Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

dada281185
21. jan 2014

@marienita ale prečo ešte plod nevidno?dufam, že tentoraz to vyjde nie ako minulý rok čo som potratila v 8+6 týždni..

lalinka323
21. jan 2014

@cherry322 ved to mas pravdu 😀 ja si pripadam ako magor chvilami uz a som z toho peke na nervy...ja s hlavne citim,,alebo teda citim,ze som v tom neviem,,je to na ´maslu obcas uz 😠 tak drzim palecky daj vediet ,ked pojdes k doktorkovi

marienita
21. jan 2014

@dada281185 neviem ti na to odpovadať, mne Dr. povedal že už v 5 - 6 týždni by tam mal byť tlkot srdiečka a nebolo nič, preto sa vyjadril ako sa vyjadril, čo mi nepadlo dobre, tak mi kázal prísť o dva týždne, no a chute som mala neskutočne zmiešané, prsia bolavé, naliate, kríže ma boleli, ospalá som furt bola a ani by ma vo sne nanapadlo, že sa mi to môže stať. Ale ked si bola včera na sone tak určite je všetko v poriadku. Nebojaaj

lalinka323
21. jan 2014

@angels882 ahoj,,no je to mozne,,,budes este testovat??ja kaslem na to a testnem pozajtra rano,,malo by ju byt potom pekne vidno ak ie tak je to vyplod v mojej hlave,,,ved sa ani nesnazime,neviem preco mi tak prepina,,,vy ste ako na tom?

dada281185
21. jan 2014

@marienita no ved hej len sa musim šetriť a čakat či sa plod vyvinie mam aj duphaston na ochranu plodu, aby som znovu nepotratila, mna tiež bolia prsia, kríže., občas nauzea a tiež unava, možno som aj otehotnela neskor, kedže po kyrete som mala menzes 30-32 dni a ovulku tak všelijaku takn nevime,,,

karmela
21. jan 2014

@dada281185 neboj vsetko bude ok.vacok je tam to ke hlavne a babetko bude rast,len uz vinechaj víno jednoznačne všetok alkohol a kúp si aj vitamíny pre tehotné calibrum.

karmela
21. jan 2014

@dada281185 ja som tlkot srdiečka počula v 7tt a kludne si mohla otehotniet pred nedávnom držím palce nech babo rastie a ste zdravy

marienita
21. jan 2014

@dada281185 mne dr hovoril, že ked otehotniem, že mi dá nejaké teliesko dovnútra, aby sa plod udržal, nepočula si nič o takom? Neviem, či zájsť k dr. či ešte počkať, som na nervy

karmela
21. jan 2014

@cherry322 mozem gratuloval je to tehu a sup k DR

cherry322
21. jan 2014

@lalinka323 no presne 🙂 aj ja som toho ducha z piatku ukázala kamarátke a ona, že tam nič nie je, že sa na to nemám tak upínať... no tie bolestivé prsia, podbruško a únava mi stále hovorili, že niečo sa deje, tak som ešte tri dni vydržala a zrazu toto... len ja skôr cítim vaječníky raz jeden raz druhý, tak hádam je to v poriadku.... tak niekedy možno treba počúvať viac svoje telo a vydržať 🙂 A koľký DPO asi si?
Dám vedieť 🙂 Len asi nemá význam chodiť za ním skôr ako o 2-3 týždne... Podľa poslednej MS som na konci 4tt, ale podľa ovu 2tt.

karmela
21. jan 2014

@marienita aj slaba ciarka je tehotenstvo,kedy máš mat mrchu?

karmela
21. jan 2014

@cherry322 na tych testoch co si dala foto nic kamoška nevidela??? Lebo ja vidím pekne čiarky nie ducha

cherry322
21. jan 2014

@karmela ďakujem 🙂 som strašne šťastná, aj keď ešte s obavami, ale to je asi normálne.... Ale ako som písala Lalinke, podľa MS som 4tt, ale podľa ovu 2tt, tak ešte je k Dr asi skoro chodiť... kedy myslíš, že by som mala? a tie vaječníky, ktoré sem tam cítim sú ok? A tebe sa ako darí? Sem-tam som si čítala aj tvoje príspevky, tak vidím, že aj tebe testíky zvykli duchovať 🙂 a teraz ako?

lalinka323
21. jan 2014

@cherry322 a aky test si robila ked si mala ducha??no ja mam rozhadzany cyklus uz dlho,,,min.pondelok som mala ms ale len cca dva dni a potom spinenie hnede tiez asi dva dni tak neviem,,,no vydrzim a testnem este raz o dva dni a uvidim

cherry322
21. jan 2014

@karmela nie nie, tieto sú jeden zo včera (Lady Max) a dnešný (One step) ale v piatok to bolo s one step som tam mala len takého dušíka, ktorý mi ani odfotiť nešiel a o tri dni už takéto 🙂

karmela
21. jan 2014

@cherry322 tak to je jasne tehu lebo ciarka silnie.Ja by som sla uz k Dr na tvojom mieste.Najprv ti vezmú krv a potom o tyzden a mozno uz aj teraz uvidis uz aj vacok s bodkou. 😉 Test máš pozitivny tak nemáš naco čakať 😵

cherry322
21. jan 2014

@lalinka323 to som si robila ten One step od Lauritky, ale bol to len cca 9 dpo, tak asi preto len taký slabulilinký... ale sú to spoľahlivé testy, vôbec neduchujú (keď nemajú 🙂 ) a Lady max je rovnako dobrý, minulý mesiac mi strašne duchovali Pepino, som sa už vytešovala, spravila som Lady max a tam nič a bolo po radosti a veru aj mrška zakrátko došla... tento mesiac verím tomu už nepríde 🙂 ... No keď bola taká slabučká tá mrška, tak skús spraviť ešte testík tak o dva dni, to by už niečo mohlo ukázať 🙂 a pociťuješ aj nejaké príznaky? aj keď tie ešte tak skoro nemusia byť, ale môžu 🙂

karmela
21. jan 2014

@cherry322 Vajecniky su ok a bolesti akoby na mrchu tiez lebo to da rozťahuje maternica. 🙂 A ja mam po mrche akurát,mna duchovia na testoch majú velmi rady 😒 ale škoda ze nesilneju 😖 Ale aj to pride 😵

karmela
21. jan 2014

@lalinka323 testni este,niekedy sa stane ze ma žena ms na zaciatku tehu 😉

cherry322
21. jan 2014

@karmela tak to hej, aj ja som každý mesiac (snažíme sa od septembra) videla veľa duchov, hlavne na pepino testoch... tak preto som tomu piatočnému nepripisovala význam...verím tomu, že čoskoro si nájdeš na testíku čiarku ako sa patrí ;) Ale máš krásnu bábiku 🙂 Ale už si to asi pýta súrodenca 🙂

marienita
21. jan 2014

@karmela pred štyrmi dnami som mala dostať a našťastie nič. V nedelu som si robila test so slabou čiarou a furt mám pocit vlhkosti, inak nič

lalinka323
21. jan 2014

@cherry322 vies ja mam rozhadzane telo aj koli sachovaniu s hak raz som brala potom mesiac nebrala,,,min.mesiac som zase nemala lebo sme sa stahovali a niekde som ich zastrcila,,,a tak ma prsia bolia uz dve tri mesiace skoro stale,,ale som taka nepokojna dost a je mi tak tazko akosi ,,aj by som papkala aj mi nechuti,,ale bola som vcera u doktorky nech mi presetri traviaci trakt,lebo ze sa mi nezda tak mi brala krv,,a vravela,,ze to je aj mozne tehu,,,ano ved citala som ze lady max su stare mamatesty a tei boli naj tak tiez preto,,aj mam pocit ze tam vidim ducha doslova,,potom si poviem ze mi sibe ze tam nic nie je a tak dokola 😵

karmela
21. jan 2014

@cherry322 dakujem ano uz si pýta sama súrodenca aj ja ponǒm tuzim.a ano raz si nájdem // 🙂 No ja som mala duchov na Rapi,aj na Dr max aj teraz pred mrchou co mi meškala dva dni potom prišla na tri dni a dost a vcera na 4 den vecer spinenie asi 5min a dnes nic 😝 Ale pockam si.Dalsi cyklus sa snáď pošťastí 😵 a kludne sa objednaj k Dr 😉

karmela
21. jan 2014

@marienita no test ti moze nieco ukázať neskôr.Mozno sa uhniezdilo pred mrchou a este máš slabé hcg tak preto neukazuje testik.Drzim palce aby sisi v najbližších dňoch našla // 🙂

lalinka323
21. jan 2014

@karmela ahoj teba si pamatam,,sme duchovali pred par mesiacmi 🙂 vtedy si ste sa ale tusim nesnazili ,,,ci??tiez ti duchuje?ja som mala vtedy silnejsieho ducha ale neviem,teraz taky iny pocit mam,testnem este pozajtra a aknezosilnie tak kaslem na to

cherry322
21. jan 2014

@lalinka323 tak vyzerá to nádejne, ešte nič nie je stratené 🙂 budem silno držať palce, potom daj vedieť ako si s testovaním dopadla 🙂

micikatka
21. jan 2014

baby prosim vas mam otazku. ovulku som mala pravdepodobne 19.1 aj ma pichalo v pravom vajecniku. kedy je podla vas najlepsie snazilkovat sa? v den ovu? alebo aj den pred a den po?

lalinka323
21. jan 2014

@cherry322 dam vediet,je mi to vlastne jedno ako dopadne potesim sa obom moznostiam,,hlavne,ze skonci tato neistota,,tak aj tebe drzim palceky a daj vediet potom ako bolo u doktorka a gratulujemn teda 😵

cherry322
21. jan 2014

@karmela možno tí tvoji duchovia neboli len duchovia, možno tam aj niečo bolo a predsa.... alebo tam ešte stále niečo je 🙂 Ako dlho sa snažíte o druhé babätko? Ja som mala takéto čiarky ako teraz aj v oktobri, no neudržalo sa to, tak mi dr robila aj horm. profil, mala som mierne zvýšený prolaktín, ale lieky mi nedala o mesiac na kontrole už boli hormóny v poriadku, brala som ten inofolic... ale len mesiac, ked sa nepodarilo nechala som to tak... pred vianocami som si nasadila Femibion, alchemilku, vit E a aj muž ho užíval... ale boli sme spolu 6. 1. potom už nie, a ovu mi na Fertility označilo na 8. 1, keďže som mala aj ovu test poz. ešte aj 7. Tak som myslela, že sme to nevystihli a predsa....

marienita
21. jan 2014

@karmela ak to rátam od začiatku ovulky, tak som 3 týždne, ak od posledného dna, tak 2 týždne, takže aj 6 den po menzese, tak asi je skoro ísť k Dr. vela asi nezisti, či??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre