Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

pudo
31. okt 2008

mna zas hrozne svrbi spodne brucho... to je zufalstvo... a vidis, zabudla som sa opytat, ci je to nejaky priznak 😉

anuska83
31. okt 2008

ja sa len bojim ze to bude dake riadne prechladnutie..hlavne kvoli tomu ze my sme to robili asi mimo plodnych dni..teda tesne pred...

oneri
31. okt 2008

anuska tesne pred je dobre, bo spermia zije niekolko dni.. 😉

anuska83
31. okt 2008

ked ja ani neviem aky som mala vtedy vytok a ani aku teplotu..som hrozna ze?

oneri
31. okt 2008

anuska ale nie siiii..

pudo
31. okt 2008

anuska IP. ja som si tiez cely cas myslela, ze cysta, zapal a tak, lebo som bola aj prechladnuta. a vsak este uvidime presne buduci tyzden, co sa objavi na sone... mysim, ze prve tyzdne sa moze stat hocico.

oneri
31. okt 2008

idem sa okupkat, neujdite mi pockajte ma 😀

pudo
31. okt 2008

anuska netrap sa. ja nemam ani tucha o teplotach a jedine co viem, ze pred ovulaciou je vytok ako bielok a potom zltsi. a ja som nic z toho poriadne nevidela. len som si tipla, ze ovulacia 14 po 1.dni MS. tak sme to skusali okolo toho dna.

pudo
31. okt 2008

14 dni po 1.dni MS.

oneri
31. okt 2008

no uz som s5. v kuse ma to pichaa. boze auu

radkatom
31. okt 2008

Ahojte, v prvom rade gratulujem pudo 😀 Je to úžasné a v dobrom závidím. Ja stale neviem na com som. Mám až 32 dňový cyklus a dnes som mala dostať mrchu a zatiaľ nič. Príznaky mám podobné ako opisujete Vy ale bojím sa skôr, že to je skôr zápal ako tehu. Dnes som aj testovala a nič ☹

pudo
31. okt 2008

ja som testovala 1x ked mi meskala 4 dni a bolo to fakt ledva viditelne. vcera to uz bolo trosku silnejsie, tak som teda isla k lekarovi. podla mna to je vidiet na testoch az neskor, i ked slubuju zachytenie aj malej casti hormonu.

oneri
31. okt 2008

radkatom, ale este ti nemusi ukazat, aky test si pouzila? taka soffi co si pamatam, jej meskala 8 dni a ziadny test jej neukazal, az doky jej potvrdil.. takze hlavu hore.. 🙂

radkatom
31. okt 2008

Oneri tebe držím zajtra palce 😀 😀 😀 Použila som RapiClear, vraj je najcitlivejší a môže sa testovaťuž 5 dní od oplodnenia. Je mi jasné, že to nie je možné, vzhľadom k tomu, že vajíčko sa v maternici uhniezdi od 7-10 dňa... Ale dnes je už 16 DPO - 13DPO (snažili sme sa poriadne 😀 ). Ale nádej umiera posledná... 😉

oneri
31. okt 2008

radkatom, dakujem, aj ja budem tebe, urcite sa podarilo,neboj. aj my sme poriadne snazili. nahodou.
ja mam mama test. nebudem kupovat dalsi zatial. ja som asi 19DPO. podla mna, ale neviem..

radkatom
31. okt 2008

Zajtra večer určite pridem pozrieť, ako si dopadla. Ja som kvoli testovaní dnes vstala už o 4 áno 😀 . Ale ďakujem za radu. Už som sa naladila na to, že asi nie som. My sme sa tento krát snažili prvý krát a preto sa tak strašne sledujem. 😉 Ale tie bolesti si nemyslím, že ˇby som si mohla vsugerovať. Veď uvidím... Ty si z DS? 😀 Ja som zo Šamorína. To nie je ďaleko 🙂

radkatom
31. okt 2008

oneri inak na mama test som počula len dobré ohlasy, tak si aj ja kúpim teda mama test. Ale možno dovtedy mi príde aj mrcha jedna hnusná. Ako dlho Ti mešká?

pudo
31. okt 2008

radka, ja som na tom bola rovnako. este ze bola robota, lebo by som nad tym dumala cely den. v zivote som sa pred MS tak nesledovala, tak som nevedela, ako sa tie priznaky mozu odlisovat. a praveze nic nebolo az take vyrazne. skor asi tesne okolo prichodu MS ma bolelli prsia nenormalne a to pichanie na lavej strane - des. cize da sa povedat znaky MS. no a neboli... 😉
tak len trpezlivost, trpezlivost a trpezlivost. hoci sa to tazko hovori, ked clovek rata dni, aby mohol urobit test 😀

oneri
31. okt 2008

radka dva dni meska

radkatom
31. okt 2008

Pudo to Ti teda poviem dni idú ako slimák ☹ ☹ ☹ Ja sa len bojím aby to nebol nejaký zápal vaječníkov. Najprv ma boleli striedavo a teraz len na ľavej strane. Prsia ma bolia ako vždy strašne (ale to mam pre každou mrchou). Mňa len to podbruško a vaječníky bolia od cca 20teho a to sme sa snažili 15-18teho. To sa mi zdá veľmi skoro od snaženia. ☹

oneri
31. okt 2008

baby a mate v plane aj daco brat? kys.listovu, babyplan.. ja to mam a sem tam si dam.. nechcem to moc prehanat.

radkatom
31. okt 2008

oneri tak to by už mohlo byť aj zajtra viditeľné, ale aj nemuselo 😒 Každopádne určite testuj. Ja by som sa už nevedela dočkať. Zvykne Ti meškávať?

oneri
31. okt 2008

radka podla mna budes tehuuuu, juuj drzkam palce, a mas IP odomna

oneri
31. okt 2008

radka zvykla v minulosti, aj dva tyzdne.. ale v poslednej dobe ani nie. mi daco hovor, sa tiez neviem dockat. ale aj sa bojim.

pudo
31. okt 2008

ja zatial nic, len som si kupila petrz. vnat, spenat a brokolicu 😀 😀 😀 a nelupanu slnecnicu - tu zboznujem. to akoze preto, ze tu kysl listovu maju obsahovat. a nejak sa musim dokopat k rybam, hoci ja ich nenavidim. jedine ak nesmrdiace rybacinou. a inak normalka, len som prestala pit kavu a odvtedy nie a nie ist pravidelne rano na vecko. des.

radkatom
31. okt 2008

ja beriem kyselinu listovu každý deň. Vraj je to veľmi veľmi veľmi dôležité pri delení buniek. Ešte pijem MAMI drink, ktorý obsahuje tiež okrem iného kyslinu listovú. Rozmýšľa, že začnem aj CALIBRUM baby plan... Ale to ešte zvážim. Ak plánujete bábo, alebo ak už čakáte je kyselina listová strašne dôležitá.

pudo
31. okt 2008

nebojte babule 😉 vsetko ok, pride cas aj na testik... to je pozitivny adrenalin (ak take nieco existuje 😝 )

oneri
31. okt 2008

pudo, aha, tak to som sa bala aj opytat, ze ci nemate zapchu, lebo u mna to nebyvalo, ale teraz dako mam. 🤐

pudo
31. okt 2008

hmmm, ja viem, ze je to dolezite. ale myslite, ze to tie lieky fakt obsahuju??? ja som celkom skeptik, lebo raz som mala malo magnezia, kupovala som si ho a uzivala (Mag. + Zin.+Horc.), potom som isla na minorologiu a tam mi lekar povedal, ze co to berem? ukazala som mu to a on sa zacal tak rehotat, ze dovi. ze ako moze byt mag. a zin. spolu, ked jeden druhemu brania vstrebaniu!!!!! ja kukam 😕 😕 😕 . A on, ze vsetky tieto pripravky su len doplnky a ze vela z nich neobsahuje toho tolko, kolko slubuje. jedine mineraly, vitaminy su tie, ktore su na predpis a vyrobene v pravej farm spol. napr. Slovakofarme.

pudo
31. okt 2008

mineralogiu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre