Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

babullka1
5. nov 2008

kolienko dakujem,2mesiace a tento mesiac len 3krat a vidis.

babullka1
5. nov 2008

oneri,dakujem,ja sa radsej este netesim az ked to bude iste.

kolienko
5. nov 2008

babulka, neboj určite bude všetko ok .... prajem Ti, aby ste boli zdraví a potom daj vedieť, čo povedal lekár....informuj nás aj o príznakoch atď.... sme veľmi zvedavé, teda ja 😀

Tak to Vám ani dlho netrvalo, ste šikovní 🙂

oneri
5. nov 2008

a ja poznam pripad, ked sa snazili 6mesiacov, uz sa im ani nechcelo sexovat 😀 . potom si povedali, sereme na to, sex iba jediny krat v mesiaci a buuuuuum

babullka1
5. nov 2008

no ja som to tento mesiac ani nedufala,ozi moje moment.priznaky su len pichanie a tlak v podbrusku.dnes ideme s drahym este jeden test kupit.ale nikdy mi to nemeskava tak to hadam bude ok.

radkatom
5. nov 2008

Ahojte babulky. 😀 Ako sa máte? Mna strasne bolí v podbrusku z tej hnusnej mrchy. Už aby skončila.

babullka: GRATULUJEM!!! To je absolutne perfektné. Držim palčeky.

Ešte som našla jednu štatistiku, kt. ma tiež zaujala:
Pravděpodobnost otěhotnění u zdravého páru v jednom cyklu se udává 15-20%.

Pokud budeme brát v úvahu pouhou matematickou pravděpodobnost:
Po jednom cyklu snažení zůstane těhotných 15-20 žen ze 100.
Po dvou cyklech už je to 28-36 žen ze 100
Po třech cyklech 39-49 žen ze 100
Po čtyřech cyklech 48-60 žen ze 100
Po pěti cyklech 56-68 žen ze 100
Po šesti cyklech 63-74 žen ze 100
Po sedmi cyklech 68-79 žen ze 100
Po osmi cyklech 73-84 žen ze 100
Po devíti cyklech 77-87 žen ze 100
Po desíti cyklech 81-90 žen ze 100
Po jedenácti cyklech 84-92 žen ze 100
Po dvanácti cyklech 86-93 žen ze 100

oneri
5. nov 2008

no hej, len aby nas nepredlbehli ine, skoda, ze to nie je na poradovnik... hej nepredbiehat sa, my sme snazili skooor.. 😀 😀

kolienko
5. nov 2008

oneri, ty si podarená 😀 dobre si to napísala.

my sa nedáme, nepredbehujte sa!!!!

Baby, kde ste sa všetky podeli??? to fakt je asi pravda, že keď dorazí mrška, tak niet na nič chuť???

inneska
5. nov 2008

ahojte bebenky.. 😵

bambulka..úprimná gratulácia(určite budeš tehu 😉 ) a jasne že sa ozvi, ked budeš mať nové infošky, príp. aké máš pocity, príznaky...

kolienko...moc sa na to neupínaj a ono to samo príde(ja som sa tohto bála najviac, ani nevieš ako moc som chcela ostať tehu, potom ako mi zomrel Paťko a myslela som, že to nepôjde, ale zamerala som sa iné aktivity, začala som chudnúť a už som dochudla, budem už len priberať 😉 )

oneri
5. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀

kolienko
5. nov 2008

Ineska, ja viem, že nieje dobre sa na to upínať, ale ked to sa každému povie!!!!

Ved to je krásne, že budeš priberať, len nech ste zdravunkaví.......prajem Ti to z celého srdiečka!!!
Lenže si myslím, že aj to neupínanie sa na miminko musí prísť samo od seba!!!!

Ale rozhodla som sa, že aj ja od pondelku idem na chudnutie!!!

radkatom
5. nov 2008

Babulky, to je celkom super nápad. Pridávam sa ku Vám. Ja som chodila pred snažilkovaním na aerobic ale prestala som, lebo som si myslela, že som tehu... Asi začnem znova 😉

inneska
5. nov 2008

mna sa každú chvílu niekto vypytoval, či už čosi a pre mňa to bolo ako nôž do srdca, chcela som a stále nič...ľahko sa to povie, nemysli na to, poznám to, bola som v tej situácií...ale začala som zdravo jesť, menej a kúpila som si váhu, aby som sa mohla vážiť...aj som schudla kilo, ale to už je teraz späť 😀 ale nesmiem moc príbrať, lebo mi vlastne ostalo ešte veľa kíl z predchádzajúceho tehu, tak aby som nevyzerala ako guľa...(prvé tehu som pribrala 22kg a ostalo mi 13 😠 a potom som ešte pribrala so stresu, ked Paťko zomrel 😔 )

kolienko
5. nov 2008

Veď aj mňa sa stále vypitujú - hlavne svokra , každá návšteva je jedno bodnutie nožom do srdca ☹
a teraz ked švagrina zistila, že sa snažilkujeme, tak aj tá sa stále pýta... no ako, krámy máš??? už začali aj oni pracovať na druhom a najviac sa bojím toho, že sa im to podari....to bude depka ☹
Prajem im to, ale určite ma chápete, pravda???

Inneska, sestra mala dve deti po sebe s 11 mes.rozdielom a tiež dosť pribrala, ale hlavne na brušku, to jej zostalo. No ale už sa dostáva do formy - len to bruško stále vyčnieva. 😀 ale nevadí, ked sa pozriem na tie dve slniečka

inneska
5. nov 2008

kolienko...úplne ťa chápem,necelé 2 mesiace, potom ako Paťko zomrel, sa narodila švagrine dcérka...si nevieš predstaviť, čo to so mnou robilo ☹
a tiež si vravím, ked budem mať aj metrák, tak mi to za to bábätko bude stáť 🙂

radkatom
5. nov 2008

Prave som zjedla čokinu ☹ Asi sa budem musieť viacej vyhecovať. Baby a počula som, že keď máte nadváhu, otehotnenie je ešte ťažšie. Neviem, čo je na tom pravdy ale určite sa nad tým treba zamyslieť. Takže pri tých nervoch či budú dve // alebo nie už nemôžeme zaháňať stres ani papaním, ani vínkom ani cigou... Tak potom čo 😠 . 😅 😅 😅

babullka1
5. nov 2008

Dalsi test je jasne pozitivny kocky

oneri
5. nov 2008

kolienko: ze od ponelku idem na chudnutie, a preco nie hned?? 😀 😀
ja chudnut nedokazem.. mne je spatne, som slaba, nedokazem rozmyslat, ale cvicenie je podla mna liek.
pred 2 mesiacmi mi na ulici v ba robili test tuku v tele. som mala veeelmi zvysene hodnoty. skoro az kriticke. pozrel na mna, mi hovori, ze na oko perfektna postava, super vaha, ale, ze nemam ziadne svalstvo, ze je to sami tuk. tu nepomoze hladovka, ale vraj pohyb a zmena stravy, obmedzit tuky, viac ovocia, zeleniny.
lenze ked mne sa po praci taaaaaaaaaak nechce cvicit. 😠

oneri
5. nov 2008

babullka vsetky ti zavidime, len nam baby robte nervy s dvoma ciarkami 😎 😎
ale nie, jasne, ze sa pochvalte, aj ja by som sa 😝
tak nech ste zdravy...

inneska
5. nov 2008

babulka...tak super, sa tešíme 😵 😵 nám to bolo ale jasné hned odzačiatku 😉

radka...niečo na tom pravdy je, ale pár kíl navyše by nemal byť problém, pokial nemáš nadváhu 20 kg(čo asi niej tvoj prípad 😉 )a ked chceš otehu by som skončila aj s cigami...sa mi to možno ľahko vraví, lebo som nikdy nefajčila a mám k tomu vyslovene odpor 😠 ale to už je na každej z nás 🙂

oneri
5. nov 2008

fuj prave mi sem prisla kolegyna a aky smrad mi tu zanechala fuuj asi ma napne idem vetrat blee

oneri
5. nov 2008

esteze sa mi da vyvetrat, by som s nou nechcela sediet 😒

inneska
5. nov 2008

juuj oneri, my máme tiež takú a raz dostala k narodkám alebo meninám deo sprey a nepochopila 😠 ona aj 2 týždne nosí to isté sako na tielku(čiže ked sa potí, všetko jej to ide do toho saka)..fuj, teiž hrôza na ňu pomyslieť 😝

oneri
5. nov 2008

hehehehe, ona ma toto iba treti den co si vsimam, a potom asi da do skryne a o tri dni vytiahne grc.
hajhorsie ale smrdia unifomovani, bo to hadam aj cely rok maju v skrini.. radsej zmenme temu.
ake parfemy pouzivate?

radkatom
5. nov 2008

Babulka: to je super!!! Držim palce. Kedy ideš k Dr?

inneska
5. nov 2008

ja mám teray miracle od Lancome...ale čoskoro prestanem používať, lebomi začnú všetky vône vadiť(dokonca aj voda s ostrkovačov mi smrdela a bolela z nej hlava) 😀

radkatom
5. nov 2008

ja som si kúpila za super ceny CK Summer a Gucci Rush II. Strašne mi to vonia a stálo to o minimálne polovicu menej 😀 😀 😀

radkatom
5. nov 2008

ineneska: možno to tehotenstvo bude mať iný priebeh ako prvé... Alebo to už nebodaj začínaš cítiť? 😀

inneska
5. nov 2008

ale zatial sa prejavuje tak isto...aspoň tieto prvé týždne...tak uvidíme 🙂 nechje aké chce, hlavne nech je bábo a zdravé

oneri
5. nov 2008

ja mam velmi rada persiv od avonu, dalej som mala rada newYorker vonu, ale to uz nepredavaju 😠
a este mam aqawomen paris rochas ci ako sa to pise

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre