc

lucia2505
10. aug 2012

@bojko777 nop keď ti test ukázal akúkoľvek čiarku, aj slabú, tak tehotná určite si...teraz som ťa asi nepotešila, keďže to bola nehoda 😖

bojko777
10. aug 2012

@lucia2505 ano, viem ze som 😔

kris1111
10. aug 2012

@petribela ved ma objednala v ordinacii.... no ved ja som uz teraz v 7.tt. tak hadam nieco uvidi...a mavala si v prvych tyzdnoch bolesti v podbrusku....ja dnes som mala az taku zavrat na odpadnutie a na vracanie, no dostala som dost silne krce do brucha ako pri silnych kramoch no za 10min. nic ....uz 2krat sa mi to stalo....hadam je vsetko ok....uvidim v pondelok....

petribela
11. aug 2012

@kris1111
v prvých týždňoch som mávala aj ja kŕče ako keby si mal menzes začať musela som si ľahnúť a vyspať sa,,,na vracanie mi bývalo sem tam,ale poobede...závrate mávam často nakoľko mám nízky tlak,,posledný týždeň mi začali kŕče v lýtkach,,,ale všetko sa dá vydržať.o...neboj bude všetko v poriadku bábatko rastie maternica sa zväčšuje to sú tie kŕče čo púocituješ

kris1111
11. aug 2012

@petribela Dufam, ze mas pravdu ale dakujem...dnes uz dva krat som dostala take bolesti do podbruska ako celu maternicu som citila ...5 min a potom nic..... hadam to nie je nic zle a moze to byt...mam ine nervy.....

petribela
11. aug 2012

@kris1111
len sa zbytočne nestresuj,,lebo sa ti to zhorší,,každá to cítime inak,,ale ak ťa to bude častejšie bolieť treba ísť k lekárovi,,len nič ťažkého nerob,oddychuj vylož si nohy:o

kris1111
11. aug 2012

@petribela dakujem......uvidim co bude v pondelok....

kris1111
13. aug 2012

@petribela No konecne potvrdene tehotenstvo v maternici aj foto som videla...len je to malunke este - nemalo to este akciu, tak idem teraz 3.9. 2012 a na krce mi dala magnezium a alchymilkový caj. Tak uvidim...

milacik3
13. aug 2012

@kris1111 a to si ktorý tt ? 7 tt?

kris1111
13. aug 2012

@milacik3 ano 7tt....mala som krce tak preto mi dala alchemilku....ze to posilnuje maternicu.

milacik3
13. aug 2012

@kris1111 len mi je divne ze si uz v 7 tt a nemalo akciu srdiecka ? tak asi si potom podla utz menej ako 7 tt,nie?

petribela
13. aug 2012

@kris1111
Ajoj,som rada,že je všetko v poriadku:o..presne aj ja som to mala tak na sone ešte nebola akcia ale týždeň po týždni bábo rástlo.Ja som dnes bola na sone som si zaplatila na klinike a je to chlapček nádherný doniesla som si domov 7 fotiek,tak už konečne budem môcť nakupovať.Inak aj ja si musím kúpiť magnézium, lebo mávam v nohách kŕče

kris1111
13. aug 2012

@milacik3 presne 6tt a 4 dni...ale povedala ze je to normalne.....

kris1111
13. aug 2012

@petribela Tak sa tesim s tebou.....tak chlapcek a meno??? Ake planujete dat? Som rada ze si ani ti nemala akciu srdiecka, lebo ma tu strasia ze to nie je normalne...hih A magnezium si kup ved to je iba horcik to neuskodi..... a Nevies nieco o Alchemilke v 1. trimestr. lebo mne ju kazala pit na posilnenie maternice ale tak ciotam raz pozitivum raz negativum na forach atd. Nic o tom ty nevies? Radsej to nejdem asi pit....kaslem na to.

petribela
13. aug 2012

@kris1111
meno asi Erik...inak alchemilka sa v tehotenstve nemože,,radšej žiadne bylinkové čaje sa neodporúčajú iba ovocné....papaj veľa ovocia a zeleniny to je na imunitu liek:o..tak sa teším aj ja s tebou,všetko dobre dopadne iné si nemôžeš pripustiť:o

kris1111
14. aug 2012

@petribela Erik je pekne meno... mas krasne fotky zo sona, ze? a si si zaplatilsa akoze nadstandard - sono navyse niekde na klinike sukromnej? jasne nejdem nic pit len papat...hi

petribela
14. aug 2012

@kris1111
áno zaplatila som si navyše,pretože v nemocnici mi nepovedali ani prd navyše a tu mi to pekne všetko vysvetlila od hlavičky, orgány až po nožičky urobila mi 7 fotiek a všetko ma to vyšlo 7EUR a v nemocnici za jednu foto som platila 3....takže som spokojná,oplatilo sa....veď uvidíš sama ako to pôjde rýchlo,,,o chvíľu ťa bude kopať ani sa nenazdáš....mne na bruško klope každý deň:o

kris1111
15. aug 2012

@petribela Vsak jasne ako vsetko leti tak aj toto...No u nas fotka 3D sona stoji 10 euro.....Tak oproti vam teda je to hrozne.... a ked chces aby ti cely priebeh tehotenstva nahral na cd tak 50euro.

ludmilaka
16. aug 2012

@joannie A nerobila si si náhodou test Pepino? Lebo my sme zistili, že u mňa je vždy mierne pozitívny. Doktor už bol z toho vyvalený, lebo som dosť sledovaná a pri prípadnom teh. musím hneď naklusať ku nemu. Takže mi odporučil kúpiť iný test a veru tam ani ducha vtedy nebolo...

joannie
20. aug 2012

@ludmilaka aj pepino aj ine ale uz mi to je jedno skoda penazi aj nervov 🤐

sofinka333
22. aug 2012

@seeweed ahoj, no co ako to ide? ked dobre pamatam ty si asi tyzden predomnou, uz sa blizi testovanie nie? 🙂)

seeweed
23. aug 2012

@sofinka333 Ahoj Sofi! No veru veru....riešim to na dovolenke Hehe. Ale úprimne som nevydržala, lebo mi divno bolo....a už mam dva testy za sebou. Pozitívne🙂 Ten slabší je 10dpo a silnejší je zo včera.... Tak sa modlím, nech to tak ostane...aj ked brucho mam úplne ako pred ms....

sofinka333
23. aug 2012

@seeweed No nadhera!!!!! gratulujem!!! krasne testy 🙂 mne by asi tiez padla dovolenka ... no ja som 26DC a nemam vobec ziadne priznaky, takze ani si nerobim nadeje. A myslim ze sme aj prepasli ovulku, nebola prilezitost :( tak ti drzim prsty nech vsetko ide hladko. Boli ste niekde pri mori?

seeweed
24. aug 2012

@sofinka333 Ahooj! Este stale sme v Chorvátsku. Ďakujem za gratuláciu, snažím sa este tešiť len malinko....bojím sa po tom minulom....Budem ti držať palce silno! Aj testovať budeš ci pockas este?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre