Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

deina2005
28. okt 2008

no možne je všetko ale bude lepsie ak si test zopakujes miniálne o 3 dni

inneska
28. okt 2008

ahoj adka, ja som tiez mala slabunkú čiaročku a postupom dní silnela...kuk do môjho albumu...v piatok idem k dr 😵
ja som sa testíkovala 2 dni pred očakávanou ms...tak ak čiarka bude silnieť, budeme ti môct zagratulovať 😉

adka12
autor
28. okt 2008

A ten piatkový si robila koľko po ovu a pred MS?

inneska
28. okt 2008

bol robený 2 dni pred MS, další na druhý den a na tretí deň posledný, asi 10-12 po ovu...snažilkovali sme sa skoro každý deň, tak kedy sa to stalo neviem...a ono to závisí aj hladiny HCG...

adka12
autor
28. okt 2008

NO ja mám cca 9 dní po ovu, takže tú čiaročku tam už teoreticky môže byť vidieť. Mám baby test od Interpharm s citlivosťou 25 a 5 dní do MS

inneska
28. okt 2008

ja som mala testy z DM-ky(pepino a modrá správa) a ten ružový je Rapiclear...tá modrá správa sa mi zdá najlepšia, ukázala mi silnejšie // ako to pepino na druhý deň...ani nie je drahý(okolo 60sk)
tak skús o 2-3 dni neskôr a ked tam // budú, tak super 😵

adka12
autor
28. okt 2008

No ja skúšam hneď zajtra a napíšem vám.
Zatiaľ ďakujem za potešivé správy 😀
Pa

inneska
28. okt 2008

ok, napíš, som zvedavá.... 😵 papa

marara
28. okt 2008

Ahojte,
ja som sem práve včera písala, že mám veľmi slabú druhú čiarku na RapiClear Classic, nech mi niekto poradí... ale nikto sa do pol hodiny neozval. Tak som vhupsla do najbližšej lekárne a kúpila som si dva ďalšie testy. Urobila som si Modrú správu a tiež tam boli 2 ll. 🙂 Nechcela som veriť vlastným očiam - aj keď sa snažíme, nečakala som, že by to vyšlo práve tento mesiac!! Držím Vám palce.

sirinka
28. okt 2008

ahojte, tiez som teraz robila test dva dni pred terminom menstruacie a ciarocka bola ledva viditelna ale bola...a stale je 😉

bleelka
28. okt 2008

jeeej, adka, ja som ta aj tu objavila 😀 aj na lady 😉 tak to bude znamenie...podla mna tehu si a drzim palce aby slo vsetko ako ma 😵 ja etse netestujem, MS by som mala mat 3.11

oneri
29. okt 2008

baby a citite aj nejake priznaky?

danakl
29. okt 2008

Adka 12 no ako si dopadla s tým testom??? držím palčeky.

danakl
29. okt 2008

Oneri, to je dobrá otázka. - to by aj mna zaujímalo. My sa snažilkujeme od júla 08 a zatial nič. Vždy som si myslela, že to bude ľahké.Poviem si, že už je ten správny čas na babo a babo príde, ale osud zariadi všetko inak.

inneska
29. okt 2008

ahoj oneri...typické tehu príznaky nemám, len chodím čaštejšie cikať...a že som asi tehu som si pomyslela, ked mi začala robiť zle závodná strava v práci...to isté mi robila aj celé predchádzajúce tehu a testík mi to potvrdil a v piatok mi to dúfam, aj dr potvrdí 😉

bleedka, ja som bola tiež nedočkavá a testila sa týždeň pred MS a nič... test bol biely ako ľalia 😀 ale o 5 dní tamu už bol slabý tienik čiaročky a teraz iba silnie 😉

bleelka
29. okt 2008

inneska, tak to je super, nech je vsetko ok, drzim palceky
danakl, my skusame od augusta 08, teraz cakam ci vyjde treti pokus, ale nemam ziadne priznaky, takze asi zas nic ☹ ja som si tiez myslela, ze to bude ako hup na kravu, bude tela ... no nie je.. 😖

adka12
autor
29. okt 2008

baby a aké sú tie typické tehotenské príznaky? Mňa od dnes nenormálne bolia prsia a od včera ma pobolieva v podbrušku - asi MS sa chystajú...
Inak dnes som si robila druhý test ráno a tie dve čiarky už boli silnejšie...
Problém je však v tom, že som ich tam zase nevidela hneď, ale až po čase....

vladka.t
29. okt 2008

adka po akom case je dolezite ale ked tam boli znovu tak ti drzim palce 😉 pretoze ja som na jednom teste mala slabucku ciarku a na dalsi den uz tam nebola.. 😖 tak chyba testu

vladka.t
29. okt 2008

inneska citala som tvoj pribeh v nejakom tyzdenniku davnejsie ,spomenula som si podla Patkovej fotky co mal sluchadla... 😒 Drzim ti palce a prajem vela sil a uz len radost v zivote 😵

adka12
autor
29. okt 2008

Boli tam znovu a viditelne silnejšie. Dnes som si kúpila iný test, tak ho zajtra odskúšam.
Dnes aj včera som mala baby test od Interpharmy a tie sú vraj veľmi spolahlivé. No ale neviem, nejaké mám z toho zmiešané pocity. Mám stavy ako pred MS, tak neviem...

radkatom
29. okt 2008

ahoj vladka. ja som si robila pred 2 dnami RapiClear a tiez mi vysli 2 //. Cela stastna som si urobila dalsie testy a nic. Tiez to bol plany poplach. Dufam, ze sa nam to uz nestane. Sklamanie ... ☹

vladka.t
29. okt 2008

adka12 uvidis zajtra ked tam bude tak sa nemohol dalsi test mylit,najlepsie je skusit viac,baby ospevuju mamatest,ja ho nepoznam.Ale pozor na citlivost lebo ak ma inu citlivost tak nemusi ukazat, ale ukaze neboj 😀 😉 Aj pri tehotenstve su vraj stavy ako pri ms 😅 drzim palce

vladka.t
29. okt 2008

radka no to su stresy 😅

vladka.t
29. okt 2008

Inac na ten rapiclear som nepocula chvaly 😠

pudo
29. okt 2008

ahojte, takze sa aj pripajam ako novacik 😉
predvcerom rano som si robila GS Mamatest, a som na tom velmi podobne. Horna T ciarka tam bola hned a silna a pod nou o tie 2 minutky tak slabsia, ale viditelna.
Adi - mna nenormalne bolia prsia, hlavne pod pazuchami, strasne ma picha v podbruska (najviac na lavej strane), a dost 😅 😅 😅 ma svrbi podbrusko zvonku 😅 . Stale sa skrabkam ako fakt nejaky neokrochany chlap 🤐 .
Inak nic, nie je mi zle, nemam ziadne chute, a MS meska dnes 5 dni.
Tak zajtra idem urobit druhy test.
Len sa obavam, aby to nebola nejaka cysta alebo zapal, hoci MS mi v zivote nemeskala (ani ked som bola chora).

miss_shy
29. okt 2008

ahojte,
tak moja skusenost s testami je: modra sprava ukazala // mne, mojej segre a 100% sme neboli tehu. rapiclear tiez. ostatne testy baby test, pepino, verify a hlavne mamatest ma nikdy nesklamal. Mam pocit ze mamatest je najlepsi 😉 Tak skusajte a drzim palce 😵

mici11
29. okt 2008

Ahojte babenky,

Ja som si kupovavala rapiclear, alebo tie lacne z Dm. Oba mi vzdy ukazali spolahlivo. Druhu / na teste som mala tiez slabsiu, ale o 3 dni riadne zosilnela. A ked som nebola tehu, nebol tam ani tienik. Inak, ked ma niekto silny zapal, vraj vychadzaju testy falosne pozitivne.
A tehu priznaky aspon tie prvotne, sa velmi nelisia ako ked ma dorazit mrcha, plus mi vsetko velmi vonalo, respektive smrdelo 😝 .
Vsetkym drzim palceky

pudo
29. okt 2008

mici a kedy si si robila test? mne sa zda, ze ja ho robim asi priskoro / meska mi 5 dni.
a dalsia vec, ako sa pocitaju tt.? od prveho dna poslednej MS, ovulacie, uhniezdenia? nejak sa v tom nevyznam...

mici11
29. okt 2008

Pudo test som si robila, ked mi meskala mrcha 8 dni. Ciarka bola slaba, ale o 3 dni zosilnela. Vlastne hned sa zjavila.
Tyzdne sa pocitaju od 1.dna menstruacie. Ale potom ti termin doky moze upravit podla sona. Napr. ako mne. Mam ovulku posunutu o tyzden do zadu, tak nie som 9tt ako mam pri mene( to rata konik, podla mrchy) Ale 8+4.
Ale ked vies presny den ovulky, tak to je presnejsie.

pudo
29. okt 2008

a co to znamena 8+4?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre