Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kolienko
18. nov 2008

huráááááááááááááááááááááááááááá, zvládla som to už je to v normále...

lilix
18. nov 2008

huraaa kolienko si sikovna opravila si too. juchuuu juchajda 😀

lilix
18. nov 2008

kolienko ja to poznam inak behom bezko behotom, skokom skockom s koko tom 😉 😀

kolienko
18. nov 2008

no aj ty si šikulka a všetko poznáš.... moja idem prišli už fašisti..... baby a ozvite sa, kašlete na nás, akože si myslíte, že ked ste tehu, tak nas ani pozdraviť nemusíte????

nameslené pupkane jedné...... tahet sem niečo písať, čo je s Vama

lilix
18. nov 2008

ze fasisti 😀
oni nas citaju, len su lakome na pismenka. uz by sa patrilo aj mne daco robit.
inak som slepa, miesto kolienko tam vidim koliesko 😀 😀

inneska
18. nov 2008

tu sooom baby....som bola dnes u dr a zatial všetko ok, a už mám aj knižkuuu 😀

vás trochu poplujem, nech sa nakazíte 😉
tfuj tfuj tfuj 😝
tfuj tfuj tfuj 😝
tfuj tfuj tfuj 😝
tfuj tfuj tfuj 😝
tfuj tfuj tfuj 😝

adka12
autor
18. nov 2008

AHoj Inneska, tak to je super, blahoželám... A aké ti robil vyšetrenia? Ja idem vo štvrtok prvý krát a mám z toho riadny stres. A už ti dal aj knižku? Ja som myslela, že to až neskôr...

kolienko
19. nov 2008

Dobré ránko tehulky, snažilky a všetci, čo nás čítate....

Ako sa dnes máme? sa nám ochladilo trošku, že?

lilix
19. nov 2008

ahoj, dobre, ja sa mam tak, ze musim ist pracovat. juuj

babullka1
19. nov 2008

no veru ochladilo,..u nas uz aj sniezik padol:D

inneska
19. nov 2008

ahojte babeny....aj u nás ráno bolo bielo... 😵

adi...veru dal mi knižku(to závisí od lekára, kedy ju dá, prvý krát som ju dostala už v 6tt) a to ideš úplne prvý krát?? ja som bola teraz už druhý krát(1x mi zobral krv a spravil uzv zo spodu) a teraz mi robil iba normálny uzv, popýtal sa na ťažkosti...a zajtra idem opäť na krv(teraz na zistenie vitamínov a minerálov v krvi) a potom ma dal na 9.12. a to mi bude zase brať krv a spraví uzv..
a sestrička mi vravela, že každé tehu je iné, preto aj inak prebiehajú vyšetrenia, takže tereaz nemusí postupovať tak , ako postupoval minule(mne tiež teraz robí viac odberov, dal mi aj duphaston na lepšie zahniezdenie vajíčka, viac ma kontroluje a to len preto, čo mi stalo...snaží sa , aby sa to znova neopakovalo, i ked to bolo viac o náhode, ako o pochybení)

adka12
autor
19. nov 2008

AHoj, no prvý krát keĎ som bola, tak tam ešte nič nevidela doktorka, lebo MS mi meškali len 4 dni. A teda mi nebrala ani krv ani nič. Teraz idem po 14 dnoch, tak dufam, že to už bude OK a niečo tam uvidi...

barbora87
19. nov 2008

ahojte
inneska gratulujem!!!nech vsetko prebieha bez problemov!!!!
adi a ako sa citis? uz si nervozna? budem na teba mysliet!!! a kedy mas zajtra termin?

inneska
19. nov 2008

adi...tak to už niečo vidieť bude, taká bublinka...a ideš aj na krv?

dakujem barborka...aj ja dúfam, že všetko bude bezproblémové, bodaj by som mala tehu, ako to prvé...to som po 11tt ani nevedela , že som tehu 😉

radkatom
19. nov 2008

Ahojte babulky. Dlhšie som tu nebola. Boli sme na chalupe a využili deň volna. Krásne nasnežilo, tak sme sa vytešovali. 😀
Ineska držím palčeky a teším sa, že je všetko tak ako má byť.
adka zajtra ideš ku doktorke však? Tak držim tiež palčeky. A čo to pálenie? Je to lepšie?
Lillix, kolienko: Ako snažilkujete? My sme s drahým o sto-tristo. Mám 3 DPO a bolia ma prsia ako šľak, tak dúfam, že to je dobré znamenie.

Už ste mi chýbali. ☹

kolienko
19. nov 2008

ahoj radkatom, aj ty si nám chýbala,.... 😉

no ja som snazilkovala od mrchy akurát dvakrát, ale to sú este PD asi neni..... uz som to tu písala, ale ja ani neviem, kedy mám ovu.......stále ten riedky výtok aj po aj pred mrchou a len také 2 dni mám ten hustý a riedky je vodový, takže asi budem musiet skúsat stale 😎 🙂 😀

adka12
autor
19. nov 2008

Ahojte baby. Inneska no neviem, ale ak bude nieco vidiet na UTZ tak mi asi urobí aj odbery. Teda aspoň dufam...
Radkatom dakujem, že na mna myslis. Ku doktorke idem zajtra a to palenie a svrbenie mam stale, dufam, že mi doktorka da nieco na to zajtra.
A ta bolest prs je dobre znamenie. Teda aspoň mna boleli od ovulky a bolia doteraz... Nemozem ani spavat na bruchu 😀
Kolienko, no musite skusať stále - však to je taká príjemná činnosť 😀

pudo
19. nov 2008

cavenzi babizne...
ja vas stale citam v robote, ale moc mi nehrozi sa ozvat 😉
dobre vecicky sa rozoberaju, to sa mi paci (materska a pod.)
ja uz ficim naplno, asi som uz mala aj ovulku a uz ma chytaju total chute na vsetkooooooooo, tak asi dobre znamenie 😀
inneska - gratulujem k autorskemu vydaniu - myslim, ze knizocka bude mat uspech...
vsetkym tehulkam drzim palce!!!!
a radkatom, kolienko a lilix - tesim sa do snazilkovania. u nas asi najskor v januari... pri najlepsom... takze musim len trpezlivo cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaat... 😉

inneska
19. nov 2008

ahooooj pudo...si tu dlho nebola.. 😉
tak snád už lepšie ti je...január je tu co by dup a budete snažilkovať o 106 😵 a stihneš byť maminou ešte budúci rok 😉

pudo
19. nov 2008

joooj - dakujem za podporu, no trufam si povedat, ze uz som fakt fit - hlavne psychicky...
a na maminkovanie sa tesim - dufam, ze so zbytkom snaziliek tu!!!!
Inesska - este stale jeden rozok???? 😉

Idem hladat nejaku fotku, nech uz ma nejak registrujete...
ADI - drzim palce na zajtra, nech je uz vidiet srdiecko 😵

inneska
19. nov 2008

pudo, už dva 😀 😀 😀

jooo, my chceme fotečku.... 😉

kolienko
20. nov 2008

No aho pudo....som rada, že nás čítaš, ale mohla by si si to zariadiť tak, aby si mohla častejšie aj písať 😉

neboj pudo, budeme sa snažilkovať spolu a zvládneme to..... musíme. Ked sa budeme jedna druhu podporavať a podržíme sa, všetko pôjde ľahšie. Inneska a Adka nás ešte trošku poôľujú a bude všetko zase ok.

kolienko
20. nov 2008

Ineska, správna som to pochopila?? ty si napísala knihu??

baby2009
20. nov 2008

Ahojte babule, čitam si tu vaše príspevky, celkom zaujimava tema a myslim si, ze dost vystihuje aj mna. Je to prvy mesiac, čo sa s manželom snazime o miminko a uvidim, ci sa podarilo na 1 .krat, ale moc tomu neverim...ale uvidim, no snaziviek 🙂 je tu dost, takze ked nie na 1. krat bude úspech, tak mozno spolu to pomaly dotiahneme do uspešneho konca v nablizších mesiacoch🙂

a samozrejme tehulkam blahoželam!!!!

kolienko
20. nov 2008

ahoj baby2009, tak vitaj medzi nami - snažilkami 🙂 😎

Kedy sa dozvieš, či sa vám to podarilo??
my sa snažíme od júla 07 a zatial nič, no Tebe to možno vyjde na 1-krát... ved aj Adke to vyslo...
daj potom vedieť ako si dopadla, budem Ti držať palčeky... 😉

baby2009
20. nov 2008

kedze cyklus mam rozny bud 27 alebo potom až 35, ale asi cez vikend by som mala vediet, vtedy mam 27 od MS, takze asi tak...inak okrem prs, a trochu, ze sa citim ako tucniak 🙂 nic zvlastne nepocitujem, Mate niektora skusenosti s tymi velmi citlivymi testami - 10, pisu ze sa da pouzit na 5 den po oplodneni, ale moc tomu neverim...?nieco som citala v prispevkoch, ze nie su az tak presne, ale vysiel niekomu jasne pozitivny na 10 DPO?

baby2009
20. nov 2008

A zabudla som, ďakujem za držanie palčekov a aj ja budem tebe kolienko!!! 🙂 🙂 🙂

inneska
20. nov 2008

kolienko...ja a knihu??? to si na to ako prišla?? 😕 😕

kolienko
20. nov 2008

ved predsa pudo Ti písala, že gratulujem k autorskému vydaniu, dúfam, že knižočka bude mať úspech.....
asi mi potom niečo ušlo ked si aj ty mimo 😉 😀

inneska
20. nov 2008

jááj...blahoželala k tehu knižkeeee 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre