Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

jarulai
5. jan 2009

baby, u nás tiež mamina aj všetky ženy v rodine otehotneli snád na 1. šup. a vidíš, my sme sa "trápili" 2 roky aj 3 mesiace. raz vyšiel mužovi zlý spermiogram a ja som mala všetko OK a na další mesiac zase naopak. v decembri sme už mysleli na to ako mi dopadnú krvné testy a nie na to že plodím a vidíš - vyšlo 😵 😵 😵 a mne dr. vypísal knižku hned bez okolkov - to asi ako ktorý dr.

lilix
5. jan 2009

adka ahoooj, 🙂 my chodime do inej temy, rok 2009 to isti. my zatial nic. snazime sa snazit. 😅 🙂 tebe ako pekne pribudli tt. ved ty si uz za prvym trimestrom. paaani. 🙂

dicinka1
5. jan 2009

jarulai..blahozelam..mi sme sa tiez trapili....3 roky..ale nakoniec nam pomohlo IVF 😵

baby2009
5. jan 2009

Jarulai hlavne je, ze to vase snazenie sa vydarilo...13.1. idem na ďaľší ultrazvuk, snáď bude vidiet srdiecko a dostanem aj ja tehu knizku 🙂
adka pozerela som na tvoje photos, pekne ti rastie brusko, tak drzim palceky, nech babetko pekne rastie a nech je brusko vacsie a vacsie 🙂

jarulai
5. jan 2009

jéééj babulky dakujem, len sa modlím aby všetko dobre dopadlo 🙂
dicinka gratulujem. niekedy treba aj prírode pomoct. hlavne, že vám to vyšlo. držím paste, nech všetko dobre dopadne 😵

baby2009
9. jan 2009

ahojte, Jarulai, Lucka ako Vam je?

kolienko
9. jan 2009

ahoj baby2009.... kolko ste sa snažili?? neviem či si na mna pamatáš, ale kecali sme spolu, ani neviem v akej téme..... tak predsa sa zadarilo??? kedy?? ked si prestala na to myslieť??

baby2009
9. jan 2009

Ahoj kolienko, pisali sme si, ked sme sa s manzelom zacali snaziť...no nam sa to podarilo na 2. mesiac, takze skoro hned, ale po tom 1. mesiaci, ked nam to nevyslo, tak som bola z toho dost smutna par dni, tak som si povedala, ze takto to nepojde, prestanem na to mysliet a ked sa podari, tak bude super, ked nie, mam predsa super muza... 🙂 aj som isla von, oslavovat manzelove narodky, vypila si vinko, aj som bola trochu chora jeden vikend, no horučky som nemala, takže netrebalo lieky, nastastie 🙂, no pokial som som si nespravila test neverila som, ani neviem kedy to mohlo vyst, netusim kedy som mala ovulaciu....a vy sa kolko snazite, zabudla som 🙂

lucka33
9. jan 2009

ahojte babule! 🙂

baby gratulujem!!!! ja idem dnes k dr., dúfam, že už bude vidieť bábätko aj srdiečko, včera som začala 7 tt, tak už by to snáď mohlo byť vidno...
Ty sa ako cítiš? Máš aj nejaké príznaky?

kolienko
9. jan 2009

my sa snažíme od júla 2008.... tiež si hovorím, že sa musím vykašlať na to a milovať sa len ked bude chuť a možno to raz vyjde, ale to sa nedá. chodím sem na koníka a tu sa vzdy tak namotám. aj ked si super pokecám a vela vecí sa dozviem, ale má to aj svoje mínusy.....mozno raz to vyjde.... ( občas ma chytí depka , že asi sa to nepodarí, ked sa nepodarilo po tolkých mesiacoch bez ochrany) uvidíme.....

ako sa cítiš? v ktorom mesiaci si?kolko más vlastne rokov?

baby2009
9. jan 2009

lucka ja mam ist v 8tt. doktorovi a tiez uz snad bude vidiet srdiecko, to je taky moj meznik, ze vsetko je OK s babom..tak sa urcite ozvi, ako si dopadla, ci bolo uz vidiet srdiecko? drzim palce, neboj, vsetko bude fajn s babom!!! ja som zapasila s nevolnostami 24 hodin denne, nevracala som, len ma strasne stale napinalo, ale uz to polavilo...ani uz tak ospala nie som, len co ma prekvapilo, bola kovova chut jedla, tak to mam nove🙂 inak v pohode. A ty?

Kolienko toto forum je super, su tu dobre informacie, ale pravdu povediac, mna tie diskusie trochu vystresovali, zacala som sa moc sledovat a aj depku som mala....tak som sem prestala sem chvilu chodit, aj som bola na sluzobke a aj menej casu bolo okolo Vianoc a vtedy to vyslo...mozno skus to, nie ze by som si nechcela s tebou pisat, ale mozno aj tato diskusia prispieva tomu, ze na to stale myslis!!! ale inak netrap sa, to sa nesnazite az tak dlho, rok je uplne normalny a vy sa nesnazite ani pol roka! ja zacinam teraz 8.tt a uz mi je lepsie, ale minuly tyzden to bolo dost zle a mam skoro 25 rokov manzelovi tiahne na 30? A vam? odkial si?

lucka33
9. jan 2009

baby - jasné ozvem sa, ako som dopadla 🙂 Ja nemám ani chute, ani mi nič nesmrdí, v podstate žiadne príznaky, iba vynechaná ms a pichanie v podbrušku. Takže mi to ani nepripadá, že som tehu 😀 Ale chvalabohu, ja som rada, nesťažujem si, len aby som to nezakríkla 🤐

baby2009
9. jan 2009

tak to ti v dobrom zavidim... 🙂 ked sa neobjavia nevolnosti do 3. mesiaca, tak si stastna zena 🙂 ja mam okolo 50kg, pribrala som asi 1kg, no brusko mi je dost vidno, tak len volne svetre nosim, to moc nechapem, to som si myslala, ze zacne rast neskor. aj tebe tak velmi narastlo? a dvocata by som nemala čakať 🙂

lucka33
9. jan 2009

ja mám 60kg, a brucho som vždy mala, ale teraz je také možno väčšie, ale skôr ho cítim, že ma tlačí, keď sedím - musím mať nohavice rozpnuté a tak. 🙂

baby2009
9. jan 2009

lucka tak sa nezabudni po doktorovi ozvať! tak asi si potom kupim veeelke tehotenske nohavice na veelke tehotenske brucho, ked mi bude takto rast 🙂

kolienko
9. jan 2009

baby, možno ti narástlo aj preto, lebo si chudunká a teraz ked si nafuknutá, tak sa ti zdá velké. aj v práci o tom uz vedia??

baby2009
9. jan 2009

nezda sa mi iba nafuknute, je naozaj velke, manzel povedal že mi spravi foto po doktorovi, ked bude všetko OK, tak potom pridam do albumu a môžeš púsudiť sama 🙂 , len nemam na porovnanie pred tym ake bolo 🙂 v praci vedia len 3 kolegovia, ale to su moji dobri kamarati, ale poviem to nadriadeným až po doktorovi, lebo už sa tu robia plany úloh na rok 2009, tak nech sa vedia zariadiť...

kolienko
9. jan 2009

jasné, určite by to mali vedieť, ved musia sa aj zariadiť...ked im potom vypadneš...

a v ktorom si to týždni?

baby2009
9. jan 2009

v sobotu 8 tt 🙂

jarulai
9. jan 2009

ahojte babulky, tak ja som bola dneska u dokiho na kontrole - máme 1,1cm 😀 😵 inak sa cítim fajn, doktor mi povedal aby som sa tak moc nesledovala /ja myslím, že je logické po toľkom snažení, že sa obávam každého "pichnutia", nie? ved je to moje prvé tehotenstvo, tak neviem, čo môžem čakať a čo je ešte normálne/ inak, ani ja nevraciam, ale tiež mám celý deň žalúdok ako na vode. no a ráno ma teda riadne napína. a tiež spím ako chorá mačka - hlavne cez deň by som zaspala asi aj keby sa o zárubňu opriem 😀
baby, ty si už v 8 týždni 😨 ja som podľa USG presne vo 4tt, ale podľa poslednej MS v 7+4tt 😨

baby2009
12. jan 2009

ahoj jarulai, jeeej to uz ste taky velky, tak som rada za teba, ze je vsetko OK.a srdiecko mu uz bolo vidno? inak aj ja sa dost sledujem a ked ma zaboli trochu v podbrusku, tak sa lakam, ci je vsetko OK. ja som dnes 7+2tt, ale to je asi 7. tyzden, no pomylilo ma to znacenie od admina, co mame pri mene, tam mame, ze sme v 8tt..., tak teraz neviem. ja mam az zajtra na vecer kontrolu u doktora, tak dufam, ze aj u nas bude vsetko OK. A co robis prosim ta proti tomu zaludku na vode? ja sa kvoly tomu musim do jedla nutit a vsetko mi smrdi a napina ma. a tiez vela spim a mam malo energie, tak mi manzel musi doma dost pomahat a varit musi len on....

jarulai
12. jan 2009

ahoj baby, a kde to ten admin píše? ja pri mene mám len predpokladaný termín. práve som neštastná - došla som od dokiho a našla som na nohavičkách ružovo - hnedý fliačik, do večera ani v sobotu potom nebolo nič, v nedelu ráno potom zase trochu na toaletáku a do večera zase nič. neviem, čo si mám o tom mysliet, hrozne sa bojím. ale ukludnujem sa tým, že mi mohla začat trochu krvácat ranka na krčku /lebo mi robil vnútorné sono/ zavolám dneska dokimu - radšej tam budem chodit ako na klavír, len aby sa niečo nestalo ☹

baby2009
12. jan 2009

ked kuknem na tvoj pripevok, tak tam mas meno, potom 8tt. a potom datum kedy si dnes poslala prispevok...nestresuj sa ,tym babetku nepomozes, ale urcite chod k doktorovi, mne moj povadal, ze keby som mala nejaky naznak spinenia nech pridem, ak by uz nebol v robote tak na pohotovost..ale ked som si citala diskusie, tak vela zien mala spinenie pocas tehotenstva bud v obdobi menstruacie a aj mimo, bud to prestalo, alebo im dali nejake tabletky a vypisali PN. takze nebojkaj, pekne zavolaj doktorovi a bez ku nemu pre istotu, lebo takto sa budes len trapit a vymyslat tie najhorsie verzie...

baby2009
12. jan 2009

ale inak to vyzera, ze to mas z vysetrenia....

jarulai
12. jan 2009

dík. určite mu zavolám, už som si vypísala aj priepustku. radšej tam íst "zbytočne" ako neskoro, nie? aj mužík mi hovorí aby som sa ukludnila
ahááá - ja slepá, teraz som to zbadala, že sme 8tt - zaujímavé. vidíš a mne to absolútne nesedí 😨

baby2009
12. jan 2009

tak drzim palceky jarulai, a daj urcite vediet, co ti povedal doktor...a naozaj bud kludna, aby aj mimko bolo v klude. ty by si tam uz mala mat 9tt. ked dobre pocitam,aj ked si presne v 8tt., my sme o 5 dni mladsi 🙂

jarulai
12. jan 2009

jasné, hned ako budem moct, ti dám vediet. a dík za podporu.pa

jarulai
12. jan 2009

baby, tak som volala dokimu, povedal mi, že to bolo z toho, že "sme sa tam vrtali" - teda z vyšetrenia. ani som nemusela k nemu íst. aj kolegynka mi hovorila, že toto mávala vždy, ked jej počas tehotenstva robili vnútorné sono. a teraz jej po dvore behá už 16ročný vetroplach. ale odpadol mi óóóbrovskýýý kamen zo srdca a teraz sa len vytešujem z mimi 😀 inak ja užívam duphaston + femibion, takže dúfam, že sa nič zlé neprihodí. ty neužívaš nič?

baby2009
12. jan 2009

tak to je super, som nad tym rozmyslala a spomenula som si, ze mi po prevetivke gynekolog hovori, ze moze sa objavit krv, ale mne sa nikdy neobjavila. nie ja nic neuzivam, chcela som este pred otehotnením úžívať kyselinu listovu a doktor povedal, ze nie je treba..takze vobec nic, len sa snazim zdravo stravovat, ak ma z toho nenapne...inak lucka pisala v inej teme, ze mala mimimaternicove tehotenstvo, takze mi to prislo strasne luto ☹ a teraz sa bojim co mne povie zajtra doktor... si mi vtedy neodpovedala, ci vam bolo vidiet srdiecko v piatok?

jarulai
12. jan 2009

a komu som to potom napísala 😨 😀 zatial srdiečko nebolo vidno, mám príst o 2 týždne na kontrolu, to by už vraj niečo malo byt. no najdlhšie 2 týždne mojho života 😕 aj mne to prišlo lúto, že to u lucky takto dopadlo 😢 ty nemysli na to, sama si mi radila nestresovat sa. musíme mysliet pozitívne, ved máme v brušku bábatká 😵
ja mám vraj nejakú ranku na krčku, tak to bolo z toho, hovoril doki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre