Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lilix
25. nov 2008

ahoj ineskaaaa slniecko zltucke nase ( v tricku) 🙂 😀

inneska
25. nov 2008

ahoooj lilix.. 😵 ako?

barbora87
25. nov 2008

ahojte ako sa mate tehulky zlate 🙂

jankabo
25. nov 2008

Ahojte,
ja som síce v inej téme ale veľmi rada by som sa vás chcela na niečo spýtať.
Dnes som práve 7deň po, môžete mi povedať ktorý deň si už môžem robiť test, alebo je najlepšie počkať až do vynechania ms????

inneska
25. nov 2008

ahoj barborka...ja celkom fakn, len žalúdok mám ako na vode a stááále by som spala 😀

jankabo, teraz by asi nemalo význam si robiť testík, najskôr tak deň dva pred očakávanou MS, ja som si tak robila a mala som slabulinké čiaročky, ktoré potom len silneli... a tiež som si robila test aj asi 10 dní pred mrchou a test bol čistý...takže skôr to nemá význam....

jankabo
25. nov 2008

Asi máš pravdu, nechám to teraz tak, radšej sa budem snažiť na to nemyslieť, lebo ak náhodou príde mrcha, tak budem iba sklamaná. Ďakujem za radu 🙂 🙂

inneska
25. nov 2008

presne tak, moc na to nemysli a neupínaj sa na to a o nejaký týždeň dva uvidíš a držím palčeky, aby tam tie // boli 😵

jankabo
25. nov 2008

Ďakujem, pozerám že ty už si tehu. Tak to je super, držím palce aby všetko dobre dopadlo.
Ako dlho ste sa snažili??? a mála si aj nejaké príznaky na začiatku???

inneska
25. nov 2008

v podstate sme sa snažili 2 mesiace, ale pri prvom tehu som otehotnela na prvý šup...príznaky som mala, že som častejšie začala chodiť na wc-ko a že mi začala robiť zle závodná strava, tá mi robila problémy už pri prvom tehu...a asi po 6tt mi ostal žalúdok ako na vode a je to tak doteraz...

lilix
26. nov 2008

caute. viete co som dnes videla? ako policajti cuvali autom a rovno do znacky. dost dobre ju ohli, ti zmrdi a vobec ich to nerozhadzalo, ani sa ju nesnazili vyrovnat. oni,ktorym ma zalezat, aby to ini nerobili.. skoda, ze som to nenatocila.. mohlo to byt v spravach. schvalne som sa divala, ze ako ta znacka skonci..

lilix
26. nov 2008

viete co sa nam dnes v praci stalo? normalne nam zo suflika niekto ukradol sladkosti. aj mne aj kolegynke. to je uz fakt sila. vlastna kolegyna ta okredne, ale mame tajny tip. pojdem a daco jej zahodim. nechcem jej vec, ale ani ona ju mat nebude. tak! 😠 😠 😠

lilix
26. nov 2008

to je dneska den....

inneska
26. nov 2008

ahoj lilix...tak s tými polišmi je to sila(keby si to ty spravila, tak máš takú pokutu a ešte by ti dali tu značku k náhrade) 😠 a to s tou kolegyňou je to ešte väčšia sila...a nedajú sa vám šuplíky zamknúť? nám hej, ale aj tak nezamykám, zatial sa nič podobné nestalo a dúfam, že ani nestane....

inneska
26. nov 2008

babyyyyy, mne sa chce spaaaaaaaaaaaaať..... 😠

oneri
26. nov 2008

ahojte, nejaka nova tehulka? 😉

lilix
26. nov 2008

nedaju sa nam zamknut, ale kancle ano, ale to som nechala otvorene, aby povysavali.. uz nenecham.

inneska
26. nov 2008

a nemohli to byť teti upratovačky??? 😕

ahoj oneri...zatial ee, žiadna tehulka nová...škoda, ale už by sa nejaká mohla objaviť, nech v tom niesom sama 😉

niki21
26. nov 2008

ahojte baby...no rada by som sa pridala k tym novym tehulkam 🙂 no len keby som bola to by bol vianocny darcek...

niki21
26. nov 2008

vcera som si robila test a ked sa tak neobjavili hned vytuzene dve// tak som ho zahodila ..dnes som vyhadzovala smeti a pozrela som nan a bola tam aj druha ale taka slabuckam to asi neplati ze??? 😒

kolienko
26. nov 2008

ahojte babule,

niki21 to som mala aj ja a tehu som nebola... to je len také pokušenie sa tam pozrieť znovu... ved si sprav este jeden test a uvidíš....budem držať palčeky 🙂

lilix takto je pekná drzosť..... ja neviem čo by som im...

vitaj oneri, ty aj žiješ?? čo nové?? snažilkujete??

lilix
26. nov 2008

mohla to byt upratovacka.. minule z hajzla zmyzla boze ake I?
zmizla vona bris co kupovala koleg. za vlastne.
uz si tu nic nenecham, iba stare sto rocne keksy, a rozmyslam, ze napustim nieco prehanadlom, alebo ciankalim a uvidime kto skape 😀

oneri
26. nov 2008

kolienko to je prisne tajne.. 😉

kolienko
26. nov 2008

aha, tak z teba sa uz stala tajnostkárka, ani sem nechodíš ako kedysi..... ☹

inneska, nie si sama kto by tu spal.... aj ja a hrooooooozneeeeeeeeee mooooooooooooooooc.

lilix, ved pýtali ste sa niekoho?? je to totálna drzosť..... naštasite také´to niečo sa u nás nestalo... a dúfam, že môžeme i nadalej našej upratovačke veriť

niki21
26. nov 2008

no hej skusim este raz...dakujem

lilix
26. nov 2008

a koho sa to opytas? tak vykrikovali sme to rano na chodbe. ale nikto sa ti neprizna. ja tipujem tu kolegynu lebo ona je taka drza, a pazrava na sladke, slane si ani nevsimla.. a uz viac krat sa stalo, ze to spravila, ale iba ked to bolo na stole. ale liest do suflikov. a potom to vratila. ale teraz sa nepriznala.

oneri
26. nov 2008

nechodim kolienko nechodim. teraz nie je tolko casu, vies skola a tak..

lilix
26. nov 2008

oneri a co studujes? 🙂 😀

lilix
26. nov 2008

co to mas za dieta na rukach?

inneska
26. nov 2008

niki...ja som mala tiež slabučkú a som tehu, tak ako písala kolienko... 🙂 držím palčeky, aby ti to vyšlo a našla // 😉

oneri, oneri..takto nás zanedbávaš 😉

lilix, tak s tými ciankáliami by to bolo kruté, ale preháňadlo by mohlo stačiť 😀

kolienko, aj teba chytá tehu spánok?? 😀

lilix
26. nov 2008

baby mna boli brusko, tjeba mi ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre