Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

baby2009
16. jan 2009

no sestra ma pomaly 1cm siroke strie..teraz mam dermacol, je celkom fajn, ale zacina mi jeho vona vadit, ale zevraj je dobry iba klasicky krem proti straim z kolekcie DM, no tak idem ten skusit. tak dufam, ze sa coskoro aj u teba zlepsi to napinanie!

jarulai
16. jan 2009

dík, aj ja dúfam, že som budem moct aspon naobedovat 😉 zbehnem aj ja asi do DM niečo pozrieť.

baby2009
19. jan 2009

ahojky jarulai, ako sa dari? zda sa že sme nakoniec iba my 2 zostali v tejto teme...neviem, ci sa nas vsetky zlakli 🙂 , ved my by sme ich radi nakazili tehu virusikmi 🙂 tak teraz v piatok pojdes k doktorovi?

jarulai
19. jan 2009

ahoj baby,
áno, v piatok by som mala ísť k dokimu. no možno pojdem skor, lebo sa mi objavil slabý bledohnedý výtok, takže zase stresujem a bojím. pozerala som tu na konikovi na to tému - tam sa baby tiež s týmto stretli a nič to nebolo. ale nikdy nevieš. k mojmu dokimu možem íst najskor v stredu, tak neviem, či mám vydržať alebo utekať dnes na pohotovosť.hrozné so mnou, čo

baby2009
19. jan 2009

ale nie, ja sa tak isto strane bojim o babetko, cez vikend som varovala neterku a trochu mala soplik a ja som sa rano v nedelu zobudila a skrabalo ma v hrdle, smrkala som a vsetko ma bolele, tak som sa zlakla, ci nebudem chora, tak som hned nasadila vsugeraciu, ze som zdrava, napchavala sa ovocim...a ked idem na WC, tak so strachom, ci nezistim, ze spinim...neviem ako to vydrzim este 7 mesiacov sa tak strachovat, uz by som ho najradsej stiskala doma 🙂 neboj, ale chod k doktorovi, co najskor, pre istotu a nevolala si aspon s nim? no pokial to nie je krv a nic silne, tak sa nebojkaj...

jarulai
19. jan 2009

dík, si ma ukludnila. nie,krv tam nieje /a dúfam, že ani nebude/. rozmýšlam, že mu zavolám. no radšej planý poplach ako risk, že

baby2009
19. jan 2009

urcite zavolaj aspon doktorovi, ved on je tu pre teba a daj vediet co povedal, veru, riskovat s vytuzenym mimko netreba

jarulai
19. jan 2009

tak som práve dovolala s dokim. kázal mi zvýšiť dávku duphastonu - každých 6 hodín 1tbl /mala som 3x1/ a že ak to neprestane, mám dojsť aj skor ako piatok. no velmi ma neukludnil ale budem sa snažiť myslieť pozitívne 😉 drž pastičky

liluu
19. jan 2009

ahojte kočky poviete mi svoj názor na toto? :
ak by som čakala mimi tak som bola oplodnena 5.1 alebo 6.1 ,
8.1 som mala slabe spinenie to som si myslela že mrcha prišla o den skor
11.1 som si robila aj test, ale nič, ani žiadny tienik a test som si vyberala ten najcitlivejsi
a dnes mi mrcha meska 10 dní ale nemam žiadne tehotenske pocity
tak čo vy na to??? Ď

baby2009
19. jan 2009

držim palčeky silno, len sa nestresuj, tym mimku nepomozes a mozno je to spinenie, stale kvoly tej ranke co si pisala...

jarulai
19. jan 2009

no liluu, ja som testovala asi 15 dní po oplodnení /ako dr.vypočítal/, teda na 30DC - druhá // bola takmer neviditelná, že sme s mužíkom neverili. na 31.DC som si myslela, že došla mrcha, lebo ráno sa objavili asi 2 kvapočky krvi a to bolo asi tak všetko. na 32.DC sme zase testli - tiež bola druhá // slabá, no a na 36. den už bola viditelná. ktovie, ak si tehotná /čo verím že budeš/ može u teba hladina HCG stúpať pomalšie. ja by som ešte raz testla. držím paste 😉

baby2009
19. jan 2009

ahoj liluu! A ako vies, ze si bola oplodnena prave 5.1. ? ja som mala test pozitivny slabucko 1 den pred MS, no ja som musela otehotniet niekedy uplne na zaciatku cyklu, takze tak asi tak 18 dni po oplodneni my vysiel pozitivny test. takze tebe by mozno zajtra alebo pozajtra najskor mohla byt vidno druha slaba ciarka...daj vediet! A inak ani tie tie najcitlivejsie testy nie su zarukou, vacsinou ukazuju tehotenstvo rovnako ako ostatne menej citlive testy..

liluu
19. jan 2009

jej diky dievčata asi som sa testla skoro.
Tak ale ste ma povzbudili 🙂

jarulai
19. jan 2009

od toho sme predsa tu, aby sme sa navzýjom povzbudzovali 😀

liluu
20. jan 2009

joooj dievčatá, dnes som si spravila testik a zasa nič asi z mimi nič nebude ☹

baby2009
20. jan 2009

ahoj liluu, nezufaj, ved MS stale nemas, a ešte je skoro na testovanie, ja som mala uplne slabulinku ciarocku po 18 dnoch, ako som pisala, tym navodom moc never, ze na 7. den po oplodení zistia, ze si tehotna, nezistia. nic ine ti nezostava, len cakat a to uz bude stale. najprv cakas na II ciarocky, potom dalsie 2 tyzdne aby bolo nieco vidno na ultrazvuku, potom dalsie minimalne 2 tyzdne, aby bolo vidiet srdiecko atd....len cakas a dufas, ze je vsetko OK. ale urcite daj vediet ako vychadzaju testy? a uz sa dlho snazite o mimi?

Ahoj Jarulai, ako sa mas? Uz je lepsie? Ja som dnes zostala doma, nakoniec vsugeracia nepomohla a som nachladnuta a mam trochu zvysenu teplotku, tak dufam, ze sa to nezhorsi, kvoly mimi ☹

liluu
20. jan 2009

ahooj baby2009, veď dnes to 15 dni od kedy som mohla otehotniet test je čisty tak tomu velmi neverim.A nemam ani tehotenske ani MS pocity. tak si myslim či niesom prechladnutá alebo tak niečo. tak budem čakať a raz sa dočkam možno mrchy možno //. Snažime sa pol roka, tak to nieje take strašné 😉 .

jarulai
20. jan 2009

ahoj baby, ja som to nevydržala a bola som dneska u dokiho. povedal, že špiním preto, že mám nízko placentu, ale to sa vraj upraví. a prežila som asi tú nakrajšiu prehliadku u dokiho 😀 videla som mojmu mimi srdiečko - nádherný pohľad, normálne som sa mu tam skoro rozplakala od šťastia. mimi má 4mm /getsačný vačok1,6cm/ a všetko je OK. vraj niektoré baby, čo majú tento problém s placentou, špinia ešte viac a vraj to može trvať až do 12tt. tak dúfam, že nie a že bude všetko aj nadalej OK

baby2009
20. jan 2009

liluu tak budem drzat palceky, aby to nakoniec boli II ciarku. inak na tehu priznaky je skoro...

jarulai ja som si myslela, ze si u doktora, kedze si rano nebola na nete...tak super, ze zistil dovod, aspon sa nebudes stresovat 🙂 ja viem, ze je to uzasny pohlad na malinke bijuce srdiecko, ved som pisala, ze som tiez skoro plakala od dojatia...tak podla velkosti mimka v ktorom tyzdni si?

baby2009
23. jan 2009

Liluu ako testiky? A jarulai kde si? Ja so konecne v robotke a zdrava 🙂

kolienko
23. jan 2009

ahoj baby,

ako sa máte? dúfam, že je vštko ok a babatinko je zdravunkavé....

liluu
26. jan 2009

ahaoj baby2009, tak na testiky som sa vykaslala lebo uz mam bolesti MS typu. Tak na mimi si asi este pockam. žmurk 😵

baby2009
26. jan 2009

ahoj liluu, inak ja som nemala tehu priznaky, len ma bolelo brucho ako pri MS a viac dni a MS nikde.... takze asi tak, ale keby sa teraz nepodarilo, na buduce sa urcite podari....aj ked ja by som teraz chcela najradsej vsetkych tehu, aby som v tom nebola sama 🙂

liluu
26. jan 2009

baby2009, tak zajtra idem na preventivnu prehliadku, budu mi brat krv a moj martin povedal ze by im to ukazalo že som tehotna aj keby to nehladali, čo povies na to ?? 😕

baby2009
26. jan 2009

neviem, ci to zistia, ked to nebudu hladat...tym myslim tehotenske hormony. co ja viem, pri preventivke sa berie krv a zistuje iba krvny obraz, nie hormonalny.ale ja nie som doktorka. vcera som sice citala, ze sa pocas tehotenstva sa meni krvny obraz, ze sa zvysuje plazma a objem krvy a krvny obraz tehotnej vychadza ako chudokrvnost, ale to je az pri vyssom stadiu tehotenstva a dufam, ze som ten clanok dobre pochopila...

liluu
26. jan 2009

aha tak neviem, počkam do piatku a ked MS nepride pojdem k gyn.a potom budem presne vediet čo to je a bude pokoj. Ja si stale myslim ze niesom tehotna a ty ma stale ukecaš 😀 A vy ste sa dlho snažili?

baby2009
26. jan 2009

ved ti hovorim, ze ja by som najradsej videla vsetkych tehu 🙂 ved uvidis, ked si tehu, tak budes, ked nie, tak nabuduce...si hovorila, ze pol roka sa snazite , myslim? intenzivne, alebo to nechavate na nahodu? nam sa podarilo na 2. mesiac mimko, takze super rychlo, za co som velmi vdacna 🙂 len nech je teraz vsetko v poriadku, zajtra idem ku doktorovi a bude mat aj vysledky z krvy, tak uvidim....to je neskutocne to cakanie a neistota 🙂

liluu
26. jan 2009

ti poviem čakanie je na nič. tak my sme sa tak polo intenzivne jak prislo. teraz som tu čitala že ked si tehotna mas bazalnu T 37, 3°C a ja mam 37,34 ale tie testy moje nevychadzaju.Ale som si ista že MS je za dverami a este zevraj je priznak ked vela cikas a ja chodim aj 2 krat za hodinu 🙂 ja uz iso neviem či mi šibe či čo 😀

baby2009
26. jan 2009

liluu ja som zistila tehotenstvo, este pred MS, lebo som otehotnela hned na zaciatku cyklu a potom ma len vtedy ked mala prist MS strasne bolelo brucho asi 3 dni, co u mna nebyva zvykom a potom som len citila podbrusko a obcas nejake krce...dalsie priznaky prisli az o tak 2- 3 tyzdne, prsia, napinanie a tak...to cikanie so nemala a ani nemam...ale kazde tehotenstvo je ine a u kazdej zeny je ine, ale ta teplota vyzera dobre...a dnes ti kolko meska MS presne? A zvykne ti meskat? A test si si kedy robila naposledy?

liluu
26. jan 2009

ms som mala dostat 9.1 takze mi meska 17 dní ale meska mi niekedy 3 až 4 dni a test som si robila naposledy
vo štrvrtok 22.1 a 5.,6.1 som bola oplodnena ak som bola. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre