Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

baby2009
26. jan 2009

tak to ti dost meska...takze to si robila test na 16. den, ako som ti pisala, mne priesvitna ciarocka vysla na teste na 19.den...ale dnes by si mala uz 20.den, takze by ti uz mal test ukazat..vies gynekolog ti s tym tiez moc nepomoze, on povie, nech si spravis tehu test, mne krv nechcel brat, ked bol pozitivny, ze to sa uz nerobi a na ultrazvuku, tak skoro nebude nic vidno...takze len tehu testy to istia na teraz 🙂

liluu
26. jan 2009

tak sa pojdem prejst do lekarne ale čim to je niekomu sa // ukažu hned a niekoho natahujú jak gumu na gatiach 😉

baby2009
26. jan 2009

zalezi to od hormonov, ako rychlo sa ti zvysuju....a rob si ho rano a velmi dobre pozeraj, lebo ta 2. ciarka moze byt pomaly neviditelna 🙂 drzim palce!!!!!

liluu
26. jan 2009

neviem lebo brucho ma srasne boli a ty si ako dlho mala take MS bolesti

baby2009
26. jan 2009

liluu ja nemavam bolesti pri MS, niekedy trochu 1. den, ale vtedy ma niekolko dni bolelo, neviem ako dlho a prechadzalo to po par dnoch do takych krcov a potom uz stale bolelo par tyzdnov...aj teraz zaspavam v klbku lebo ho citim, ale uz neboli🙂

liluu
26. jan 2009

no ja mam take MS bolesti stale a teraz tiez bolest aj krce a este ma aj picha v podbrusku. uz asi dva dni tak si myslim ze ms sa dostavi a vo velkej sile ☹

micicici
26. jan 2009

Ahojte babulky, mozem sa k vam pridat? Mam pocit, ze do ziadnej temy nepatrim. A tato je taka optimisticka, citala som si niektore predchaduajuce prispevky a paci sa mi, ze niektore babulky otehotneli, tak snad so zaposobi aj na mna nejako pozitivne. Snazime sa od septembra minuleho roka a zatial nic... Cez vikend boli plodne dni, tak uvidime ci z toho nieco bude... Drzte prsteky

baby2009
26. jan 2009

ahojky micicici, vitaj u nas, moc nas tu nie je... 🙂 jarulai nam niekde zmizla, ale snad sa skoro ozve ☹ tak musis priebezne informovat ako sa to vyvija a silno drziiim palceky!!!!
Liluu kupila si testik? Kedy si rano na nete? Ja som nervozna aj za teba!

liluu
26. jan 2009

mam dve ciarky //

micicici
26. jan 2009

Waw liluu, myslis to vazne? Mas dve ciarky!!! Tak to je super, blahozelam!!! A ako dlho ste sa snazilkovali?

jarulai
26. jan 2009

liluu, gratulujem!!! držím päate

liluu
26. jan 2009

dakujem baby, dufam že bude všetko o.k. lebo mi je velmi zle. vecer pride martin tak mu poviem bude prekvapeny lebo si mysli ze bude MS a nie babenko 😉

baby2009
26. jan 2009

Liluu ja som myslela, ze testnes rano, nestihala som ist na net!!!!!SUPER!!!gratulujem!!!tesim sa s tebou, tak som dobre predpokladala, ze tehu si 🙂

kolienko
27. jan 2009

liluu aj ja sa pripájam ku gratulácií...... 😀 😀 sa vytešujem s tebou a tak v kútiku duše (ale v dobrom) závidim ☹

prajem Ti všetulinko naj, hlavne, aby bolo babenko zdravé......

bobik77
27. jan 2009

Ahojte babenky,neviete mi náhodou niektorá povedať vlastné skúsenosti. Som po stimulácií Gonalom, včera mi pichli Choragon a zajtra idem na odber. No mam už dobrých päť dní neskutočné bolesti v podbrušku, nemožem ani poriadne chodiť...má to tak bolieť?

kolienko
27. jan 2009

ahoj bobik77... tak v tomto Ti ja neporadím... ani neviem o čom píšeš...akože Ti vkladali babtinko a teraz čakáš či sa uchytí??

baby2009
27. jan 2009

bobik ani ja ti nepodarim....

ahoj kolienko, ako sa dari?

bobik77
27. jan 2009

Juj škoda baby, skusím inú diskusiu

kolienko
27. jan 2009

ahoj baby2009 darí sa celko dobre, vieš ked som neni v okolí čerstvých tehuliek z rodiny, tak je ok... čítala som liluu je tehu... júj tesím sa snou, ale uz aj ja by som tak rada nasla // no čo uz, ešte nám to nie je súdene.. 😉

baby2009
27. jan 2009

ja viem, ty si s liluu tak rovnako boli v ocakavani //, skoda, ze obidvom vam to nevyslo naraz ☹ , ale tento mesiac si urcite na rade ty!!!!
trochu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a o mesiac budeme cakat na tvoj testik 🙂
dnes my drz silno vecer palceky, nech je vsetko s babom OK, krvne testy a tak, uz vecer som kvoly tomu nemohla spat....

kolienko
27. jan 2009

dakujem za vírusky.... papám všetky ham ham... dúfam, že ma nainfikujú 😎

budem na teba myslieť a potom daj vedieť ako to dopadlo 🙂 i ked určite bude všetko ok. neboj... ja idem prec, ale ak to stihnem a vrátim sa do práce, tak sa ozvem..... pa a budem na teba myslieť 😎 😉

baby2009
27. jan 2009

Ahojte! Tak uz som po doktorovi, vsetko je OK, nechcel my robit ultrazvuk, no dnes, kedze manzel nemohol,bola so mnou sestra, tak sme ho ukecali a urobill a bolo krasne vidiet babo a uz malo rucicky, nozicky a dokonca nam zakyvalo, tak sme sa tam nasmiali... no zazitok, no foto nemam ☹ , ale 3.2. idem na velky ultrazvuk, tak potom bude foto...

kolienko
28. jan 2009

ahoj baby2009... tak to som rada , že je všetko ok a tiez si viem predstaviť, ako ste sa nasmiali.
nechápem, prečo nechcel lekár spraviť UTZ.

inak UTZ je niečo vynikajúce. že?? pekne vidí to babo aj mamička s ockom, vedia, že sa vyvíja, že mu rastú ručičky, nožičky, usmeje sa..... jeeeeeej to musí byť krásne. 😉

baby2009
28. jan 2009

dobre ranko kolienko, ja mam vyborneho doktora, vysetril ma, krvne testy boli OK a nemala som a nemam ziadne problemy, ani v rodine nic, tak nevidel dovod na ultrazvuk a od 11tt. sa chodi na detailny ultrazvuk, kde zistuju uz vsetky kosticky, velkost, co ma a nema vyvinute, pripadne nejake poruchy, takze o tyzden ma budu ozarovat zas, tak asi preto nechcel. Ale moja sestra je jeho kamoska, odrodil jej obidve deticky, takze musel, aj ked nechcel 🙂
No je uzasny,ten ultrazvuk, ale manzel zatial videl iba babo na foto, kedze my robil doktor vzdy len posvovy ultrazvuk, tak mu bolo blbe ist dnu, takze 1. krat o tyzden na zivo uvidi babo...som zvedava, ako to zvladne, urcite nejaka slzicka v oku bude, ako ho poznam 🙂
ale je to taky maly zazrak, nema ani mozno 4cm ,ale uz je to taky malilinky cloviecik...
ved to coskoro zazijes sama, ake je to krasne!

kolienko
28. jan 2009

júj leni, bodaj by som mala tú možnosť, to čím najskôr zažiť.... no ale to vie len ten hore kedy to príde... ☹

už zase ma chytá depka.....všade kde sa pozriem samé tehulky, novorodeniatka..... v rodine to isté, tak čo si mám o tom myslieť??

baby2009
28. jan 2009

dufam, ze aj zo mna nemas nervy 🙂 a to len ty vidis same tehulky a deti, pozri kolko clenov ma toto forum a vacsina je tu snaziliek o 1. babo...som ti povedala, to najlepsie pride nakoniec, to myslim vo vasej rodine 🙂 Na otehotnenie treba ten 1 rok, takze len pozitivne mysli a uzivaj si chvile s muzikom 🙂

kolienko
28. jan 2009

ved viem, že na všetko dobré a pekné treba čakať, ale aj tak, ved čakám uz od leta a stále nič.

a liluu sa este neozvala?? aj bola u lekára nevieš??

baby2009
28. jan 2009

liluu sa neozvala, asi musia doma este vstrebat tuto novinku...nam s manzelom trvalo par dni, ked sme sa stotoznili s tym, ze sme tehotni, aj ked to cakas, prekvapi ta to.

takze liluu ak to citas, ozvi sa, sme zvedave... 🙂

kolienko neplanujes s muzikom nejaku dovolenku, alebo pekny vikend niekde mimo, aby ste zrelaxovali a prisli na ine myslienky?
A kedy si bola naposledy o doktora? Ze by ti on trochu pomohol, zistit napr. presne kedy mas ovulaciu?

liluu
28. jan 2009

caute dievčata, čakam babenko, zajtra idem k dokimu tak to hadam aj on potvrdi. na internete mi vypočitalo ze som v 7 tt ale realne som v 3 - 4tt. a od kedy vidno srdiečko?? 🙂 joj sa tešim

kolienko neboj nič ja som na silvestra hovorila že sa babenka nedočkam a o 5 dní sa mi stalo babetko. 😉

baby2009
28. jan 2009

ahoj LILUU!!!no konecne sa ozyvas cerstva tehulka 🙂 drzim palceky, aby bolo vsetko v poriadku...!!!!!v 5tt. podla MS mne bolo vidno len bublinku a v 7tt. uz bolo vidiet srdiecko, doktor povedal, ze mimko vyzera na 7tt. podla velkosti, ale ja viem, ze najviac mohlo mat vtedy mimko 6tt. ,manzel bol odcestovany, takze viem, kedy som mohla najskor otehotniet 🙂, takze v preklade potom, v 4tt. bublinka a v 6tt.srdiecko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre