Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

piacere
27. júl 2012

@seeweed nesmúť, mohla si mať neskôr ovu, preto nie je testovacia čiarka až tak tmavá 🙂 Ak urobíš test zajtra z ranného (opäť mamatest), tak by mal byť výraznejšie silnejší ako ten zo včera 🙂 Hcg stúpa o dvojnásobok každé cca 2-3 dni. A ty máš viditeľný rozdiel už medzi včerajším a dnešným, takže hcg rastie 😉

seeweed
27. júl 2012

@piacere Ďakujem! Dám vedieť zajtra. 😉

sofinka333
27. júl 2012

@seeweed aaaaaaaaaaaa!!!!!! gratulujem ! ! ! vyslo ti to!!!! ved to je jednoznacny vysledok ! ! ! 😝 velmi sa tesim !!! tak mozes sa hodit k teme ,,uz to viem " 🙂)

ladybirdie
27. júl 2012

ahojte, mam taku otazku: menzes som mala dostat 19-20.7.12, 18.7. som robila test, vysiel pozitivny po 3 minutach (bol to test (Axiom set), 19. som robila rano, vysiel pozitivny po 2 minutach. Dalsi test som urobila 22.7. vecer (Pepino test), vysiel hned pozitivny. Dnes som urobila 4. test (tiez axiom), vysiel tiez hned pozitivny. No tehotensky pruzok mi nikdy nie je taky silny, ako kontrolny pruzok. Mala som uz MMT a bojim sa, ze zas nemam dost vysoku HCG. Alebo je ten testovaci pruzok stale slabsi, jak kontrolny? Moj lekar je na dovolebnke a musim pockat do pondelka na krv.

ladybirdie
27. júl 2012

a ma niekto skusenosti s tym testom? Je to axiom set (2 testy v 1 baleni).

ladybirdie
27. júl 2012

ten je moj posledny dnesny test. Ani nie je slaby 🙂 , ale tensi jak druhy.

piacere
27. júl 2012

@ladybirdie neblázni, veď toto už nemá kam tmavnúť 🙂 Ukážkový pozitívny tehu test. Blahoželám 😉

myrtille
27. júl 2012

ahojte, takto vyzera moja vcerajsia ciarocka : https://www.modrykonik.sk/fotoblog/myrtille/alb... dnes som 89DC, do nedele mam brať lutenyl(na upravu cyklu), hm ked som volala dr tak vraj nemam stresovat, mam ho normalne dobrat a ked nepride ms tak sa ukazat buduci tyzden piatok.
Co si mam o tom mysliet teraz_?

seeweed
27. júl 2012

@sofinka333 Ďakujem! Este sa nechcem predcasne tešiť...zajtra uvidím

sofinka333
27. júl 2012

@ladybirdie gratulujem !!!!
@seeweed jednoznacne sa mozes tesit!!! 🙂))

seeweed
27. júl 2012

@sofinka333
@piacere Tak som zacala krvácať a z testov som sa tešila predcasne.... 😢

zvolsiinylogin
28. júl 2012

@seeweed mas to...blahozelam, uz aby silnela..

zvolsiinylogin
28. júl 2012

@seeweed ocjh, naozaj? je mi luto, ale vypadalo to nadejne..

zvolsiinylogin
28. júl 2012

@ladybirdie kolky DC si?, alebo ako dlho ti uz meska?

ladybirdie
28. júl 2012

@zvolsiinylogin - 19.-20.7. som mala dostat, takze 8-9 dni. preco?

zvolsiinylogin
28. júl 2012

@ladybirdie iba tak, su nadherne! este raz gratulacia..

ladybirdie
28. júl 2012

dakujem, a dufam, ze teraz uz vsetko dobre dopadne. Mala som uz potrat a v decembri MMT. Do tretice sa uz musi podarit, hoci sa velmi bojim, aby to nebolo zas MMT.

ladybirdie
28. júl 2012

@zvolsiinylogin dakujem, a dufam, ze teraz uz vsetko dobre dopadne. Mala som uz potrat a v decembri MMT. Do tretice sa uz musi podarit, hoci sa velmi bojim, aby to nebolo zas MMT.

sofinka333
28. júl 2012

@seeweed ale ved ta ciarka bola jasna!!! ved vsade citam ze niektore zeny maju menstruaciu aj prve tri mesiace.... urcite este nebud smuitna... a chod k lekarovi!!! podla mna ten test bol jasny, taku silnu ciarku??? urcite sa neboj a zajdi.... ja som si 100% ista ze to krvacanie je normalne a nic zle sa nestane!!! mne stale meskaju, ale testy negativne :( tak som len nastvata na ten moj ...xxx... cyklus!!!

zvolsiinylogin
28. júl 2012

@seeweed aj podla mna by si mala zajst k dokimu a necakaj, ciarka bola naozaj jasna...aj trebars na pohotovost( aj ked u nas na pohotovosti si tam zeny nechavaju)..drzim palce..

seeweed
28. júl 2012

@zvolsiinylogin
@sofinka333 Ahojte,tak u mna je to pase uz. volala som dr. a vraj taketo cosi je uplne normal....mikropotrat 😖 Takze zajtra rano posledny test a ak uz tam ciarka nebude,je to jasne. Skoda...oplakala som to v noci a ide sa dalej. Takze ovulacne testy musim dokupit. 🙂

sofinka333
29. júl 2012

@seeweed tak pocuvaj, aj keby, nic sa nedeje. U mna je to tiez pase. Pojdeme spolu na novo hmm?? Urcite to vyjde teraz. Ale ja by som predsa este nebola zufala. No ved uvidis... som sama zvedava. Ale nemusel ti hned hovorit o mikropotrate. Neboj, este mas malu nadej. 😉

seeweed
29. júl 2012

@sofinka333 Dakujeeeem. Jasne, ide sa dalej. Coskoro to dame 🙂 Pekne pockam v klude, kym skoncia kramy..alebo teda co to je...sama neviem....a urobim o niekolko dni posledny test. A ide sa dalej. 🙂

seeweed
29. júl 2012

Ale sama som dost zmatena. Dnes rano som otestovala a ciarka tam stale je. Ani sa mi nezdala nejako slabsia. Ale ten menzes je akoby normalny, aj sliznica aj vsetko. Takze to asi nemoze vydrzat, ze? 😕

zvolsiinylogin
29. júl 2012

@seeweed no myslim, ze to mas teda normalne, mozno to bude iba jedno krvacanie a asi je vsetko v pohode 😀 😀 ( a aj lekarka ti odporucila test urobit), ja ked som mala cervenu, tak mne ciarka zmizla uplne... 😠

seeweed
29. júl 2012

@zvolsiinylogin Ja už fakt neviem....počkám a uvidím. Veď iné sa ani nedá. Menzes už od poobedia nič 😕 .... Akože deň a pol a koniec???? Nemam už testy ani, tak to nechám tak.....a ked bude naisto po ms, otestujem. A tebe ostal test negatívny hneď ako menzes prišiel?

zvolsiinylogin
29. júl 2012

@seeweed ano a normalne trval...tak, mamino, vypada to nadejne...ked ciarky budu silne, chod na krv( ja som mala slabu a bolo to negativ), tak cakame pozitivny vysledok.. 😀 😀 daj vediet...a to je dobre, ze uz nemas, aj to asi slaby, vsak?

sofinka333
29. júl 2012

@seeweed vidis? hovorila som ti!!! ved to je normalne ked mas prvy mesiac este mrchu!!! uvidis... uz len aktualizovat status ze caka babatko v aprili 🙂))

seeweed
29. júl 2012

@sofinka333 Co ja viem,ci normalne? Ved uplne kusky zo mna isli vcera 😕 Uvidimeeeeee 😉

erikaflenderov
29. júl 2012

@seeweed ahoj. chcem ťa troška podporiť, neboj sa, podľa mňa si tehotná, hovorím z vlastnej skúsenosti. Otehotnela som, ale test mi vyukázal dve čiarky až keď som bola v druhom mesiaci tehotenstva o čom som ani nevedela, lebo som normálne krvácala, tiež zo mňa išli normálne kúsky, prvé dva mesiace som mala riadne krámy a teraz mám krásneho 5 mesačného synčeka. Hlavu hore a držím palce, daj vedieť ako to dopadlo🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre