Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kolienko
26. nov 2008

ineska, veru chytá a ako hrozne, normálne mám problém udržať oči otvorené, asi si dám na viečka zápalky 😀

hehehe to by čumel šéfko 🙄

už pôjdem pomaly domkov, tak sa majte krásne pa zajtra

inneska
26. nov 2008

papá kolienko...a pospi si domka, aby si zajtra nemusela používať zápalky 😀

lilix a z čoho ťa bolí bruško? 😕

inneska
26. nov 2008

idem aj ja domov z práce, papa holky 😉

adka12
autor
26. nov 2008

Niki aj ja som mala najprv takto čiaročku slabučkú po limite a som tiež tehu...
Skús o pár dní. Držím palčeky 😉

zuzinaaa
26. nov 2008

ahojte takze mame to potvrdene som tehula mesiac po laparke na prvy krat sa nam to podarilo tak sa moc tešime . Zelam vam zo srdiečka nech sa to čím skor podari každej s vás ! Pekne sviatky 🙂

lucka33
26. nov 2008

zuzinaaa - gratulujeeem!!!!! Tak si uzivaj tehulkovanie a davaj na seba pozor (aj na babatko) 😉

kolienko
27. nov 2008

Zuzinka, gratulujeeeeeeeeem. velmi sa s tebou teším..... tak máš krásny darček po vianočným stromčekom.... pekne si tam vlož testíky s //

Nech sa Ti darí a samozrejme aj tomu malinkému a krásnemu stvoreniu.
Kolko ste sa vlastne snažili?

lilix
27. nov 2008

kolienko co tak skoro? nemozes spavat?
ineska bolelo ma, lebo som bola ako balonik nafouklaaa. hihi 😀 😎
zuzke gratulujem a zelam vsetko dobre, vela zdravia. sem tam sa ozvi ako sa mate.!! jasne?! 😉
idem ranajkovat

kolienko
27. nov 2008

lilix, ved ja chodím do práce na 6.00, že či nemôžem spávať?? ja by som aj spala,ale práca volá

ty o kolkej začínaš??

lilix
27. nov 2008

ja som tu od 7h. dufam, ze ste sa poriadne snazilkovali.

barbora87
27. nov 2008

zuzi aj ja ti velmi gratulujem 🙂 je to uplne krasne ked sa pred vianocami clovek dozvie ze je tehotny 😵 😵 😵 krajsi darcek uz si ani nemohla dostat

lucka33
27. nov 2008

ahojte babiky, mate pravdu, je to krasny vianocny darcek v Zuzkinej rodine. Ako v tej reklame T-mobile "maly darcek nech sa stane najvacsi" .... 🙂

kolienko
27. nov 2008

baby, už sa toľko nedarčekujte, lebo začínam žiarliť..... asi idem napísať Ježiškovi list, nech mi donesie tehu test s // ...... keby to tak bolo ľahké, že???

ako sa hovorí človek mieni pán Boh mení....

lucka33
27. nov 2008

tak veru, presne ako hovoris kolienko 🙂 Ked to budeme najmenej cakat, tak otehotnieme, ani nezbadame ako 😉

kolienko
27. nov 2008

len dúfam, že to príde čoskoro.....Neviem ako to nietko dokáže, že nemyslieť na to.... už sa nebudem tým zapodievať a potom sa to stane.... ved uz tolkokrát som si to povedala a stále sa mi to nedarí...ale musím sa priznať, už som sa tak trošku polepšila a nie je to také intenzívne.... 😎

lilix
27. nov 2008

mne vcera muz povedal, ked som sa ho pytala, ze co chce k narodeninam, ze test s // cierkami, asi mu ho dam ocikat nejakej tehule, nech ho teda maa 😀 😀 haa haaa haaa

lucka33
27. nov 2008

lilix - ty si potvorka 😉 Ale zato je to pekne zelanie od muza, ze? 😉

Mne sa nakoniec az dnes spustila ta mrcha, ale ta si to riadne uziva, tak ma boli vpravo dole az do stehna mi vystreluje bolest. Ledva obsedim v robote, najradsej by som isla domkov a lahla si do postele... 😖

lilix
27. nov 2008

luckaa moja, mna to caka 1.12. tiez neviem obsediet v praci. uplne tu trpim, nic nerobim. lezim na stole, vsetci okolo to vedia, uz ma poznaju. hoci si dam tabletku, iba trocha mi utlmi bolest. podla mna by sme mali mat zo zakona pravo na volno v tieto dni. sa neda stale brat dovolenka. ale stane sa mi, ze zavolam do prace, ze nepridem, mam mrchu. veduca to pochopi, tak povie iba dobre..

lucka33
27. nov 2008

hmm, lilix, to mas pravdu, mali by sme mat zo zakona narok aspon na jeden volny den, ked uz musime znasat menzes a hormonalne vykyvy 😉 To by padlo vhod. Ja to nemavam az take hrozne, ale niekedy sa stane (ako dnes) ze proste je to silna bolest a vtedy by bolo lepsie zostat doma.

adka12
autor
27. nov 2008

Caute baby, prišla som vas pozrieť.
S tým voľnom máte pravdu, to schvaľujem. Ja som tiež vždy tak trpela, že som sa nemohla na nič sústrediť len na tú hnusnú bolesť. Ale mne vždy pohla posteľ a termoform na brucho 😀

lilix
27. nov 2008

ja sa zabalim do deky, stale musim daco jest, tudiz aj behat na WC. len za zvijam. raz lezim, potom sedim, potom cupim. vtedy rada kukam telku, lebo pri nej tak nemyslim na tu bolest. hoci ju citim.
a adka ako sa citis teraz? boli daco? svrbi?

adka12
autor
27. nov 2008

Lilix no musím si zaklepať, okrem toho, že zvraciam mám pokoj. Svrbenie prešlo, aj ten výtok, takže tak...
No a dnes som musela odísť z roboty, lebo som zvracala a bolo mi zle. Tak som si vzala dovolenku štvrtok, piatok a oddychujem doma.
Aj doktorka povedala, že si mám oddychnuť, tak oddychujem, kukám telku a surfujem po nete 😀
A samozrejme som stále hladná a potom keď sa najem, mi je zase zle a tak dokola....

kolienko
27. nov 2008

Ahoj Adulik, tak to tebe báva zle celý deň?
ja som si myslela, že to iba ráno. a v kolkom mesiaci si vlastne??

lilix
27. nov 2008

nepozerali ste vcera modre z neba? aky smutny pribeh s krasnym koncom.. myslim ti co sa vzali. 😀

niki21
27. nov 2008

adka12...jooj no to bych bola stastna prestastna a ten moj ani nehovorim no len nadeje si robit nebudem ved aj to ze so si ho robila este pred MS bo mam dostat az 3.12. ale som nevydrzala takze to bude asi blud..ale aj tak dakujem 🙂

lilix
27. nov 2008

a nika aka znacka testu to bola?

niki21
27. nov 2008

lilix..rapidclear tusim taka ruzova kazeta sa na nu kvapka...

lilix
27. nov 2008

ja testy moc nepoznam, len co dievcata popisali, ale ten sa mi zda, ze viacerym zle ukazal..

adka12
autor
27. nov 2008

Kolienko a keby len ráno, tie nevolnosti sú celý deń a u mna hlavne vecer a v noci.
Niki urob este jeden test - mamatest, ten je citlivý a presný...

kolienko
27. nov 2008

niki, ten som si robila aj ja a ukázal mi / na druhý den, ked som ho isla vyhodiť, tak sa lepšie pozriem a zrazu je tam // tá druhá úplne slabunka..... a nakoniec dorazila mrška...

baby tu najviac chvália mamatest (teda si myslím, že sa tak volá) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre