Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

milluska
30. jún 2015

@janulka56 ako si dopadla? Ja mam tiez zatial len ducha, ale ja som po MA...

sheena95
30. jún 2015

Co si myslite baby čiarka druhá v limite

lucka1987
30. jún 2015

@milluska ja som tiez takto po potrate otehotnela 🙂

milluska
2. júl 2015

Tak ja som.skusila o dva dni, ale inu znacku a objaví sa sice duch, ale o moc slabsi... Takze asi hcg klesa ☹ Skusim este o dva dni tu znacku co pred tym, ale uz pochybujem...
@lucka1987 to fakt? A kedy si na.to.prisla? Kedy si asi otehu kolko po potrate??

milluska
2. júl 2015

@sheena95 skus aj viacere znacky, bo vdade citam, ze jedni testy negat a druhe pozit... Na tomto nevidim zial.nic...

august2015
2. júl 2015

ja som si kupila 4 tehotenske testy a na kazdom som mala druhu ciarku slabu 🙂 skoro ani vidiet ju nebolo a teraz som uz v 34tt 🙂

lucka1987
2. júl 2015

@milluska 6 nov som mala potrat.. potom 8 dec mi prisla mrcha.. a otehotenela som presne na stedry den.. okolo 4 januara som mala duchov, myslela som ze stale z potratu, no to mi doki hovoril ze to nie ze to som mala hned nizke hcg po potrate . tak a bolo z toho tehotenstvo

milluska
6. júl 2015

@lucka1987 hmmmm, tak celkom si ma povzbudila 😉 Ja som testovala znovu dnes, teoret nejaky 14-15dpo, ciarka sice nabehla takmer hned,.pred tym tak do minuty, ale stale je rovnaka... Aj digi test vysiel pozitivny, ten ma citlivost az od 25, takze klesať mi to hcg zrejme neklesa... Ktory dpo si uz nemala duchov, ci potom si uz netestovala? Pridavam aj foto, lde su test dole zpred troch dni a ten hore dnesny, potom samotny dnesny gs mama test a clearblue

milluska
6. júl 2015

@august2015 a kolky dpo si stale mala cisrku slabu? A netmavla ti ako dlho?

sibalka21
6. júl 2015

@milluska hlavne nestresuj, pockaj aspon dva-tri dni a otestuj znova s tym istym testom a porovnaj, ak si tehotna musi tmavnut 🙂

melisssssa
7. júl 2015

ahojte kocky...chcem sa spytat ci je mozne keby som tehu aby 13 DPO nebolo vidno este druhu ciarku?? ms mi 2 dni meskaa

asemilka
7. júl 2015

@milluska tiež som mala na testoch slabé // a sú z toho 2 deti 😉

milluska
7. júl 2015

@sibalka21 uz to robom tyzden a stale to iste... Asi uz pojdem rocno.k.dr...
@asemilka ved bodaj by, ale skor je to este výsledok nedavneho tehu...

milluska
9. júl 2015

@sibalka21 @asemilka tak dr videla len nízku sliznicu a odobrala test na hcg, vraj by uz nemalo byt ptitomne v krvi... Zajtra vysledok... No ak je nizka sliznica, tehu je podla mna vylúčené ☹

asemilka
9. júl 2015

@milluska nezúfaj.. Raz sa zadari. A príde to tak nečakane, ako Miško prišiel k nám.. 🙂

kasiopeja01
9. júl 2015

Ja som mala tiez taku slabu a mam 2rocneho chlapceka 🙂

zuzu3037
9. júl 2015

Ahojte chcem sa spytat ci je mozne,ze som v tom ked sa mi ukazala na teste slaba ciarka a na dalsom vobec mam tehotenske priznaky

veronikax
11. júl 2015

@milluska Ahoooj ;) Ako si dopadla s krvou? Dufam ze vysoke hcg ;)

katka.gzd
12. júl 2015

@melisssssa a vies presne kedy mas ovulaciu? Vies naozaj kolko dni si po oplodneni? A robila si test s akou citlivostou? 10? Ak 10 a si naozaj 13DPO tak uz by tam malo daco vykukat...ale skusila by som este jeden po dvoch dnoch a ak ani tam nic tak si napustit vanu a otvorit flasku cerveneho

kasiopeja01
12. júl 2015

Mne vtedy bolo povedane, ze aj ked slaba, druha ciarka sa nema co ukazovat, ak nie som tehotna. Hlavne skusat hned rano s prvym mocom. Ja som ani jedno dieta nemala so silnou ciarkou 🙂. Mala som take iste ako Miluska 🙂

kasiopeja01
12. júl 2015

@adka12 Adi neboj, vsetko bude v poriadku. Kazdy test ma presny cas, kedy ho budu robit 🙂. Ohladom toho jedla, v prvych mesiacoch nejedz vyprazane a tazke,zaludok a nos ti sam napovie 🙂 . ale ked uz prejdu nevolnosti, smelo jedz vsetko, co ti chuti. Ked porodis a budes kojit, tak to duplom jest nebudes. Okrem cigariet a alkoholu si daj, na co mas chut 🙂. Samozrejme, potom su tu specialne chute, manzel mojej kamaratky bezne nachadzal v mydle jej odtlacok zubov :D. Gratulujem a drzim palce.

adka12
autor
12. júl 2015

@kasiopeja01 tato diskusia je z roku 2008, moje dve ciarky su uz 6 rocbe dievcatko a medzi tym mame uz aj druhe 😉 ale dakujem za radu 😉

kasiopeja01
12. júl 2015

@adka12 Jaj, som si nevsimla, gratulujem :D. Tak mozno este niekomu pomoze 🙂

abigael
13. júl 2015

ahojte babenky neviem ale vysiel test pozitivny jeden som si robila prvy den rano a druhy tiez rano necitim ziadne priznaky na tehotenstvo nie je mi zle kramy som mala dostat uz 16 juna a nič

zuzulik27
13. júl 2015

@abigael 100% si tehotna, mozem blahozelat?

abigael
13. júl 2015

@zuzulik27 dakujem ale ma bolia vajecnniky a strasna unava

milluska
13. júl 2015

@veronikax @asemilka dakujem baby ale hcg bolo maaaalinko len 26 a klesa... Uz mi v nedelu dosiel aj ms, takze uz len dufat ze sa zase niekede "nahodne zadari", nakolko mm druhe zatial nechce... Drzkajte sa, paoa

asemilka
13. júl 2015

@milluska ja tak dufam v tretie... 😉emil nechce ani pocut.. 😀 neboj, urcite sa zadari 🙂

veronikax
13. júl 2015

@abigael takze ti uz skoro mesiac meskaju?? Priznaky nemusis mat ;) Ale chod k Dr. Isto uz bude vidno male .ked ti uz tak dlho meskaju. Len intenzita ciarky je zvlastna. Chod radsej zajtra ;) Aby si vedela..ci je vsetko ok ,)

@milluska takze sa drobec neudrzal ... Telo vie co robi ;) a parada je....ze sa same vycistilo ;) Tak drzim palce ;) Mozno sa vam zadari...a hlap ani o tom nebude vediet ;)))

abigael
14. júl 2015

Lekar je na dovolenke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre