Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

23petka
30. jan 2014

@zvolsiinylogin ja budem presne 7tt+2..potom ti dam vediet..a inak ako sa citis?mne doteraz skoro nic nebolo,sem tam trochu zle,ale teraz tento tyzden mi strasne byva zle a preto mi ani nechuti jest niekedy...

zvolsiinylogin
30. jan 2014

@23petka nic mi nie je, len obcas spinenie.....

marienita
13. feb 2014

@cherry322 Ahoj, tak u Dr. všetko ok, malinké bolo malinké 2 mm, tak ani mi nevedel povedať, že v ktorom týždni som,že to sa nedá s presnosťou povedať, tak v pondelok idem zas, akurát mi predpísal Duphaston a ty ako?

marienita
13. feb 2014

@katia149 Tak ako si dopadla u Dr? Dúfam, že všetko je v poriadku, daj vedieť čo a ako 🙂

marienita
17. feb 2014

Ahojte, dnes som bola u Dr. a povedal mi, že mám viac plodovej vody, máte s tým niektorá skúsenosti?
Podla sona som v 7 tt a podla ms v 8. . Dúfam, že bude tehu prebiehať tak ako má.

cherry322
22. feb 2014

@marienita Ahoj 🙂 Ja som bola u Dr asi pred necelými dvoma týždňami, malinké bolo tiež ešte veľmi malinké, ale bolo tam, kde malo 🙂 Teraz som v nejakom 7 tt, podľa ms 9 tt. Len mi príde zvláštne, že som ešte ani raz nezvracala a ani zle mi veľmi nebýva... myslíš, že je to ok? A mala si aj nejaké potiaže, keď ti predpísal duphaston?

siska765
22. feb 2014

@cherry322 to ze ti nie je zle mozes byt rada,ja este ani nemam potvrdene ci som akebo nie som tehotna a uz ma z nejakych potravin napina 🙂

majkak99
25. feb 2014

ahojte.ak viete poradte.v piatok som mala husty biely kasovity vytok bez zapachu.a bolo ho naozaj vela.sobotu som si robila test a bol negat.pondelok som bola u dr a na sone nebolo nic vidno.boli ma stale v podbrusku a casto aj krize.obcas mavam zavraty a bolesti hlavy.naladova som asi tyzdena o pazravosti ani nehovorim.gyn problemy nemam ziadne.ziadne palenie ani svrbenie.pri sexe sme mali stale ochranu tak neviem co si mysliet... poradte prosim

kristinka28
25. feb 2014

@majkak99 kedy ti ma prsit mrcha,,mozno je este pri skoro aby ti test ukazal

majkak99
25. feb 2014

@kristinka28 v sobotu. som dost nervozna z toho...

kristinka28
25. feb 2014

@majkak99 hm sak uvidis mozno je este skoro ,vies mne ukazalyy testy pozitivne je pravda ze slabo sa videlo ale tam nieco bolo ,,aj druhe baby mi povedaly,,, priznaky som tiez mala bolo mi zle naliate prsia bolesti v krizach,,a nakkoniec mi prisla mrcha 😢 ktora uz mi trva5 dni tak neviem mozno sa neudrzalo plod,,,tak musim dalej cakat mozno si este po mrche spravim test viem ze je to uz zbytocne ale neda mi to 😀 ,tebe drzim palceky ak si prajes babo,,,ozvy sa potom ako si dopadla

majkak99
25. feb 2014

@kristinka28 dakujem a aj tebe drzim palceky :*

marienita
28. feb 2014

@cherry322 Ahoj, tak mne je poriadne zle z pachov kuchyne, prášky na pranie, krémy, ale nezvraciam, čo som normálne rada a že tebe nebýva zle, to je v pohode, nemusí byť každej zle, každá to inak znáša. No a Duphaston mi predpísal sám od seba, možno aj preto, že som mala kyret. Neboj, všetko bude ok. Kedy máš termín najbližšie? Mne dal až ked budem v 12 týždni, bude mi robiť odbery a čo k tomu patrí. Držím palčeky a daj vedeiť, ako sa vyvíjate. Paaaa 🙂

cherry322
1. mar 2014

@siska765 tak to áno nesťažujem si, hlavne, aby bolo všetko ok 🙂 a vám sa ako darí?

cherry322
1. mar 2014

@marienita aha, no tak to je potom dobre, keď už máš takú skúsenosť, je lepšie chrániť ho už od začiatku a nečakať, kým sa bude niečo diať... ak sa smiem spýtať, v ktorom tt si bola, keď ti ho robili? Ale už je to za tebou a teraz je tu maličké, na ktoré sa tešíte 🙂 Ja idem teraz v stredu k Dr to by som mala byť v nejakom 11 tt, ale myslím, že mi to upresní na nižší týždeň, uvidíme. Už sa tej stredy neviem dočkať 🙂 Aj ty daj potom vedieť, ako si vodíte 🙂

siska765
1. mar 2014

@cherry322 no ja cakam ms,tak snad uz co chvila dorazi,lebo test dnes biely ako sneh,tak nech uz je tu aspon druhy cyklus

marienita
2. mar 2014

@cherry322 v 7 tt som začala krvácať. Je to za nami a dúfam, že už len dobré pre nami, hlavne nech je všetko v poriadku. Aj mne naposledy nevedel s presnosťou povedať, v ktorom týždni som, ale malinke bolo vidieť akčné vdaka Bohu, tak se tešíme. Veľa šťastia, aby sa darilo 🙂

jani255
3. mar 2014

zravím dievčatká,prosím Vas o radu skúsenejších,vidíte tam niečo,alebo zasa mam pred očami paranormalne javy? 🙂

dada87
3. mar 2014

je tam duch

jani255
3. mar 2014

v reálnom dennom svetle je to slaboružobej farby..

luciasala
3. mar 2014

Je tam čiaročka slabá.🙂 Kamarátka mala takúto a bola tehotná, ja som mala silnejšiu a nebola som tehotná. A keď som skutočne bola, mala som tri negat. testy a to som už bola v 6 týždni. Chce to doktora 🙂 Držím palce. L

siska765
3. mar 2014

Neviete poradit na kolky den po by uz mala byt druha ciarka na teste?

jani255
3. mar 2014

@luciasala toto je len prvy test,zajtra ma prist menštruacia,ale vdaka za odpoved,k lekarovi pojdem,ešte sa predtým potestujem aspom o 2-3 dni 😉

nelinkabublinka
4. mar 2014

Ach jo baby,je tam niečo ci nie? :( spodny bol robený včera,vrchný dnes... menzes ma prist zajtra. ..

p0casie
4. mar 2014

@nelinkabublinka podľa mňa je to pozitívne 🙂 gratulujem

dancul177
4. mar 2014

@nelinkabublinka ano je! aj ja som take mala! 🙂 gratulka 🙂

uhnakova
4. mar 2014

@nelinkabublinka si tehotna 🙂

nelinkabublinka
4. mar 2014

Joj dievcence, bodaj by ste mali pravdu 🙂 ,po roku snazenia. .. ved uvidim,.. brucho ma boli ako pred mrchou,tak neviem... moze to byt aj to a to 🙂

majuska121
5. mar 2014

Videte tam baby nieco,alebo mi sibe

zuzka0405
5. mar 2014

@majuska121 Nešibe 🙂 máš tam duchov,ktorý DC si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre