Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

misel0806
3. mar 2016

@baby24 no neviem co ti na to povedat asi to nevyzera dobre, Ak si mala na teste slabe ciarocky a prisla mrcha mozno sa ti vajicko neudrzalo..Ale aj tak sa skus tesnut ked ti to skonci... Takze prve dva dni slabe a teraz uz normalne krvacas??? ✊✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀🍀😄

baby24
3. mar 2016

No celý deň som mala jednu vložku ale bola na celá od krvi tak ja neviem prepáč ze ti to píšem takto ale fakt potrebujem nejakú radu skusenost či nekdo o tom nepocul

baby24
3. mar 2016
misel0806
3. mar 2016

@baby24 takze od vtedy co ti to zacalo ti staci jedna vlozka denne. Pri normalnom menzese byvaju prve dva dni najsilnejsie teda aspon u mna a po tretom dni slabnu. No ti to mas uplne naopak neviem som z toho jelen.. No prva moznost je zeby sa ti vajicko neudrzalo. A druha ze sa jednalo o neskorsie otehotnenie teda prisla slaba mrcha.. Cakaj uvidis zajtra to uz bude stvrti den ci sa nieco nezmenilo😁😁

baby24
3. mar 2016

Okik ďakujem ze si napísala si zlatá bojím sa inak bolia ma prsia a mám žilky na nich a bradavky mám dosť citlivé uz ma slak trafa... ☹

baby24
3. mar 2016
nikasaj
8. mar 2016

Baby vidite tam nieco?

nikasaj
8. mar 2016

Snazime sa o babo a veelmi ma bolia prsia.nikdy az tak nebolia ako teraz.tak neviem ci je tam nieco ci to len ja vidim😊

nena88
10. mar 2016

Zapojte už rok sa pokúšame o bábätko v utorok vyšiel test zo slabou druhou ciarkou dnes na večer dva negatívne mešká to týždeň zatiaľ nikdy takto nemeskalo je mi veľmi zle cítim sa malatne mám závrat keď idem len von čo to môže znamenat?

alja20
10. mar 2016

@nena88 ahoj no ja vidim slabu ciarku na dvoch testoch tyzden je malo este moze zosilniet niektore baby mavaju az po dvoch tyzdnoch silnejsie ciarky,chce to trpezlivost.ale podla priznakov co opisujes malo by to byt tehu🙂 takze gratulujem

alja20
10. mar 2016

@nikasaj daj druhu foto a poloz test tak aby neprekryval ruzove pismenka potom sa to zle pozera a skresluje to na foto,poloz to na bielu podlozku

nena88
10. mar 2016

No mám 3ročnú dcérku a takto som sa presne cítila tehotná keď som snou bola dostavuje sa mi aj nechuť do jedla bolesť hlavy a celková únava stále by som spala čo umna absolútne zvykom nie je je možné že test som si všetky 3robila na večer že aj to je istý faktor treba ráno urobiť prvý moč?

nena88
10. mar 2016

Ale ako je možné že test po pár dňoch ukazuje negatívne je mi zle veľmi neviem čo to bude tehotenstvo som sklamana cakala som práve že zosilnie tá ciarka

misaatko
10. mar 2016

nena88 tie posledne dva su určite pozitivne. Ja som tiez tak mala vecer uplne slabucku ciarku a rano o trosicku ruzovejsiu. Tak som hned utekela k lekarovi. Ten mi az z vysledkou krvy na druhy den potvrdil tehotenstvo lebo ani na ultrazvuku nebolo nic vidiet. Bola som v 2tt 🙂 a uz som to citili, menzes meskal 1 den

nena88
10. mar 2016

Ok lenže ten posledný je prvý urobeny čiže ten čo je tam ciarka vidieť určite nie som-Ok lebo v trhu som-mala silnú anemiu skusim ísť zajtra lekarke len aby ma nevysmiala preto sa pýtam že či je ok že prvý test je vidieť ciarka a na tých dvoch z dnes nič a už mám aj taký bielo žltý výtok na nohavickach

misaatko
10. mar 2016

Tak je vela faktorov co ovplyvnuje hladinu hcg, urcite chod hned rano k lekarke. Budes si aspon na istom... Drzim palce nech ma dobre spravy 🙂

nena88
10. mar 2016

Ďakujem pobedee ordinuje a idem zajtra vám dam vedieť čo mi povie som-veľmi zvedavá ale mám obavu že asi nie som tehu aj keby som si to priala najviac na svete

misaatko
10. mar 2016

Ziadne obavy🙂 dufam, ze ti to vide. My sme sa o nas poklad pokusali vyse roka. Som najstastnejsia , ze je tu s nami. Tiez by som si priala druhe, ale kedze sa moj zdravotny stav po porode len zhorsil bojim sa aj zacat pokusat...

nikasaj
11. mar 2016

@alja20 aha,tak vdaka za radu.😀

nikasaj
11. mar 2016

@alja20 tak tu je druha foto,ale asi nic tam nevidno.ci?😳

alja20
11. mar 2016

Noooo neviem ako ine to vidia ale mne sa tam dusik ukazuje.robila si si odvtedy este nejaky?ak ano tak ta druha ciarka by na dalsom mala byt silniejsia o trosku 🙂

nikasaj
11. mar 2016

@alja20 nie este.mrcha ma prist o 3dni.14.3 tak skusim este neskor.dnes rano okolo piatej ma neskutocne pichlo dvakrat na pravo c podbrusku az som zjojkla.a to som bola v praci este.mala som nocnu.tak neviem co to.ci sa mozem tesit,ci len falosny poplach😊

karmela
11. mar 2016

@nikasaj prajem ti aby to bol pravy duch obzvlašť ked sa snažíte,kedy maš dostať ms?Vidieť na testiku niečo slabunke..ja mam za sebou plno testou takže vidím aj čo ostatný niekedy nie,može to byť aj kanalik..tie mamatesty nemam moc v laske aj mne po limite takto ostali a nič z toho.Držím palce aby druha čiarka silnela nadej stale je kym nieje ms 😉

nikasaj
11. mar 2016

@karmela ms mam dostat 14.3. Cize o 3dni az

nikasaj
11. mar 2016

@nikasaj s ovu som sa pidla bolwsti a aj podla kalkulacky trafila a p.s. Sme mali 28.2.takze sme sa mohlu trafit.😊

karmela
11. mar 2016

@nikasaj tak držím silno palce aby poobede či zajtra bolo vidieť silnejšiu čiaročku

nikasaj
11. mar 2016

@karmela dakujeeem😉 dufam ze to uz vyjde konecne.juuj bola by som stastna jak blska😁

nikasaj
11. mar 2016

@karmela a prsia ma uz nebolia skoro vobec,tak neviem co si o tom mysliet😳

karmela
11. mar 2016

@nikasaj moja teraz ti už ostava len testovať a čakať držím palce aby prišla ms najskôr o 10 mes..mna v tehu tiež prestali bolieť prsia začali až v 8tt tiež sme sa snažili vždy negativny test až raz po nočnej som si spravila a bum // prajem ti aby to bol aj tvoj pripad 🙂

alja20
11. mar 2016

@nikasaj my sme sa snazili 3 roky a tiez som si urobila posledny zufaly test 4dni pred mrchou a ciarku som uz mala slabunku🙂 takze ono to zalezi aj od toho kolko hcg sa stihlo uz vytvorit u kazdej je to ine 🙂 a hlavne nezufaj povedz si no a co ked nie teraz tak nabuduce to bude.ja som si povedala ten posledny krat ze stresujem sa uz naposledy uz ma to nebavi same injekcie, hormony ,laparka u mna bola nutna,bola som z toho 16kg pribrata...ak to nevyjde kaslem na to a adoptujem babo alebo batola ved noa co ked nebude bio moje ale bude zo srdiecka moje,uvolnila som psychiku a vyslo to boli po ovulke 2ciarky🙂 takze neboj myslim ze to vyslo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre