Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

dalliah
1. dec 2008

Cauko Peti..dnes mi meska sice len druhy den, snazili sme sa cez plodne dni.. vcera ma trochu pobolievalo brucho som mesiac po vysadeni test je negativny tak som zvedavaa

lenusska
1. dec 2008

Ahojte baby...

petra2505 , dalliah - drzim palceky aby nakoniec boli //...nezufajte..kope babeniek sa iti ako pred MS a su tehu..moja kamoska si sla dokonca kupit potreby,lebo si myslela,ze dostane ale nedostala 🙂
A v jednej teme je babenka co je v 3 mesiaci a testy mala negativne-tomu celkom nerozumiem ale stava sa to...

dalliah
1. dec 2008

lenusska diky zlata si..prave som otvorila novu temu...otehot. po vysaedni yadine, lebo momentalne to je teraz moja tema cislo 1 🙂)

lenusska
1. dec 2008

dalliah - tak verim,ze v Tvojej teme sa dozvies co potrebujes...nemam skusenosti s tymto tak Ti nepomozem,ale verim ze to skonci s // na tehuteste 😉

petra2505
1. dec 2008

Baby ja uz mam potreby na M aj nakupene, dnes som si dokonca uz dala vlozku tak cakam 🙂 Mne mohol ten test ukazat // aj preto ze uzivam Parlodel a asi to ovplyvnilo vysledok - teda aspon si myslim.Ale vam drzim palce aby // boli ozajstne a pravdive 😵

lenusska
1. dec 2008

petra2505 - ked MS nepride ides k lekarovi?

petra2505
1. dec 2008

lenusska budem musiet lebo uzivam Parlodel a v pripade, ze budem tehotna ho musim okamzite vysadit, ale brucho staaaaaaaaaaaaale boli takze M pride.

deina2005
1. dec 2008

petra2505 na tom letaku od liekov co beries je tam niekde napisane ze to moze ovplivnit vysledok testu?

lucka33
1. dec 2008

ahojte dievčatá! Poznáte nejakú ženu, ktorá otehotnela hneď po skončení MS? Napr. v posledný deň MS poprípade deň po skončení MS? Je možné, že by v tento deň mohla prebehnúť ovulácia? Tesne po MS?

lenusska
1. dec 2008

lucka33 - niekde som citala ze otehu pocas MS

petra2505
1. dec 2008

deina nie tam nic take nie je, dnes som hladala info aj na nete, ale nikto s tym nema skusenost, kazdemu ukazal // a bola to pravda....sice aj mne ukazal // len neverim 😀

lucka33
1. dec 2008

mhm, aj ja som take citala, len ako potom prebieha ten cyklus, ked ma nieko pl.dni pocas/hned po MS? A cyklus takych cca 24-26 dni. Len som chcela vediet, ci niekto nepozna nejake realne pripady 🙂

lenusska
1. dec 2008

Realne nemam tuto temu si skusala precitat???? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lucka33
1. dec 2008

lenusska - dakujem 😉 Idem si to precitat.

eyya
6. dec 2008

ahojte dievčatá, dnes ráno som si robila test a bola tam po 2-3 min.slabučká druhá čiarka, ale je naozaj slabá...
bola by som najšťastnejší človek na svete keby to bola pravda, len mám strach že si to tak prajem až si to nahováram...

inneska
6. dec 2008

ahoj eyya...ak ju tam vidíš, tak by to mohlo znamenať tehu..a kolko ti mešká? ked tak skús o 2 dni další testík, to by mohla byť čiarka silnejšia...ja som testila deň pred MS a tiež bola slabunká čiarka a som tehu 🙂tak veľa šťastia a nech si tehu 😵

eyya
6. dec 2008

ahoj dakujem za odpoved...
treti den meskam...zeby 😅 ....

katarina822
12. dec 2008

ahojte baby pripajam sa 11den mi na teste ukazalo // na treti den ani na 7mi mic neukazalo 😉

jarulai
31. dec 2008

ahojte dievčatá. tiež sa chcem pripojit. na 30DC /čo u mna nie je nejaké neobvyklé/ som testovala a ukázalo mi takmer neviditelnú druhú čiarku. manžel neveril, že by to už konečne mohlo výjst, tak sme na 36DC testli znova - no a to bola tá čiarka už jasná 😵 a dr. nám potom potvrdil fazulku 😵 😵 😵

lucka33
31. dec 2008

jarulai - gratulujem!! tak máte krásny darček ku koncu roka! to je super! mne MS mešká už 9 dní, tiež mám// na teste, ale dr. na sone ešte nič nevidel, tak čakám o 2 týždne, či bude už niečo vidno - ja by som mala byť teraz v 5.tt. Kedy si bola u lekára?

jarulai
31. dec 2008

lucka dakujem. u dokiho som bola teraz v pondelok - to bol 39DC, čiže som asi v 2-3 týždni. Ale robil mi vnútorné sono, preto to tam videl. cez brucho tiež nebolo ešte nič vidiet. tiež idem o 2 týždne na kontrolu.tak držím aj ja tebe paste, nech tam tú fazulku už uvidíš.

lucka33
31. dec 2008

jarulai - mne tiež robil vnútorné sono a bola tam len taká malá čierna bodka, ale tehu mi nepotvrdil 😨 Ja som bola uňho v 31.DC... Ale už o dva týždne, keď tam znova pôjdem, tak už bude vidno aj maličké a možno už aj srdiečko 🙂 veď uvidím. A áš aj nejaké príznaky? Býva ti zle? Mne sem-tam príde taká nevoľnosť na žalúdok alebo ma pichne v podbrušku, prsia mám citlivejšie. Ale inak nič. A stále chodím na wc na malú...

jarulai
1. jan 2009

lucka, ked si to tak zoberieš, ja som bola u dokiho neskor ako ty - tých 8 dní myslím urobí na takej fazulke dost. no teraz som z toho mimo, že v ktorom týždni teda asi budem. myslím, že v takomto skorom štádiu to dr. odhadujú len podľa poslednej MS a až neskor sa to bude dat podľa veľkosti fazuľky.
mám žalúdok občas ako na vode, nevraciam, len mám taký blbý pocit. a prsia ma bolia už tretí týždeň, hlavne bradavky 😔 mňa tiež občas pobolieva v podbrušku, mám užívat duphaston až do 12 týždňa na udržanie /mala som problémy s tenkou sliznicou, preto sa nám ani tak dlho nedarilo/tak dúfam, že to všetko dobre dopadne
tak sa drž aj ty 😵

baby2009
2. jan 2009

ahojte, ja som sa dlhsie neozvala, ved viete pred Vianocami su vzdy zhony, na sluzobke som bola a tak...vtedy som pisala ze sa zaciname snazit a ze by bolo nadherne mat pozitivny tehotensky test na Vianoce a prianie sa splnilo 🙂 takze sa s manzelom a so zvysnou rodinkou velmi tesime. Lucka ja som tiez v 5tyz.+ 5.. tento utorok som bola na ultrazvuku, bolo vidiet fazulku a objednal ma o 2 tyzdne, ze uz by sme mali vidiet aj srdiecko a az potom pojdem na krvne testy. tak sa aj trochu bojim, aj tesim . a co sa tyka priznakov, najviac ma trapi brusko, lebo mi uz rastie, to mame v rodine 🙂 , aj ked som nepribrala na vahe, a prsie napnutejsie a trochu vacsie, ale to je len pozitivum a nevolnost nemam, ale par jedal nemozem citit...

baby2009
2. jan 2009

a jurulai ty si podla udajov co si dala v 6. tyzdni, pocita sa to podla poslednej menstruacie a potom sa termin porodu neskor upravy podla velkosti plodu, ale to az ked miminko v brusku bude vacsie 🙂

lucka33
2. jan 2009

baby gratulujem!!!! To je fakt super, že sa vám takto rýchlo pošťastilo 🙂 Ja som taká rada, že nie všetky páry majú problém s otehotnením 🙂 My sme sa tak trošička snažili od augusta, ale to vždy tak od 10.DC a v decembri sme skúsili aj hneď po MS a vyzerá to tak, že sa zadarilo 🤐 Takže v podstate na prvýkrát poriadneho snaženia 🙂 Ale vôbec si nepripadám tehotná, lebo nemám žiadne príznaky. Až na vynechanú MS a citlivé prsia - hlavne bradavky. Doteraz ma ešte sem-tam v brušku pichlo alebo mi zostalo chvíľu nevoľno a teraz nič 😝 Ale určite je to lepšie ako od rána do večera sa skláňať nad wc 😖 Tak dúfam, že to bude všetko ok, pokiaľ to nemám potvrdené od dr. tak sa ani tešiť neviem 😒 Ani drahý tomu nechce moc veriť, aby sme neboli potom sklamaní, že to bol len planý poplach... Išla som k dr. príliš skoro, teraz musím vydržať niečo vyše týždňa. Dnes sa mi snívalo, že už som mala termín a ja nikde bolesti ale ani brucho 😀 Mala som ho také ako teraz(tiež ho už mám väčšie a mám to aj my v rodine, takže ja mám brucho aj bez tehu 😖 )
Tak ti držím palce, nech je všetko ok.

jarulai
2. jan 2009

ahojte tehulky. ja mám tiež už vačšie brucho /nie že by som bola predtým nejaká manekýnka, tiež som ho mala aj predtým trochu gulaté - aj ja to mám zdedené/. ale vobec ma to netrápi lebo sa hrozne teším. no už nezapnem gombík na rifliach /teda zapla by som, len by som bola stiahnutá a to nemienim rizkovat/
tak ja som z nás troch asi vyslúžila snažilka - my sme sa snažili 2 roky 🙄 ale to nás už tiež teraz netrápi 😵

baby2009
2. jan 2009

lucka urcite si tehotna, ja som to povedala vsetkym na Vianoce,aj ked to doktor este nepotvrdil. Ale doktori moc nechcu skoro potvrdzovat tehotenstvo a davat tehotenske knižky. aj ten moj, krasne bolo na ultrazvuky vidiet taku bublinku a on povie, ze som tehotna, ale este uvidime o 2 tyzdne, ze az potom budem asi za naozaj tehotnu...lebo vedia ze tie prve 2-3 mesiace su nakritickejsie, tak asi nechcu aby sme sa moc tesili a keby nieco, tak aby sme neboli smutne...ale ja sa aj tak velmi tesim a nic zle si nepripustam!!!Lucka tebe gratulujem a Jarulai tebe este viac za vydrz, ja neviem ci by som to tak dlho psychicky vydrzala, nam to vyslo na 2 mesiac a ten 1 som preplakala...ale je pravda, ze u nas mamina aj sestra otehotneli hned, takze som vedela ze asi to bude aj tak u nas. takze ked to pojde takto dalej s tym bruskom, ako prve co si pojdem kupit, budu tehotenske nohavice 🙂 a inak jarulai mame rovnaky termin 🙂 a krasne mena si vybrala, ale tie uz mame v rodine, takze mi mame zatial vybrate Ninka alebo Davidko

lilix
2. jan 2009

jeeeeeeej co to vidim, dalsie tehuleeee. december je teda naozaj plodny. 😉

adka12
autor
2. jan 2009

Ahojte babule, vidim, že sa to tu rozrastá. Lilix ako sa vám darí? Všetkým novým tehulkám gratulujem a želám veľa zdravia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre