Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

sisy222
16. aug 2013

Baby,teším sa,ze čiarky silnejú,je to krásne 🙂ja uz mam koľajnice na teste,termín podla kalkulačky 22.4. Uz sa nemôžem dočkať prvého usg.

marycz
16. aug 2013

@sisy222 Super Sisy, želám veľa, veľa zdravíčka, uži si tehuľkovanie a dávajte na seba pozor 😉 Ja idem dnes k lekárovi, tak som zvedavá 🙂

sisy222
16. aug 2013

@marycz tak sa potom pochval a desim palceky,nech je vsetko v poriadku 🙂

marycz
16. aug 2013

@sisy222 Moc sa mně to nelúbí :((( Dnes som začala krvácať, bola som v nemocnici a tam mi povedali, že buď sú to normálne měsíčky a ak aj nejaké tehotenstvo chcelo začať, tak sa zárodok vyplaví alebo bude test pozitívny aj budúci týždeň a mám ísť k svojmu gynekológovi a ten určí, čo ďalej...som z toho zúfalá, lebo sa strašne bojím a obávam sa, že miminko sa nám vyplaví :`-(

marycz
16. aug 2013

@sisy222
@jesi25
Tento sem si dělala po tom,ako som prišla z nemocnice, je silnejší ako včera...skúsim si robiť každý deň ráno a uvidím, či čiarka bude silnieť alebo slabnúť, lebo HCG klesá postupne...takže, ak ostane, tak čiarka bude silnieť a ak neostane, tak bude slabnúť alebo vymizne...podľa toho to uvidím...pobečala som si ako malé dieťa, ktorému vezmú hračku, ale určite to chápete, my ženy si proste musíme uľaviť...ale som šťastná z toho, že mám takého úžasného snúbenca, ktorý stojí vždy pri mne a povedal, že budeme spolu, nech sa deje čokoľvek...je tou najväčšou oporou,ktorú mám :D

sisy222
16. aug 2013

@marycz krvacas silno?ako pri MS?budem na teba veľmi mysliet.aj ja som plakala,ked som to zažila...az dvakrát po sebe...

marycz
16. aug 2013

@sisy222 príde mi to proste ako klasická MS. aj ma bruško občas zabolí a ja mávam taký zvláštny príznak MS, že ma vždy pri nej bolí pravá noha, od bedrového kĺbu až dolu úplne niekde vnútri...a teraz bolí...pomaly sa zmierujem so stratou, aj keď je to také náročné, nikdy som to ešte nezažila, snažíme sa od marca, ale teplotu ani ovuláciu si nejak extra nesledujem...Ale aspoň vieme, že sme obaja zdraví a raz sa to určite podarí (ak to teda nebude teraz)...
Tebe každopádne naozaj úprimne prajem všetko len to najlepšie a hlavne zdravíčko 😉

sisy222
17. aug 2013

@marycz ako sa máš?my sme sa snažili vyše roka,dva krát sa mi stalo to,co tebe...skúšala som rôzne metódy,sledovalaBT,ovu testy atď...az som si pri poslednej ms v júli povedala,ze to nemá význam,nesledovala som uz vôbec nič,sex sme mali 2x po ms za celý mesiac...

marycz
17. aug 2013

Mám sa normálne, proste som sa s tým zmierila, ale mám akú takú maličkú nádej ešte, lebo som čítala, že sa občas stáva, že žene sa uvoľnia napr. aj dve vajíčka, alebo máva ovuláciu 2x za cyklus (tzv. hyperovulácia)...takže teoreticky je možné aj to, že jedno sa uhniezdilo a druhé sa vyplavuje...a mne sa práve tento cyklus stalo to, že som presne vedela, že mám ovuláciu (hlien, mokro a pod.) a potom asi o týždeň som mala presne to isté a myslela som, že je to nejaký výtok alebo niečo, ale nešlo mi to do hlavy...som sa tým potom nezaoberala...šak uvidím, ale skôr som s tým zmierená, že sa ešte posnažíme, aspoň vidíme, že to ide prirodzene 😉
A Ty sa máš ako? dúfam, že všetko je OK...kedy ideš k lekárovi? Držím silno palčeky 😉

marycz
17. aug 2013

@sisy222 Robila som si test, je negatívny, takže mimi sa neudržalo :-/ ...no nič, skúšame ďalej 😉

extrem000
18. aug 2013

ahojte snažilky, ja mám zase taký problém, že si sledujem, kedy som mala mat ovuláciu, no snažili sme sa ako sa dalo, no po 7 dnoch som si robila test, preistotu, asi nedočkavost, ale tá neutečie nikdy, nanu si treba len počkat a test bol negatívny, no menštruáciu mám dostat až 28 augusta, no ale mám akokeby dvoje príznaky tehotenstva, kríže a uhniezdovanie ....máte nikektorá s týmto skusenost? a mám 35 dnový cyklus, takže som na pochybách, už len čakat, či dojde alebo nedojde mrcha, no poradíte mi ? Som z toho už nanervy, máte teda daktorá skusenost?

sisy222
18. aug 2013

@marycz uvidíš,ze sa to podarí o chvilu aj vám...aj ked presne viem ako sa asi cítiš,viem,ako som sa cítila dlllho dlho ja...bude to ok,uvidíš,bábätko pride naozajvtedy,ked bude pre neho najvhodnejší cas 🙂 a možno aj vtedy,ked to budes najmenej čakať,ako ja tento mesiac🙂 držím palceky,budem na teba mysliet,čoskoro sa to podarí 🙂

marycz
18. aug 2013

@sisy222
ďakujem za podporu, vyrovnávam sa s tým, aj keď občas ma prepadne smútok a zlý pocit, no tiež verím, že to príde čoskoro 😉 No a po akom čase po "mikropotrate" sa to podarilo vám? Držím úprimne palčeky nech je u vás celé tehotenstvo všetko v poriadku 😉

marycz
18. aug 2013

@extrem000
Ahoj, viem, že je to ťažké možno, ale vydrž...hlavne vydrž...hormón hCG sa začína produkovať až PO UHNIEZDENÍ, to znamená, že ak sa Ti teoreticky oplodnené vajíčko uhniezďuje až teraz, test by to zachytil až tak o týždeň, takže v klidu...ale každopádne, ja zo skúsenosti odporúčam testovať až tak 3 a viac dní po vynechaní MS...ja som mala dostať MS 14.8., nedostala som, tak som si "pre srandu" urobila test a vyšiel pozitívny. 15.8. som si robila ďalšie 3 značky, dokonca aj digitálny a všetky vyšli //...lenže 16.8., čo bolo 2 dni po očakávanej MS, som ju aj dostala a oplodnené, uhniezdené, ale neudržané vajíčko sa vyplavuje s prišlou MS...je to divný pocit, nakoľko som to ešte nezažila, ale určite už tak nikdy skoro nebudem testovať, aby neprišlo opäť sklamanie...povedala som si, že keď to má prísť, tak to príde aj bez problémov. Ten, kto to nezažil, tak nepozná ten pocit...
Toľko môj názor. A ešte jedna vec - tehotenské príznaky som nemala absolútne žiadne.

marycz
19. aug 2013

@sisy222 No čo, ako to ide? Bola si u lekára? Som zvedavá 😉

sisy222
19. aug 2013

@marycz zatiaľ v pohode,ako keby som ani nebola tehotná...k dr.som objednana az na polovicu septembra,tak musím vydržať 🙂

marycz
19. aug 2013

@sisy222 tak držím palce a potom sa ozvi...možno v polovici septembra sa pridám 😉

sisy222
20. aug 2013

@marycz prajem ti to,čoskoro priletí bocian určite 🙂 potom mi daj vediet,budem čakať 🙂drz sa a ďakujem 🙂

marycz
20. aug 2013

@sisy222 To sa určite pochválim ak bude čím, aj ja Tebe držím moc palce, aby ste sa mali obaja dobre...aj to malé v brušku 😉 a ďakujem za povzbudenie, vo štvrtok ideme na krátku dovolenú s kamarátmi na Oravu (Námestovo) už tretí rok a po tomto sa mi ani nechcelo, no celkom rýchlo som sa zotavila, lebo verím, že to príde čoskoro a už sa tam aj teším...Ešte raz ďakujem 🙂

larisa123
21. aug 2013

ahojte chcela by som sa vas spitat ohladom beiby test spravila som si 3 jeden negativni a 2 poz,ale ti drhe ciarocki su velmi slablinke tak neviem ako ta mam zobrat?vdaka za radu?

kazunomiya
21. aug 2013

@larisa123 aj slabe ciarocky znamenaju pozitivitu, ale pre istotu mozes test zopakovat po 2-3 dnoch. mal by ukazat jasnejsie. treba si ho robit rano z prveho ranneho mocu a pouzit citlivejsi typ testu, v zasade su dva druhy 10 a 25 tak skus taky co je 10.

larisa123
21. aug 2013

ahojte chcela by som sa vas spitat ohladom beiby test spravila som si 3 jeden negativni a 2 poz,ale ti drhe ciarocki su velmi slablinke tak neviem ako ta mam zobrat?vdaka za radu?

larisa123
21. aug 2013

ja som si prvi robila v pondelok dnes som si spravila dva 25a ten z ani neviem aki to bol ale bol drahsi a tieto 25 mi kazali pozitivne ale su slabe tak neviem?a ms uz som mala mat pred 5 dnami tak som stoho zmetena teras?

kazunomiya
21. aug 2013

@larisa123 25 je menej citlivy tak preto asi ciarky boli slabe, ale mozes skusit 2 dni pockat alebo tak, mali by zosilniet. Alebo si kup test s citlivostou 10, pre istotu.

kazunomiya
21. aug 2013

@larisa123 inak, si pravdepodobne tehotna, kedze ciarky boli, opakovat test ti radim preto, aby si si bola ista. Dalsia moznost je ist k lekarovi, viem ze vedia spravit test z krvi a tam je to jasnejsie.

larisa123
21. aug 2013

@kazunomiya ale ja som si ho robila ten jeden v pondelok a dnes dalsie 2 ten jeden bol neg a ten druhi poz,tie 25 mi visli oby dva poz ale su plne slabulinke ze ledva sa to da vidiet ale su tam no ta dr sa trochu lepsie vidi ako ta prva tak neviem co si mam mislet ms mi este meska a mam tak bolesti ako na ms ale nic na miesto ms som mala len vitok co nepachne nesvrbi nic tak neviem-?prosim o radu

larisa123
21. aug 2013

@kazunomiya no ved som opakovala v pon prvi a dnes dva a ten jeden ako som nap,bol neg a ten 25 co som si robila v pondelok a druhy dnes su no neviem ci to mam brat za poz,ti slabulilinke ciarky tak su no ale slabunke a nie som doma nema mi kto poradit tak dufam ze aspom tu mi len trosku poradite,?

pirhina
21. aug 2013

@larisa123 ahoj aj ja som mala uplne slabulinke a bola som tehu tak podla mna si

larisa123
21. aug 2013

@kazunomiya skusim este zajtra alebo pozajtra a vnedelu pojdem domov a spravim si u lekara termin?ja som z bola teh,ale mimo mat pred 2 rokmy a menzes som mala a aj bolesti to bolo ine ako nor teh si mislim?

larisa123
21. aug 2013

@pirhina take ze ti boli ledva vidiet no dnes ta drha sa da o trosk lepsie zbadat no nevim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre