Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

dada281185
19. jan 2014

@karmela no ok vinko som mala aj dnes trochu červeneho ale prestanem to pit,,,a teraz som sa tak rozčulila, dufam že to babatku neubliži...kyselinu listovu mam...tak zajtra sa ozvem ako zatial pa...

marienita
19. jan 2014

@dada281185 Ahoj Dada, aj ja som v septembri podstupila kyret a dnes som si robila testík a ukázala mi dve čiaeročky, len jedna je slabšia, a jediné príznaky čo cítim, je slabšia bolesť v podbrušku, pri prvom otehotnení ma bolel skoro celý človek. Držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

dada281185
20. jan 2014

@karmela ahok no dnes som bola u gynekologa a povedal, že na sone vidi gestačný vačok,plod jednozančne že nevidno možno asi 3 mm ale podla menzes som asi 6/2 týždni, nevime je to maličke ešte ale hlavne že to je v maternici som to videla, predpisal mi duphaston na ochranu plodu a 31.1. mam prist na krv atd..tak dufam, že to tentokrat vyjde, velmi si to s priatlom želame...

dada281185
20. jan 2014

@marienita ahoj no mna bolia prsia a kríže podbruško len malokedy a dnes mi gynekolog potrvdil, že by to malo byt tehotenstvo, v maternici je gestačný vačok, len ten plod jednoznačne nevidno, o týžden kontrola, odbery , uvidi sa,,,treba len verit...

timka024
20. jan 2014

Ahojte dievčatá, tiež by som mala jednu otázočku, dúfam, že Vás tým nebudem obťažovať, no rada by som sa s Vami o tom poradila... mávam dosť nepravidelnú MS, naposledy som mala 45 DC, A dnes mám práve 45 DC a MS nedorazila, robila som si pár dní dozadu test, no vyšiel negatívne. Neviem, či mám ešte nejakú šancu, že by mohol vyjsť pozitívne ... no strašne ma bolia prsia a bradavky detto ... Ďakujem =)

dada281185
20. jan 2014

@timka024 ahoj počkaj ešte par dni a urob znovu test a uvidis, tie bolesti prs a bradaviek mozu byt znakom tehotnosti, treba len verit...

timka024
20. jan 2014

@dada281185 ...ahojky =) no uvidíme, mám doma test a tak ma to strašne ťahá si ho spraviť, no viem, že by bolo lepšie zajtra ráno, ale neviem či vydržať =) ... a som asi tak 13 dni po ovu plus minus 1 deň .... no mávam dosť dlhé cykly, ale toto sa mi už zdá byť dosť, no uvidíme =)

dada281185
20. jan 2014

@timka024 ja som si test robila po 8 dnoch meškania menzes a po 12 dnoch a boli pozitivne, treba len vydržat a uspech je na dosah...

timka024
20. jan 2014

@dada281185 to je super =) skvele, gratulujem ti, ja viem, že všetko chce svoj čas =) .. len ma trošku odrádzajú tieto dlhé cykly, i ked viem, že sa to všetko odvíja od ovulky...tak musím veru len vydržať =)

timka024
20. jan 2014

@dada281185 prosím ťa a aký cyklus mávaš ty?

dada281185
20. jan 2014

@timka024 tak ja ho mam po kyrete kadejaky 30-32 dni, kyret som mala 6.9.2013...ale teraz netušim, kedy

dada281185
20. jan 2014

@timka024 ano treba vydržat, ja sa teraz len musim modlit aby ten moj plod vydržal a dopadlo to dobre, preto mi dal dr. duphaston na ochranu plodu, tak dufam...

timka024
20. jan 2014

@dada281185 ... pozitívne myslenie je teraz to najdôležitejšie 😉 neboj všetko dobre dopadne a ako dlho ste sa snažili ?

dada281185
20. jan 2014

@timka024 no ja kedže som mala kyret 6.9.2013, potom 14.9. som bola na kontrole, tak sme vtedy skusili ,ale nič a potom od oktobra ale ako vravel doktor že po 3 mesiacoch , takže asi to vyšlo až v decembri nevime...

timka024
20. jan 2014

@dada281185 nooo ale hlavne, že to vyšlo a kedy to už nie je také dôležité 🙂 ,, trpezlivosť ruže prináša,,,,no keby tej trpezlivosti bolo viac, však a keby to bolo také jednoduché

dada281185
20. jan 2014

@timka024 neboj aj tebe to vyjde, držim palce...

timka024
20. jan 2014

@dada281185 Ďakujem ti veľmi pekne 🙂

dada281185
20. jan 2014

@timka024 neni zač...

vanni44
21. jan 2014

ahojte, chcela by som sa spytat.. dnes mi mešká 2dni a rano som si robila TT a vysiel tak, že ta druha palicka bola slabsia, ako testovacia... myslite, ze som tehotna ?
mam za sebou 2 potraty v 5tt a 6tt, a neviem, ci nie je skoro na to, aby som sla k doktorovi...

angels882
21. jan 2014

ahojte baby stalo sa vam niektorej ze vam test vecer ukazala len jednu ciarku a rano tam boli dve ale ta druha sllabulinka ale je ju vidiet ? dakujem

lalinka323
21. jan 2014

Ahojte,zacina mi zase sibkat a vidim duchov,ani by som im neverila,take slabe ciarky,ale to moje telo mi neda,ach jaj:( ms som mala dva dni,potom dva dni spinenie,tlaky v podbrusi,prsia bolia,ale to casto,robia testy Lady max duchov?neviete?

marienita
21. jan 2014

Ahjote baby, poradte mi, čo robiť, robila som si test, vyšiel pozitívny-13 dní po ovulke. aj ked druhá čiaročka bola sladšia, chcem si urobiť ešte jeden test. Mám isť potom hned k Dr. alebo ešte počkať? Myslím si, že nebude ešte veľa vidieť. Vy ste kedy navštívili gyn.?

marienita
21. jan 2014

@vanni44 skús ešte jeden testík o 4-5 dní, ranný moč je najlepší a uvidíš, držím palce, aby ti to vyšlo,

marienita
21. jan 2014

@dada281185 teším sa s tebou, nech vám to vyjde. V nedelu som si robila test a urobím ešte zajtra, snád mi čiaročka zosilnie, okrem pocitu vlhkosti a občasných bolesti v podbrušku nemám žiadne príznaky, dúfam, že to je na dobre ceste.

cherry322
21. jan 2014

Ahojte žienky, som 13 DPO, mrška by mala prísť o dva dni a včera a dnes na teste takto... myslíte, že sa už môžem tešiť? BT sa stále drží hore 37,2 tak dúfam, že nič nepríde... Už som raz takú malinkú čiaročku mala, no nedržalo sa to dlho... Toto bude dúfam šťastný koniec

lalinka323
21. jan 2014

@cherry322 myslim,ze mozme gratulovat,,drzim prsteky 🙂

andrejka2424
21. jan 2014

@cherry322 podľa mňa čiarka vôbec nie je slabá.Gratulujem 🙂

cherry322
21. jan 2014

@lalinka323
@andrejka2424 ďakujem vám 🙂 dúfam, že to bude dobre... tak tri dni dozadu som tam hľadala ducha, ktorého som videla iba ja 🙂 Takže myslím si, že keď si aj o nás niekto myslí, že to je výplod našej fantázie a nášho chcenia, nemusí to tak vždy byť 🙂

dada281185
21. jan 2014

@marienita ahoj no včera večer som bola na pohotovosti pretože som mala tmavohnedý výtok, tak som radšej šla, ale chvalabohu žiadne krvacanie, len som bola na takom lepšom sone...vidiet bolo len gestačný vačok ale plod zatial nepritomný vyzerá to na 5 týžden nie 6 týžden takže treba len čakata doktorka mi dala aj acorutin a kludový režim dodržiavat...

marienita
21. jan 2014

@dada281185 super, dávaj pozor na seba a odpočivaj vela. Ja som v piatom začala krvácať a žiaľ plod sa nevyvíjal a Dr. na sone mi povedal, že som v piatom týždni a nevie či to žije, či nie, tak som mala prísť o dva týždne na kontrolu no a medzitým sa dostavilo krvácanie, tak on podla mna mal nejaký tušák, že tam niečo nie je v poriadku.... Držím palčeky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre