Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

vaapeter66
15. mar 2013

@monik83 ja nijak...odlozeny v skrinke pozotivny test,ale hcg negat,takze skusame dalej,verim ,ze coskoro:!

monik83
16. mar 2013

@vaapeter66 tak ti držím palce, nech vám to čoskoro vyjde, a my budeme dúfať, že tentoraz nám to vyjde až do konca...

denisa87
16. mar 2013

@monik83 ahoj,gratulujem k ciarkam,chcem sa spytat ja som 6-7 dpo,a ten vytok si mala aky?ja mam od 5dpo taky zlty vytok,potom to preslo do ruzoveho,a teraz je uz zas tak dozlta,nic ma nesvrbi,nepali,sem tam pichanie v podbrusku,ms ma prist 19.3,tak neviem k comu to pripisovat,dakujem za odpoved 🙂

monik83
17. mar 2013

@denisa87 ahoj, no neviem ja som mávala vždy výtok tak týždeň pred ms, až keď mi neprišla načas tak som to začala riešiť...

denisa87
17. mar 2013

Vidíte na nej nieco?som len 7-8 dpo,ms ma prist 19,3-v utorok...

leanax
17. mar 2013

@denisa87 ja tam vidím slabučkú čiaročku, taký duch 😀 aj ja som mala prvý test taký a teraz ten duch má dva týždne 😀 , gratulujem

ali76
17. mar 2013

@denisa87 je tam, aj ked slabucka , ale je to tehu

denisa87
17. mar 2013

@leanax
@ali76 Dakujem baby,dufam ze mate pravdu,teplota na grafe sa drzi este hore,tak dufam ze bude silniet aj ciarka 😉

lerinka
22. mar 2013

ahojte, keďže mi celá táto téma pomohla minulý týždeň, píšem svoju skúsenosť, lebo duchovia môžu byť nielen vysnívaní, ale aj skutoční 🙂 PM bola 17.2.2013 večer, vraj sa má počítať ako 1.DC až nasledujúci, ale napriek tomu ako 1.DC som počítala už ten deň....ovulka (len podľa pocitov, nemeriavam) cca 1.-3.3. ....a začali moje tušenia 🙂 8.3.-21.DC - mamatest prúžok nič (jasné, nevydržala som netestovať, to sa proste nedá, ale bolo len 7.-9.DPO:-), 24.DC mamatest kazetový-duch, popoludní rapiclear -slabý duch, 13.3.-26.DC duch na rapiclear....(dva testy dr. max ani nepočítam jeden neukázal ani jednu čiarku a jeden len jednu). Slabé nevoľnosti, bolesti v podbrušku....ale vôbec nie boľavé prsia, čo ako som tu čítala je hlavný príznak 🙂 Už v piatok ma bolelo podbruško tak, akoby už sa to zbieralo, slabučké zašpinenie...Čakala som mrchu v sobotu večer...ale to už som sa nastavila na to, že testy len "neduchujú" že to môže byť pravda...že bolesti nie sú predmenzesové, ale tehotenské....a v nedeľu ráno - kazetový mamatest krásne dve čiarky... 🙂 to bol len 29.-30.DC (2. foto). Pre krvácanie pri prvých dvoch tehotenstvách som radšej išla na kontrolu na pohotovosť - HCG 370. O dva dni HCG 758. Našťastie výsledky sú po hodine, nestresujem...a hlavne nepripúšťam že by to nedopadlo dobre, viac spraviť nemôžem 🙂 na UZV ešte nebolo nič, len zvýšená sliznica, je skoro....v stredu idem na UZV a verím, že bude vidieť....a dúfam, že som povzbudila vás, čo veríte na duchov, tých krásnych budúcich - bábätkovsky voňavých 🙂

liliputka88
28. mar 2013

som tu nová, vôbec neviem ako to tu chodí ale veľmi veľa si čítam práve z tejto stránky. Chcem sa opýtať tiež ohľadom testu mešká mi MS asi 2 dni, robila som si 3 testy vždy inej značky, a každý jeden mi ukázal tak nijako, jedna bola čiarka silná a druha slába taka stupnovitá, čo si mám o tom myslieť? ďakujem za odpoveď..

liena87
6. apr 2013

Pekny den ,
som zmatena :D pred tyzdnom som si robila test mala som druhu ciarku slabucku no bola tam, bol to tst clearblue, a dnes som si robila rapid ale ziadna ciarka druha sa uz neukazala... tak netusim co to ma byt... az som zosmutnela... ☹
nemate nejaku podobnu skusenost niekto???

lentilka3000
6. apr 2013

@liena87 a koľko ti mešká mrcha?

liena87
6. apr 2013

@lentilka3000 .menstr. meskala mi stale par dni ale naposledy prisla o 4 dni skor a trvala den a aj to bolo take nijake nakolko som zvyknuta na silne krvacanie, bolesti a napatie v prsiach teraz nic vobec, akurat obcas som mavala krce a bolesti v podbrusku, byva mi blbo tak neviem k comu to pripisovat...

lentilka3000
6. apr 2013

@liena87,ja by som na tvojom mieste skusila este jeden test , s citlivostou 10. Lebo aj mne sa druha ciarka ukazala velmi slabulinka,dokonca az po 15 minutach,ale bola tam, Zajtra skusim dalsi test,lebo mne uz mekaju 6 dni a mala som 3 duchov. Drzim palce

liena87
6. apr 2013

@lentilka3000 mas nejake odskusane co su najlepsie???a dakujem 🙂

lentilka3000
6. apr 2013

@liena87 ano,tie Women secret, taka ruzova krabicka,je to dvoj-balenie,cena okolo 3 eur 😉

liena87
6. apr 2013

Dakujem .. 🙂

tuqanqa
10. apr 2013

Stale tomu nemuzu uverit. Po 16 mesicich snazeni mam 2 carecky. Muze byt vysledek ovlivneny tim ze jsem byla posledni tyden nemocna a uzivala paralen? Nevydrzim to cekani az se dostanu k dr. a potvrdi mi to.

dadkaabarino
12. apr 2013

Ahojte baby prosím poradte dnes by som (ne)mala dosta mrchu.. včera večer som si robila tehu test(pepino) a nebolo tam nič dnes ráno som si robila test (rapi clear)a bola ta taka slabulinka ciarka skoro az bile ale je ju vidiet ked sa dobre pozriete .myslite že by som mohla byť tehu? velmi po tom túžim 🙂 Dakujem

matuskova003
12. apr 2013

@tuqanqa toto podla mna urcite nieje paralenom ovplyvnena palička 🙂 myslím že možem gratulovat 🙂 a silno držim palce 🙂

tuqanqa
14. apr 2013

Ahojte kocky, takze jsem ve ctvrtek byla na gynde a vsechno je na dobre ceste. Maternice se zvetsuje a nasel malinkaty hrasek 🙂 Zitra budu vedet vysledky krve a za 10 dni dalsi ultrazvuk a doufam ze hrasek tam bude stale a vetsi 🙂 Zatim jsem v 5tt a citim jen tlaky v podbrisku Prikladam jeste jednu fotku tehotenskych testu jak byla carka kazdy den silnejsi a silnejsi...Vsem snazilkam drzim palce a doporucuji vceli materskou kasicku. Nekde tu je i tema nebo si vyhledejte na netu. Pa

adritta
19. apr 2013

po 9-tich mesiacoch môj prvý duch...tak sa bude dúfam len zosilňovať a zosilňovať 😀

jana1122
19. apr 2013

gratulujem 🙂

kacicka30
27. apr 2013

baby ja len tak som testovala a som zajtra uz asi v 9tt,,,,,pred tyzdnom bol jeden taky ze oboje boli rovnake a pred 3 dnami tiez fialove obe len ta testovacia o malinko menej fialova..ci u zteraz je to jedno&,,,ta hladina hormonou sa kolise hore dole???tak som pocula

nijka
1. jún 2013

Baby myslíte ze mam skúsiť este o pár dni ráno? Je to dnes 31DC, normálny mam cca 33dňový. Vcera mi robila gyn.sono a mrcha sa vraj ani nahodou nechystá... Fotka je trochu blba,s mm sme ale obaja videli svetlo ruzovy druhy pasik.

evulienka300
2. jún 2013

ahoj te neviete mi niekto poradit sobotu rano som si robila tes ukazal mi dve ciarocky len jedna bola slabucka dnes som si robila druhy aukazal mi len jednu ciarocku tak neviem teraz cisom alebo nie dakujem za radu ☹

p_etrisha
2. jún 2013

@nijka ak mas 33dnovy,tak podla mna jasne tehu 🙂 Ja som mala takyto na 27 DC a mavala som 28dnove. Skusit mozes ale uvidis zase len dve ciarky,gratulujem

p_etrisha
2. jún 2013

@evulienka300 testovala si v rovnaku hodinu? Rovnakym testom?

evulienka300
2. jún 2013

@p_etrisha nie nerobila som ho jeden som robila hned rano ako som stala ten druhy co som si dnes tak tensom robila o 11.00hod a neboli rovnake a teraz neviemci som alebo nie

p_etrisha
2. jún 2013

@evulienka300 najvyssie hcg je rano. Takze sup kupit dalsi test a testnut rano,prvym mocom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre