Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

sofinka333
24. aug 2012

Ja nebudem testovat, jedine keby mi meskali viac ako 2 tyzdne. Necitim sa tehotna, ani bazalka mi nestupa takze tak. Ale nevadi, aj sme sa s muzom rozpravali ze to neponahla 🙂

savanah111
24. aug 2012

Ahojte! Potrebujem radu. Dnes som 41DC, minulu nedelu som si robila testik, a vysiel dusik, dnes som si robila druhy, a ciarka tam je, ale nejak nezosilnela. podla ms by som mala byt 5tt+5.. Kazdy vecer ma ale bolia vajecniky, ako pred mrchou, stasne sa bojim, jedno som uz potratila.. K dr idem v pondelok..Dakujem za rady!

ninan2
24. aug 2012

@savanah111 Ahoj, a aku radu chces? Tehotna zrejme si, ale zatial sa s tym neda vobec nic robit, je to na prirode...

savanah111
24. aug 2012

@ninan2 Ja ani neviem co chcem, ci radu, ci povzbudenie, len o jedno dietatko som uz prisla, a strasne sa bojim, aby som neprisla aj o toto... Hned v pondelok idem k dr, tak uvidim co mi povie..

ninan2
24. aug 2012

@savanah111 hmm, no treba dufat ze to dopadne dobre... nic viac sa zial robit neda... Hadam Ti doktor v pondelok rovno aj potvrdi srdiecko 🙂

savanah111
24. aug 2012

@ninan2 Aj ja dufam 😒

timea2424
24. aug 2012

ja som si robila dnes test ..som zufala už asi 1,5 roka každy mesiac cakam a cakam že sa to podari a nic.dnes som si robila test a ukazala mi slaba ciarka,skoro ju nevidno ale na svetle ju vidim.predtym som ani na jednom teste co si robim každy mesiac neukazalo vobec nic.neviem co si mam mysliet ale už nevydržim do zajtra kym si kupim dalsi test.možem byt tehotna ci je to bude len sklamanie?

sofinka333
26. aug 2012

@seeweed co myslis??? dnes mam 29DC ...
vidite to tam tiez?

sofinka333
26. aug 2012

@timea2424 ahoj, ja som tiez prave v mimo z testu... ked som ho odfotila tak tam bola celkom pekna no slaba ciarka... a teraz ked na nho pozeram, zda sa mi ze mizne :D asi mi uz sibe... ved skus sfotit tiez svoj test a daj ho tu, hmm?

kris1111
26. aug 2012

@petribela Ahoj ako sa ti dari....maly poslucha? dlho si sa naozvala....ja sa mam uz podstatne lepsie ....ziadne krce nic ....tak som rada...

sofinka333
26. aug 2012
sofinka333
26. aug 2012

Dievcata, neviete mi povedat co to znamena ked mi ta druha ciarka po pol hodine zmizla????

petribela
26. aug 2012

@kris1111
Ahoj si milá, že si na mňa nezabudla,,momentálne mám novú záľubu kupujem z bazáru vecičky tak mám nákupnú horúčku:o...Som rada, že to prešlo ja som ti to hovorila...máme sa dobre malý kopcuje,vrtí sa:o....aj moja nastávajúca švagriná je tehotná a o 2 týždne máme svadbu tak sa vytešujeme ako blchy...A inak ako sa cítiš?

maria613
26. aug 2012

@sofinka333 ja neviem, ale mne sa zda ze aj na kazdom teste mas napisane ze po niakych piatich minutach je test neplatny tak ak si ju tam predtym mala tak, asi gratulujem🙂

sofinka333
26. aug 2012

@maria613 Dakujem za odpoved 🙂 trpnem tu a cakam na nejaku reakciu 🙂)))) snad to chapes ked cakas babo 🙂)) ona tam bola asi tak po 10 minutach ale uplne jasna, ved aj foto myslim ze je sice nekvalitne ale dost jasne... a teraz po pol hodke hodke absolutne nic- bol to taky lacny test za 2eura 2v1, ale nasla som stary uz raz pouzity a viem ze je to blbost ale on mi uklazal ducha a je tam do teraz. Zajtra skusim este raz rano. Tak snad naozaj po tej hodine neplati. Dakujem este raz

seeweed
27. aug 2012

@sofinka333 Jej, držím palce!!! Čiže menzes mešká už? Ja tam ducha vidím veru.... Skús urobiť nový z ranného moču a uvidíme. 😉 A hneď napis!!!

sofinka333
27. aug 2012

@seeweed si predstav ze som dnes rano robila a bol negativny.... ti elacne testy su totalne na hovno!!! ja som tento mesiac ani s tym neratala len som si urobila zo zvedavosti a tak som sa potesila 😠 ... nikdy viac nekupim dr.max ani rapiclear!!!! ostavam verna womansecret. Ty ako? uz si doma? ciarka tmavne? 🙂

sofinka333
27. aug 2012

uz neverim na duchov!!!! 😎

kris1111
27. aug 2012

@petribela Ja uz o 80% lepsie, o tyzden idem na sono tak uz budem mat aj foto....Teraz som na PN. ale chcem ist do roboty , uvidim ako mi bude...no tento mesiac si chcem oddýchnut a nic neriskovat. Aj ja mam svadbu o 2 týždne..hihi Tak sa tesime vsetci spolu aj tu v Za aj u vas v NT. hih Nakupuj nakupuj...to je najkrajsie obdobie....treba to vyuzit.... a v ktorom mesiaci je svagrina?

seeweed
27. aug 2012

@sofinka333 Už si aj dostala ms? Nevadí...caka vás ďalšie snaženie a to predsa tiež nie je na zahodenie 😉 Ja som stale preč, už sa teším aj domov a ako sa objednam k dr. Testy som posledné tuším v sobotu robila....kolajnice🙂

petribela
28. aug 2012

@kris1111
tak zatiaľ je v 7TT,,termín má 19.4...bude rozdiel 4mesiace,to je super....konečne máme šťastné obdobie,minulý rok sme mali smutný mamina mi spadla zlomila si píštalu na nohe a vyhodila rameno bola ležiaca som sa o ňu starala,,ale už je dobre,tak som spokojná a šťastná...
ešte nemám nič kúpené na svadbu pre seba,nevedela som aké budem mať bruško tak v pondelok si idem niečo kúpiť na seba.TAK TY TIEž CHYSTáš SVADBU,,určite vybavujete v plnom prúde,,tak dúfam že všetko dobre dopadne:o

sofinka333
28. aug 2012

@seeweed Ved mna len stve to ze ma zas ten test oklamal... ale dame si pauzu 2 roky. Bola som pripoistena a nestihli sme takze najprv si skoncim skolu a potom uvidime.... Uz mam plne zuby snazilkovania a vecneho cakania a sklamania... obdviujem zeny ktore sa snazia roky... ja mam za sebou tri mesiace a zvysoka na to kaslem 😝 ... radsej nech mam tie dva posledne roky pokojne

katkasofi
28. aug 2012

@sofinka333 ahoj. Pozerala som na tvoj test. Duch je tam jasný.... Ktorý DC si? Skús lepší test. Ja babam radim clearblue digital. Pred ms mi ukázal 1-2tt.... A budeš si naistom;) držím palce

seeweed
29. aug 2012

@sofinka333 Tak veľa šťastia so školou. Snazilkovanie je aj tak nAjlepšie, ked ťa netlačí čas ani nič...

kris1111
29. aug 2012

@petribela Tak je podobne ako ja ja mam termin 4.4. 2012..... Tak sa tešte to je dobre....Ja vybavujem a uz zacinam mat nerv...nech to uz je za nami....

sofinka333
29. aug 2012

@seeweed dakujem 🙂 nie netlaci
@katkasofi skusala som praveze novy test a ten vysiel negativny, podla mna zblbol ten prvy :( , meska mi este len 5 dni, co je u mna bezne, ak nedorazi ani o tyzden tak potom vyskusam znovu. dakujem

petribela
29. aug 2012

@kris1111
čo vybavuješ?nemaj nervy:o...inak ja už by som išla aj zajtra rodiť,nemôžem nič robiť ťažkého len sa piplem doma ako žienka domáca,,najradšej by som manželovi vonku pomáhala a opalovala by som sa..tak ale čo neurobíš pre dieťa musíme vydržať,,len to bruško mi začína nejako rásť a ťažieť:o

kris1111
30. aug 2012

@petribela Urcite by si radsej isla rodit..aby si to mala za sebou.... 🙂 Ale to je najkrajsie obdobie , tak si uzivaj....A opovaz sa robit... 😉 Oddychuj potom si uz neoddychnes....budes bechat za malým...

petribela
31. aug 2012

@kris1111 ale tak niečo robiť musím,,,tak chodím mamine pomáhať zavárame,,teraz sa chystáme na tú svadbu tak budeme vypekať..Akurát som v takom mesiaci mám energiu za dvoch aj troch:o...ale tak ja nelamentujem teším sa aj teraz,ale už sa neviem dočkať:o...už sme dlhšie sami s manželom tak chýba troška vzrúša

kris1111
31. aug 2012

@petribela Jasne aj ja zavaram, uz mame asi vsetko....a neboj o vzruso budes mat zachvilu postarane. A ja tiey uz sa to blizi tak dovybavujem na svadbu a tesim sa na pondelok, idem na sono....hih uz som vyse 9 tt. Tak uz bude pekna fotecka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre